DredNat(Alternatif rock)-Ankara

RBC demiş ki:
beyler oturup bu anların tadını çıkarın bence, gün gelecek özleyeceksiniz bugünleri , gün gelecek tekrar yaşayacaksınız. benim de grupla ilk İstanbul'a gitmem aklıma geldi, ne günlerdi be :)

hahah sorma ya. Yayında "bu $unu yaptı bu bunu yaptı abi asıl ben $unu yaptım hahahh" gibi $eyler saatlerdir hatta günlerdir gündemimizde :)

Konser

The Mars Bar Açılış Partisi, Turkrock&Anatolianrock ve Hangibar Ankara Buluşmaları aynı anda olacaktır.

Gruplar;
Şeytan Tüyü
Şarap
Drednat
Tarih: 24 Mart 2007
Yer: The Mars Bar
Kapı Açılış 19:00
Giriş: 5YTL + İlk İçki
Yaş Sınırı: +18

Arkadaşlar Drednat grubuna destek olacaksanız konsere gelerek olun, oyarım! :))

afi2np8.jpg

Drednat Msn'de...

A$ağıda okuyacaklarınız Kuzi ile Mert'in bir tartı$masıdır. Bu gece gerçekle$mi$tir hala gülünmektedir. Tüm tartı$ma nedeni Drednat'ın son bestesinin davullarıdır. Muhabbet oralardan nerelere geldi bir bakın isterseniz. Sanmayın ki $aka yapıyorlar. Hayır , gayet ciddiler bilen bilir bu ikisinin atı$malarını :)

Edit : gelen yoğun tepkiler üzerine kaldırılmı$tır :) İsteyene yollanır.

Arkadaşlar bazı olumsuz nedenlerden dolayı konserinize gelemediğim için kendimi suçlu ve bi okadarda mutsuz hissediyorum...inşallah birdahaki konserinize gelmek ümidiyle size bir özür borçlu olduğumu düşünüp bu satırları yazmış bulunmaktayım...özür dilerim... :metal

lovelife_s demiş ki:
Arkadaşlar bazı olumsuz nedenlerden dolayı konserinize gelemediğim için kendimi suçlu ve bi okadarda mutsuz hissediyorum...inşallah birdahaki konserinize gelmek ümidiyle size bir özür borçlu olduğumu düşünüp bu satırları yazmış bulunmaktayım...özür dilerim... :metal

bizler senin öss'ye çalı$tığını bildiğimiz için aksine sevindik... Daha biz çok konser veririz ama gelecek malasef 21 ya$ına kadar kurtarılmak zorunda olan bir$ey. Yoksa benim gibi "abi askerlik ya" der durursun allah canımı alsın :) Bo$ver daha çok konser vericez biz...

Drednat demiş ki:
lovelife_s demiş ki:

bizler senin öss'ye çalı$tığını bildiğimiz için aksine sevindik... Daha biz çok konser veririz ama gelecek malasef 21 ya$ına kadar kurtarılmak zorunda olan bir$ey. Yoksa benim gibi "abi askerlik ya" der durursun allah canımı alsın :) Bo$ver daha çok konser vericez biz...

Teşekkür Çağdaş... eminimki konseriniz çok eğlenceli geçmiştir...başarılar... bu arada askerlik göz açıp kapayıncaya kadar geçer :LOL: :arrow: DREDNAT :arrow: :arrow:

Drednat , kendi cover projesini bu gece itibariyle kurmu$tur sevgili arkada$lar. Bunu kurma amacı ise Drednat'ın bir beste grubu olu$udur. Drednat CP ile sadece cover çalarak Ankara'da çe$itli mekanlarda kendini gösterecektir.

Cover Projede kadroda bir deği$iklik yoktur. Grubumuzun cover projesinin adı ise Drednat CP 'dir. ( Anayasa gibi oldu ama :) )

Drednat CP 'nin Kadrosu :

Vokal : Akın Sevgör
Gitar : Çağda$ I$ıl
Bass : Kuzi
Davul : Mert Arzuman

Drednat CP 'nin şarkılarını çaldığı gruplar ise : 3 doors down , AC/DC , Placebo , Metallica , RATM , Bon Jovi, Red Hot Chili Peppers , Gun's And Roses , Pearl Jam , A Perfect Circle , Anathema , Kurban , Incubus , Ugly Kid Joe , Whitestripes , Papa Roach , Hooters , Quen , HIM , Pink Floyd vs vs vs. 'dir.

Bizi takip eden etmeyen tüm dostlarımıza duyurulur :)

DREDNAT

arkadaşlar yeni oluşum mu desem nası tabi etsem neyse anladınız siz onu :p umarım dilediğiniz gibi olur sizler güzel yerlerde görmek istiyoruzzz çalışmalarınızda kolaylık diliorum size başarılar ;=) ;=)

Tam gaz devam beyler, daha da iyilerini yapacaksınız eminim. Zaten şimdiden çok çok iyi durumdasınız.

Geri