Ekipmanını Göster Ey Turkrockçı!!!

Uzun zaman oldu ekipman fotoğrafı paylaşmayalı. Bu arada pedallar gitti amfiler geldi köprünün altından çok sular geçti...
Amfinin efekt loop'unda olup fotoğrafra görünmeyen kahramanlar: AMT LLM2 Little Loudmouth Volume Pedal, G-Lab Signal Adapter SA-1

IMG_20191124_130010-01.jpeg

Uzun zaman oldu ekipman fotoğrafı paylaşmayalı. Bu arada pedallar gitti amfiler geldi köprünün altından çok sular geçti...
Amfinin efekt loop'unda olup fotoğrafra görünmeyen kahramanlar: AMT LLM2 Little Loudmouth Volume Pedal, G-Lab Signal Adapter SA-1

133196 eklentisini görüntüle

Şu Laney için değerlendirmen ne olur? Ufak teknoloji harikası aletlere kaçmadan sadece egzersiz amaçlı old-school bare bones bir ufak amfi diye niyetliydim bir ara...

Şu Laney için değerlendirmen ne olur? Ufak teknoloji harikası aletlere kaçmadan sadece egzersiz amaçlı old-school bare bones bir ufak amfi diye niyetliydim bir ara...

Öncelikle bas gitar veya ekipmanı hakkında pek bir bilgim olmadığını belirteyim, aleti gitarcı gözüyle değerlendiriyorum.
Amfi hızlıca pratik yapmak veya arkadaş arasında prova yapmak vs. için gayet yeterli, kompresör ile ilgili her hangi bir ayar yapmak mümkün değil o biraz kısıtlayıcı ama ekmek köfte olayı tabi. Onun dışında malzeme ve işçilik cihazı olduğundan pahalı hissettiriyor. Kabini gayet sağlam, mid shift olayı kullanışlı, boyunda göre sesi de gayet iyi. Daha ne olsun... 🙂

Geri