DredNat(Alternatif rock)-Ankara

maca_as demiş ki:
ya o değil de klip de güzel olmuş be...o güzel günü bi daha yaşattınız bana..yapanın da çekenin de ellerine sağlık...

bu arada özel istek üzerine belirteyim: o telefonda dinlediğim şey akının bana perdesiz gitarla yaptığı bir doğaçlamaydı...e-bow kullanarak...öyyyle bi doğaçladı ki ailecek yamulduk burda...arkadaşım daha 18 yaşındasın sennnn!!!biraz yavaş ilerle!!!bu kadar kısa sürede bu kadar güzel çalınmazzz!!!neyse efendim maşallah diyelim de nazarımız değmesin...

imza: midiriyet :LOL:

ya walla çalıo o adam kendi içinde :D bide piyanosu eksik kaldı bugün ama onuda dinlicez artık hayırlısıyla(= hakkaten fazlaca konuşuyoruz nazarımız değmesin di mi?!? 8)

obaa abiiii gardaşşşşş :D süper kral tv'ye ne gruplar çıkıo sizmi çıkamıyacaksınız bende sizi zamanında ÇTV'ye davet ettim ama maddi imkansızlıklar yüzünde o programı yapamadım umarım bu güzel bişey olur Kuzen:CaNeR

canım arkadaşlarım çağdaş, kuzi, mert ve akın a istanbul fethinde başarılar diliyorum :) inşallah oralarda her şey dilediğiniz gibi olur beyler...kolay gelsin şimdiden...

MaNYaqDj demiş ki:
obaa abiiii gardaşşşşş :D süper kral tv'ye ne gruplar çıkıo sizmi çıkamıyacaksınız bende sizi zamanında ÇTV'ye davet ettim ama maddi imkansızlıklar yüzünde o programı yapamadım umarım bu güzel bişey olur Kuzen:CaNeR

kuzen, biz çıktığımı zaman sen onu televizyonda kaydetsene. Biz bilmiyoruz nasıl yapıldığını :) Hadi grsrz.

Drednat demiş ki:
MaNYaqDj demiş ki:

kuzen, biz çıktığımı zaman sen onu televizyonda kaydetsene. Biz bilmiyoruz nasıl yapıldığını :) Hadi grsrz.

kuzen sen bana tam tari ve saat at kayıt alırız ayrıca program çekimlerini umut kuzey'den isterseniz size verir ama yinede kayıt yaparız ayıpsın:p

Doğu gazileri gelmiş, hoşgeldiniz lan:) Kaçak sigaralarla boğazınıza zarar vermeyin:) Akın sende fazla içme, brutale bağlarsın sonra:)

Bu arada Kral TV işine çok sevindim, umarım güzel geçer... Bu arada eski patronum olan Mehmet Kölemen(Gölge Bar'ın sahibi) denilen keltoşa selam söyleyin, mümkünse suratına tükürün:)...

Başarılar...

t$kler arkada$lar. Beni hiç bir$ey değil de msn iletime "Drednat Yaz Bilmem kaça yolla yazmak" çok güldürüyor :) YAkında açıklayacağız :)

son anda gelen edit : acaba ne anlatmaya çalı$tım ben ? neyse. :)

guzel olur be oyle deme..misal=DREDNAT(drednat yaziyorum kendi grubumun tanitimi yapmamak icin:)) yaz 0000 a gonder ''insan bu topraktir sonu,reva mi yalan sozu'' parcasi cebine gelsin.. :)

Drednat Fix Rock Fest 2 Kapsamında Sahnealacak gruplardan biri olmuştur...Önümüzdeki aylarda yapılacak olan Türkiyenin en büyük açık hava festivallerinden biri olacak olan bu festivalde Drednat ı görmek mutluluk vericidir.Kendinizi hazırlayın....Drednat a ve sevgili dostlarıma hem tebriklerimi sunuyorum hemde başarılarının devamını diliyorum:D süper yazdım ama dimi :D

Drednat demiş ki:
t$kler arkada$lar. Beni hiç bir$ey değil de msn iletime "Drednat Yaz Bilmem kaça yolla yazmak" çok güldürüyor :) YAkında açıklayacağız :)

aman çağdaş bunu bida görmüm çünki oylar [email protected] email adresine yollanacak umarım başarılı olursunuz

bu arada bende o tarihde orda olcam yani taksimde gölge barda sizi destekleyecem lan hehe

ddgorganizasyon demiş ki:
Drednat demiş ki:

aman çağdaş bunu bida görmüm çünki oylar [email protected] email adresine yollanacak umarım başarılı olursunuz

bu arada bende o tarihde orda olcam yani taksimde gölge barda sizi destekleyecem lan hehe

hmm çok saol. hayati bir bilgi verdin $u anda. Yoksa biz "ara beni boya beni" modundaydık vallahi :) Tamam o zaman istanbul'da görü$ürüz.

yalnizhippi demiş ki:
Drednat Fix Rock Fest 2 Kapsamında Sahnealacak gruplardan biri olmuştur...Önümüzdeki aylarda yapılacak olan Türkiyenin en büyük açık hava festivallerinden biri olacak olan bu festivalde Drednat ı görmek mutluluk vericidir.Kendinizi hazırlayın....Drednat a ve sevgili dostlarıma hem tebriklerimi sunuyorum hemde başarılarının devamını diliyorum:D süper yazdım ama dimi :D

t$kler :) Sana da ba$arılar.

Geri