Ekipmanını Göster Ey Turkrockçı!!!

Hazır mıyız?

IMG_1185.jpeg

MK2 100 Head + güzel bir kabin mi yoksa direk artist mi? Panel kısmı dışında çok bi extrası yok gibi geldi bana artistin Gökhan hocam. Tamamen maddi yönden sıkıntı yoksa eyvallah ama o kadara değer mi?
Head mk2 artist ile artist mk2 aynı. Sadece artist yapısını beğenen ama wazayı beğenmeyenler için yapılan bir cihaz.

Head mk2 19.000 Lira altına en kötü evh 5150 kabin koymak istesen 40.000 o. 59.000
Artist mk2 30.000

He He Headrush 😎

Geçen hafta mübarek cuma günü arifesinde Blackstar satıldı hatta eşim 10 ay önce başvurusunu yaptığım EYT'nin de sonuçlanmak üzere olduğunu müjdeleyince(SGK çalışanlarına verdiğim zahmet için kendimi kötü hissediyorum) kendi çapımda bi Black Friday yapıp mübarek cuma günü siparişi verdim ve Core şimdi geldi. Bi kaç ay Katana'yı kabin olarak kullanamak zorundayım ama baharın başka bir müjdesi daha olacak gibi 😉

Core'u Türkiye'de ilk kim satın aldı bilmiyorum ama 2.elden ilk alan kişi olma şerefine nail oldum(her kula nasip olmaz ha 🤣)

Allah'tan kenarda duran laptop çantasına sığdı da benim 3 numaradan nasıl korurum aleti endişesi son buldu.

IMG_20240115_153851.jpg

He He Headrush 😎

Geçen hafta mübarek cuma günü arifesinde Blackstar satıldı hatta eşim 10 ay önce başvurusunu yaptığım EYT'nin de sonuçlanmak üzere olduğunu müjdeleyince(SGK çalışanlarına verdiğim zahmet için kendimi kötü hissediyorum) kendi çapımda bi Black Friday yapıp mübarek cuma günü siparişi verdim ve Core şimdi geldi. Bi kaç ay Katana'yı kabin olarak kullanamak zorundayım ama baharın başka bir müjdesi daha olacak gibi 😉

Core'u Türkiye'de ilk kim satın aldı bilmiyorum ama 2.elden ilk alan kişi olma şerefine nail oldum(her kula nasip olmaz ha 🤣)

Allah'tan kenarda duran laptop çantasına sığdı da benim 3 numaradan nasıl korurum aleti endişesi son buldu.

163628 eklentisini görüntüle
Hayırlı olsun hocam, inceleme videosunu bekliyoruz o zaman \m/

He He Headrush 😎

163628 eklentisini görüntüle
Bu durumda hemen soru: Katana'ya kıyasla nasıl geliyor Core?

Tolga valla bu aralar iş nedeniyle kilidim. Ona muhtemelen önümüzdeki hafta bakar net bir şey söylerim. Aletin en temel eksisi üzerindeki out çıkışının record out olmayışı. Belki çok geniş bir vakit bulursam o zaman @Semperfi'nin dediği gibi bir incelemeyi basit şekilde yapabilirim. Ama duyum olarak şuan için HR'nin Katana tonlarından iyi olduğunu düşünüyorum. Katana ise kabin vazifesini başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Bir ara yolum düşerse Zuhal'de Headrush'ı hem Katana'ya hem de frfr kabine takıp Katana'yı eleştirmek daha doğru olur.

Tolga valla bu aralar iş nedeniyle kilidim. Ona muhtemelen önümüzdeki hafta bakar net bir şey söylerim. Aletin en temel eksisi üzerindeki out çıkışının record out olmayışı. Belki çok geniş bir vakit bulursam o zaman @Semperfi'nin dediği gibi bir incelemeyi basit şekilde yapabilirim. Ama duyum olarak şuan için HR'nin Katana tonlarından iyi olduğunu düşünüyorum. Katana ise kabin vazifesini başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Bir ara yolum düşerse Zuhal'de Headrush'ı hem Katana'ya hem de frfr kabine takıp Katana'yı eleştirmek daha doğru olur.
Out çıkışının record out olmaması ile kastın nedir?

Out çıkışının record out olmaması ile kastın nedir?
Şöyle anlatayım. Roland go mixer Pro ile telefon ve tablet üzerinden bandlabte kayıtlarımı yapıyorum. Katanadaki record outu miksere mikseri de telefona bağlayınca kayıt alabiliyorum ama Headrushtaki outtan miksere girince telefonda sesi alabiliyorum ama bandlabte sesi kaydedemiyorum. Belki iş yoğunluğumdan farkedemediğim bir noktayı atlıyorum.

duyum olarak şuan için HR'nin Katana tonlarından iyi olduğunu düşünüyorum.
Katana mühendisleri muhakkak üstünde çalışıyordur ama Boss Tone Studio'ya IR seçenekleri gelmeli, geçmişte BTS üzerinden erişilen sneaky amps seçenekleri arttırılarak tekrar sunulmalı, pedal seçenekleri de arttırılmalı. Hala Boss'un SD, Angry Driver gibi bazı kendi ürettiği pedalları dahi yok. Yoksa seçeneği bol ürün arayışındaki gitaristlerin güdümünden çıkacak güzelim alet.

Tolga valla bu aralar iş nedeniyle kilidim. Ona muhtemelen önümüzdeki hafta bakar net bir şey söylerim. Aletin en temel eksisi üzerindeki out çıkışının record out olmayışı.
Yahu kimse de demiyor ki yorgunsun, record tuşuna bastın mı diye 🤣🤣

Size bende kısa Bi medley yaptım meşhur Soldano ile 😊 Çoğunu kanalda akustikle yayınlamıştım.

Kahramanın Gözyaşları
Ölümden Doğdum
Savaş Oyunu
Yarına Ne Kaldı
Yokedici
Platonik

Geri