DredNat(Alternatif rock)-Ankara

polski90 demiş ki:
Drednat demiş ki:
Ancak sahne içi soundu çok kötüydü dı$arıya ses nasıl gitti bilmiyoruz yakında izleyeceğiz. Bizde anlarız i$te o zaman nasıl çaldık.
TV'den kötüydü malesef ( gitar tonları özellikle ). Halbuki Haluk Levent çalarken gayet iyiydi. Neyse o kadar önemli değil aslında. Bence tek şarkıyla kendinizi iyi ifade ettiniz. Vokalin sesi Umut Kuzey'den daha iyiydi bence. :)

Başarılar, yolunuz açık olsun.

öncelikle teşekkür ederiz. Sonra Haluk Levent'in gitar tonları iyiydi çünkü ben hayatımda görmediğim bir processor gördüm artı arkada bulunan kafa ile kabini biz kullanmadık. Bizi direk line'dan aldılar. Bundan kaynaklı sound kötüydü ama tabiki de bunun sorumlusu Kral TV'nin tonlamayla ilgilenen arkada$ı değil. Bunun sorumlusu bizim parasızlığımız :) Yapabilecek bir$ey yoktu. İyi niyetin için tekrar teşekkür ederiz.

e adam hayatını müzikten kazanıyor o kadar da olsun :) midi controllerdı o, her efektin bir adet rack katı bulunuyor ve onları o controllerla yönetiyorsun, olabilecek en profesyonel ton sistemi. hakkaten eşşek gibi ton alıyordu eleman, ama "şahsen" her dörtlükte 1 sweep ya da tap yapan adamı bir line - out gitar tonuna değişmem.

esasen o program çok ilginç incilerle doluydu, misal: "o elindeki ne yau, keman gibi ses çıkarıyor allasen beyaz beyaz böle hehe" ?:)

ayrıca gruptaki 18'leri duyunca hadi ordan dedim valla, ki haluk levent de dedi heh

tas gbiydiler..bunu onlar da gayet iyi biliyorlar..drednat'la ilgili degil,benim sahsi fikrim,programin sonlarina dogru turkce sozlu rock yapilmamasindan dem vuran haluk levent'in kendisinden 20 yas kucuk we turkce sozlu rock yapan bir gruba bu kadar diklenmesi,laf sokmaya calismasi gayet gereksiz ve tatsizdi..bunun yani sira orda bulundugumuz sure icinde bizden yardimlarini esirgemeyen ve hatta 2 gun yaninda agirlamak gibi bir buyukluk gosteren umut kuzey'e kuzi,mert ve kendi adima cok tesekkur ederim..

selam
sonunda sizi izleyebilmenin verdiği mutluluk ve gururla bu satırları yazıyorum.
başta şunu belirtmek isterim arkadaşlar: siz bu başarıyı gerçekten hak ediyordunuz ve bu şekilde çalışmaya devam ederseniz (ki edeceğinize eminim), daha da büyük başarıların geleceğine şüphem yok.
iyi gününüzde de kötü gününüzde de elimden geldiğince yanınızda olmaya çalıştım. umarım bundan sonra da arkadaşlığımız bu şekilde devam eder.
sizi tekrar tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

inadına DREDNATIN aşçısı :)

sayın Drednat gurubu üyeleri bundan sonraki hayatınızın ikinci döneminde başarılarınızın ve çalışmalarınızın gayreti içerisinde devam ettirmeniz ve sanatınızı sonsuzadek yaparak bu ülkeye adınızı altın harflerle yazdırmanız dileğiyle...başarılar arkadaşlar

...çokmu ciddi oldu ne...

çektim walla seslerinzde gayet çıktı videoda(= artık ünlü oldunuz :D ses Haluk Levent'inkinden az da gelse bu şansı gayet iyi değerlendirdiğinizi dşünüyorum,bundan snra beklentilerimiz de arttı tabii,ve program hakkaten eğlenceliydi;hele ki bizim göremediğimiz;akın'ın e-bow u kullanırken haluk levent'in ve umut kuzeyin yüz ifadeleri beni bitirdi! :LOL: o taklidi bi daha isterim yani 8)

yaaaa bende haluk levent we umut kuzey taklidi istiorum :p ayrıca e-bowun çalışması bzden başka kimseyi şaşırtmamış sanırım :( gayet başarılı bi performanstı ses ne kadar biz izleyicilere boğuk gelmişsede cidden iiydiniz beyler!

son derece başarılı bir performans sergilediniz konuşmalar şarkı hareketiniz performansınız yani herşeyiniz en yakından izledim sizi harkuladeydi beyler sizinle orda olmazkdan cok mutlu oldum gurur duydum

Arkadaşlar!!

Bugünlere gelmemizde katkısı olan;

Eş, dost, arkadaş, kardeş diye bildiğimiz herkese, bize destek çıkan amatör yada profesyonel müzisyenlere, Studio ÇSM de yapılmış kayıtlar için Mert abimize İstanbul da bizden gerek maddi gerek manevi yardımlarını esirgemeyen Umut Kuzey'e ve Erdinç abiye daha inerinmez ekipmanları bıramak için gitmiş olduğumuz tanıdık bir müzik evine (adını hatırlayamadığım için özür dilerim) o müzik evinin önünde bize ''Gitarların anısına'' diyerek hiç bir ücret talep etmeden çay veren abimize Üşenmeden televizyonunun ya da bilgisayarının başından canlı yayını kaydeden Caner ve Burak arkadaşımıza ve buraya sığamayacak birçok kişi/kişiler kurum ve kuruluşa...

Sonsuz minnettarız herşey için teşekkür ederiz...

DREDNAT

thebassman demiş ki:
Arkadaşlar!!

Eş, dost, arkadaş, kardeş diye bildiğimiz herkese, bize destek çıkan amatör yada profesyonel müzisyenlere, Studio ÇSM de yapılmış kayıtlar için Mert abimize İstanbul da bizden gerek maddi gerek manevi yardımlarını esirgemeyen Umut Kuzey'e ve Erdinç abiye daha inerinmez ekipmanları bıramak için gitmiş olduğumuz tanıdık bir müzik evine (adını hatırlayamadığım için özür dilerim) o müzik evinin önünde bize ''Gitarların anısına'' diyerek hiç bir ücret talep etmeden çay veren abimize Üşenmeden televizyonunun ya da bilgisayarının başından canlı yayını kaydeden Caner ve Burak arkadaşımıza ve buraya sığamayacak birçok kişi/kişiler kurum ve kuruluşa...

DREDNAT

o değil de Kuzi'nin duyguları varmı$ :)

thebassman demiş ki:
Arkadaşlar!!

DREDNAT

beni de eş dost arkadaş bildiğinizi düşünerekten bütün bu insanlar adına diyorum ki: bize bu güzel mutluluğu yaşattığınız için biz size teşekkür ederiz. elimizden geldiğince size destek olmaya devam edeceğiz her türlü. yeter ki bu başarıların devamı gelsin. zaten sizde bu azim ve kararlılık oldukça mulaka bir şekilde başarılı olursunuz. daha yürüyeceğiniz çok yol var. göreceğiniz çok daha büyük başarılarınız olacak. ve kendi adıma söylüyorum, bi aksilik olmazsa (yani ölmezsem falan:) ben yine hayatınızda bi yerlerde olacağım.

Kuzi nin söölediklerine aynen katılıorum. Bu arada Umut Kuzey haftaya ankara ya gelcek Konusarock ta Canlı yayına cıkan ankara grupları bir konser wercekler...Bu arada bi de Umut Kuzey in hakkını ödeyemeyiz...Süper bi insan

Arkadaslar sizleri tebrik ediorum.Oradaki heyecanınıza en yakından sahit olan ben en az sizler kadar heyecanlıydım.Tabi bu iştende alnınızın akıyla çıktınız.Ayrıca yardımlarından ötürü Umut Kuzey'e Erdinç Abi'ye ve Özlem hanıma sonsuz teşekkürlerimi gönderiyorum.Bizi zor durumda bırakmayıp orada bulundugumuz süre içinde yanımızda oldukları için kendilerine minnettarız.Ayrıca tv den ses boğuk geliyordu diyen arkadaslar haklı olabilirler ama stüdyoda dinleyip daha sonra tv dinleyince gayet hoş geliyor.Özellikle e-bow bence tam yerinde kullanıldı.Parçaya ayrı bir hava kattı.Başarılarınızın devamını diliyorum.

beyler oturup bu anların tadını çıkarın bence, gün gelecek özleyeceksiniz bugünleri , gün gelecek tekrar yaşayacaksınız. benim de grupla ilk İstanbul'a gitmem aklıma geldi, ne günlerdi be :)

Geri