DredNat(Alternatif rock)-Ankara

MaNYaqDj demiş ki:
Abow saat 2,30da yayınlandı bilemiyorum kaç kaydadeğer zaat izledi ama ben kuzen olarak zorla o kadar saat umut kuzeyin patlıcan satarak mail alamayan abi geyiklerine katladık napalım sizin için çocuklar şimdi yorumları öncelikle
akın-abi çok kastım hem niye sürekli çağdaşa bakıyorsunki çağdaş ana kamera kaç kaç modunda değildi :D
mert-güzeldin ama playback olduğundan dolayı kayıtlardaki geçişleri biraz kaçırmışsın ama yinede iyidin
kuzi:en rahat seni gördüm abi süpersin blönk blönk
çağdaş[kuzenim olur]:sende çok rahattın hatta baya bi rahattın kamera olmasa sokarım programa ney lan bu çekiyornuz modunda olmuşsun yani ki yine gülmeden sadece gitarın markasına baq olm şimdiye kadar çıkan grupların malzemesini alırız bu gitarla havasında olmu$tun uzun lafın kısası kim çok uzattım süperdiniz lan oylar size akacak :D hadi başarılar

Umut Kuzey o mailleri kendisi için istemiyo herhalde :evil: Bütün gruplar arasında eşitlik olsun diye hepsi için söylüyor..Ne istiyorsun? mail demesin mi? Ne desin? söylede öğrenelim.

Sudenazz demiş ki:
MaNYaqDj demiş ki:
Abow saat 2,30da yayınlandı bilemiyorum kaç kaydadeğer zaat izledi ama ben kuzen olarak zorla o kadar saat umut kuzeyin patlıcan satarak mail alamayan abi geyiklerine katladık napalım sizin için çocuklar şimdi yorumları öncelikle
akın-abi çok kastım hem niye sürekli çağdaşa bakıyorsunki çağdaş ana kamera kaç kaç modunda değildi :D
mert-güzeldin ama playback olduğundan dolayı kayıtlardaki geçişleri biraz kaçırmışsın ama yinede iyidin
çağdaş[kuzenim olur]:sende çok rahattın hatta baya bi rahattın kamera olmasa sokarım programa ney lan bu çekiyornuz modunda olmuşsun yani ki yine gülmeden sadece gitarın markasına baq olm şimdiye kadar çıkan grupların malzemesini alırız bu gitarla havasında olmu$tun uzun lafın kısası kim çok uzattım süperdiniz lan oylar size akacak :D hadi başarılar

Umut Kuzey o mailleri kendisi için istemiyo herhalde :evil: Bütün gruplar arasında eşitlik olsun diye hepsi için söylüyor..Ne istiyorsun? mail demesin mi? Ne desin? söylede öğrenelim.

Sen yanlış anladın bence tekrar okumalısın ne yazıldığını. Çünkü Umut Kuzey programında bir mail adresi bile olmayan fakat patates satarak dünyanın en iyi patatesci $irketini mi ne kuran bir adamdan bahsetti. Sevgili Kuzenim Caner'de onu anlatmı$. Yani senin anladığın gibi "mail demesin ne desin" gibi Seda Sayan repliklerine gerek yoktur. Caner'den ricam cevap yazıp forumda bir tartı$ma ba$latmamasıdır.

Sevgilerle.

Drednat demiş ki:
Sudenazz demiş ki:
MaNYaqDj demiş ki:

Sen yanlış anladın bence tekrar okumalısın ne yazıldığını. Çünkü Umut Kuzey programında bir mail adresi bile olmayan fakat patates satarak dünyanın en iyi patatesci $irketini mi ne kuran bir adamdan bahsetti. Sevgili Kuzenim Caner'de onu anlatmı$. Yani senin anladığın gibi "mail demesin ne desin" gibi Seda Sayan repliklerine gerek yoktur. Caner'den ricam cevap yazıp forumda bir tartı$ma ba$latmamasıdır.

Sevgilerle.

ahauaauauhua valla sudecim sen bu grubun ismini bilmezken ben onlarla kombisi o akşam şans eseri çalışmaya evde yorgan kanepe bir yatmışımdır hani mail diyorsun ya orda ne kadar oy atılmışsa ki büyük konuşuyorum büyük bi payı benimdir çünkü ben bir yerel tvde çalışıyorum ve yayınımda sürekli bunu anons ettim tanıdığım bütün arkadaşlarıma oy attırdım cafe cafe gezerek bebeleri döverek oy attırdım auhauauha tabi şaka bi yana düşüncen için seni kınamıyorum yanlış anladın keşke hepsini okusaydın ama yinede destek olduğun için saoL

gypsypunk demiş ki:
abi 4unde IF'te cikcak misiniz?

evet alaz çıkıcaz. sende gel :)

Sudenazz demiş ki:
Evet bu grubu konuşarock ta tanıdım. Şarkıları güzel.Bu arada programı tam izlememişsiniz galiba, o patates değil Domates :LOL: :LOL: :LOL: :D
,

hahah vallahi programın o kısımları nedense hayal mayal aklımda. Domates satan yiğit insan hikayesini dinleyemedim. Ama saygımız sonsuz :)

Bu arada t$k ederim desteğin için.

Drednat Grubu 4 Mart Pazar Günü IF Performance Hall'da düzenlenecek konserde yerini almı$tır. Herkes Davetlidir.

Tarih : 4 Mart Pazar
Saat : 14:00 ( Kapı Açılı$ )
Giri$ : 7 YTL
Ya$ sınırı yoktur.

Diğer gruplardan bilgimiz yok. Ama Drednat grubu bu konser de son grup olarak çalacaktır.

arkadaşlar duyumlarıma göre konuşarock programında şuanda sıralamada birinci gidiyomuşsunuz bu çok sevindirici bi haber inşallah sizi o sahnede canlı performansınızı sergilerken görürüz

(bu arada umut kuzey hakkındaki eleştiriler cok saçma adam sunucu değil oraya bi rica ile getirilmiş biri bu sebeble bu şekilde konuşmanız cok saçma)

Geri