Ekipmanını Göster Ey Turkrockçı!!!

Senin royalda iyi kabini alırken bende denemiştim, sevdiklerim watt düşürücü sevmediğim presence ve dept olmaması, ama tonu güzeldi lamb of goddaki elemanda kullanıyor, petruçide son albümde 1-2 şarkıda belli yerlerde kullanmıştı royali.

Small is the new big!

IMG_20151127_001849_BURST001_COVER.jpg

Theta hep merak ettiğim pedallardan birisi. Güle güle kullanın. Hiç kaydınız vs varmıdır tonları dinlemek için.

Theta ile bir kayıt yapmadım henüz ama yakında yapar paylaşırım. Drive ve gain olayında gerçekten aşmış bir alet. İşin en güzel yanı üzerinde decimator ( noise gate ) fonksiyonu var. Bir booster'a ihtiyaç duymaksızın bu setup'ı gürültüsüz bir şekilde kullanıyorum. Esas amacım bir konser durumunda mekana amfi taşımadan sadece bu setup'ı götürüp mekandaki mevcut amfinin fax loop'una girmek kullanmak.

Son düzenleme:
Tonlar gayet tatmin edici hocam, ferah açık bir amfi. Düşük ses seviyelerinde de beklemediğim derecede başarılı 50 watt modunda apartman dairesinde çok rahat kullanıyorum. Daha tam çözdüğümü söyleyemem amfiyi, epey opsiyona imkan sunuyor çünkü ama zaman gecirdikce memnuniyetim artıyor. Aldığıma pişman değilim
Harika, güle güle kullanın.
O fiyata o amfi müthiş bir yatırım oldu bence. Değer kaybetmez zaten, kelepir alındığı için de değerini katlar bile:)

Geri