DredNat(Alternatif rock)-Ankara

milin demiş ki:
drama_queen demiş ki:
milin demiş ki:
ii şanslar beyler bu gece gözümüz üstünüzde :)
öle bi izlicez ki,kuvvetle muhtemel yarın tam gün uyuyo olcaz(=..ama izlemeye değer walla,hele bir de akın motora binmeye kalkışsın tam olcak :D
abiiii ne motoru yaff ben bilmiorum o olayı!bide umarım programın adını konuşa(maya)rock haline getrcek bişey yapmazlar!

yok yaa olmaz öle şeyler..yıkıcaklar ortalığı sen bekle gör :D :p da sanki burda değillermişçesine oldu bu..gelince okuyunca hoş olcak(=

drama_queen demiş ki:
milin demiş ki:
drama_queen demiş ki:
milin demiş ki:
ii şanslar beyler bu gece gözümüz üstünüzde :)
öle bi izlicez ki,kuvvetle muhtemel yarın tam gün uyuyo olcaz(=..ama izlemeye değer walla,hele bir de akın motora binmeye kalkışsın tam olcak :D
abiiii ne motoru yaff ben bilmiorum o olayı!bide umarım programın adını konuşa(maya)rock haline getrcek bişey yapmazlar!

yok yaa olmaz öle şeyler..yıkıcaklar ortalığı sen bekle gör :D :p da sanki burda değillermişçesine oldu bu..gelince okuyunca hoş olcak(=
beklioruz zaten saatin gelmesini!sıkıntıdan foruma sardık iice o deilde sanki forumu elemi geçirdik ne?ama naparsın biz dostuz! heuhe

öyle gözüküo tam burdan!!ele geçirmiş bulunmaktayız :twisted: sonuçta burda bekleyen stresli,coşkulu kalabalık halindeyiz biz..isyan etcem şimdi zaten :roll: ;)

yokluklarından yararlanıoruz!peki olabilir :) ama ben bu adamları sewiorum kardeşim ii müzik yapıolar mı?yapıolar!we umarım bu akşam ii geçer de mutlu dönerler :) ii şanslar diip konuyu kapıyalım!kameraları hazırlayalım :D

Evet arkada$lar Akın ile ben bu sabah itibariyle Ankara'ya ayak basmı$ bulunmaktayız. Ancak sahne içi soundu çok kötüydü dı$arıya ses nasıl gitti bilmiyoruz yakında izleyeceğiz. Bizde anlarız i$te o zaman nasıl çaldık :)

önemli bir dip not : İnsanlar sohbet etmek için msn messenger kullanıyorlar. Bunları biliyor muydunuz :)

Drednat demiş ki:
Ancak sahne içi soundu çok kötüydü dı$arıya ses nasıl gitti bilmiyoruz yakında izleyeceğiz. Bizde anlarız i$te o zaman nasıl çaldık.
TV'den kötüydü malesef ( gitar tonları özellikle ). Halbuki Haluk Levent çalarken gayet iyiydi. Neyse o kadar önemli değil aslında. Bence tek şarkıyla kendinizi iyi ifade ettiniz. Vokalin sesi Umut Kuzey'den daha iyiydi bence. :)

Başarılar, yolunuz açık olsun.

dün gecemiz uykusuz geçti ama deydi :D tebrikler beyler ii iş çıkardınız!en çok şaşırdığım nokta e-bow un çalışmasıydı!akın mutlumusun sorusunu yönelticem :) ayrca tvden kayıt yaptık performansınız sırasında :)

Geri