DredNat(Alternatif rock)-Ankara

walla biz de doukan a akıl sır erdiremedik nese caadasın dedigi gibi onunla ilişkilerimizi askıya aldık(ben bitirme taraftarıyım ama nese...)Sorun diil bööle seyler sadece seyirci beklentilerine cewap weremeyip doukan yüzünden mahcup olma durumumuz üzüo beni(aslında kimseye karsı bi mahcubiyetimiz yok hata bizim diil ama ona da nese...) Ama olsun elbet bi yerlerde cıkar calarız yine... :) :)

Arkadaşlar çağdaş arkadaşımızında belirtiği gibi konserde için bi aksilik çıktı ve bu tamamen bizim suçumuzdur DREDNAT grubu bizimle çalışmayı askıya aldıklarını açıklamışlar bu bizi sonderece üzdü umarım bu askıda kalma olayı bir an önce gecer ve birlikde iyi bi çalışma daha yaparız DREDNAT grubunun şu anda söyledikleri ve düşünceleri kesinlikle doğrudur ki karşı gelme gibi bi durumumuz aslada olamaz onun için DREDNAT dinleyicilerinden ve grup elemanlarından tektek ÖZÜR DİLERİZ.

Doğukan Güzel & Ugur Çoban

Drednat_Dawul demiş ki:
walla biz de doukan a akıl sır erdiremedik nese caadasın dedigi gibi onunla ilişkilerimizi askıya aldık(ben bitirme taraftarıyım ama nese...)Sorun diil bööle seyler sadece seyirci beklentilerine cewap weremeyip doukan yüzünden mahcup olma durumumuz üzüo beni(aslında kimseye karsı bi mahcubiyetimiz yok hata bizim diil ama ona da nese...) Ama olsun elbet bi yerlerde cıkar calarız yine... :) :)

:LOL: :LOL: yine başardınnn çelişmeyi:p..nese anladım ben demek istediini,biz üzülüorüz tabe böle konser planlayıp sonra ortada kalmak hoş bişe deil.çalın siz beklioruz hevesle 8)

eskiden kış şartlarıda düşünüldüğünde 3 bazen 4 konser olurdu!!şimdi gitcek konser yok olanlarda iptal ediliyo!bu konudaki üzüntülerimizde dikkate alınırsa konser dileklerini yerine getrmek yerine sadece özür dilenmesi biz konser izleyicilerini daha da hırslandırıyo!!teşekkürler(çemkirdim mi ne?) :)

Çağdas, Umut Kuzey in misyonunu üstlendi galiba...:D Bak gördün mü anlayan anlıo beni..Hadi Göksü ya bi Klasik gitar ver bakalım...:D:DŞaka bi yana burdan tekrar söylüorum ben Doukan la ilişkilerimizi bitirmek istiorum bunu grup arkadaslarımla ayrıca tartışırız..Yeni konserler olcaktır yakında şimdiden bekleriz...

kahretsin işte anlama yeteneğim yaaa:D hevesle bekliorum gitarımı..çemkir minel çemkir walla öfkeli destek kalabalığı olarak biz de bi organizasyon işine mi girsek acaba???herkese faydamız dokunur(=..nerde o eski günler??son grubu beklerkene sıkılıp patlamalar??akşam eller havaya oynamaya kadar giden değişik türde eğlenceli saatler??hıhh:S/:(

DDG organizasyonun düzenlemiş olduğu hiçbir organizasyona çıkmayacağımı belirtmek istiyorum
(şahsi fikrim) ama ilişki kesmeye gelince benim için iş sahasında bitmiştir harici bişi yoktur ayrıca Mert'i kullandığı türkçe yüzünden kınıyorum :D

NOT:Akında bişeyler yazsa... keşke....

şu 2 defa iptal olan garj konseri bizi de o konser çok zor durma düşrüdü o konser için istanbul konserimizi iptal etcektik doğukan bana deflarca mesaj etmış ama bana gelmemiş mesajlar onuda geçtim bi alo demek de var bu ddg organizasyon tarafından 5inci yapılan bi durum gerke konser esnasında gerkese organistyona saatler kala doğukan herhangi bi şekilde bize ulaşıp durum açıklamsıonda bile bulunmadı umarım farkındadır (dretnat grup üyelerinden özür diliyorum bu tepkimi sizin fromda dile getirdiğim için baktım olay sizin forumda tartışılıyor bende yazmak istedim başarılar)

Bilkent Odeon Konseri için biletler gelmi$tir. Bilet almak isteyen arkada$lar birkaç gün içinde Bilet-ix 'den veya bize ulaşarak biletlerini alabilirler. Önerimiz bize ulaşmalarıdır :)

Sahne Alacak Gruplar :

Seksendört
Ekinoks
Vurgun
Drednat

Bilet Fiyatı : 5 YTL

Saat : 18: 30

Tarih : 18 Mayıs 2007

Yer : Bilkent Odeon

bilet almak için irtibat msn : cagdas@drednat.com

18inde orda olmak için elimden gelenin fazlasını yapacağım...sizin için bu konserin önemini tahmin edebiliyorum beyler...umarım her şey istediğiniz gibi olur...şimdi de...o gün de...diğer büyük konserlerinizde de...

bütün güzel sözlerimi konser sonrasına sakladım çağdaş. farkındayım diğerlerine göre bu baya kısa oldu :)

tekrar başarılar :)

"fantastic organization" sewdim bu işi yapılabilir!gruplarda konser dinleyicileride rahat eder.işe el atmak gerekirse atalım!illaki destekleyen çıkar :p

18 mayıs konserin iptal edilmesi kötü olmuş...umarım telafisi için güzel bi konserde izleriz sizleri...hepinize sevgiler&saygılar hoşcaKALIN

NOT:Gitarist arkadaş...bana bi ulaşırsan sevinirim

Konserin iptal edilme nedeni de yazayım da tam olsun :)

Konser , bilkent odeon'da olacağından ve ula$ım sıkıntısı olu$acağı için iptal edildi. Asıl neden olarak bize "bilet satılmadı konser odeon'da olunca" dendi aslında :) Anatolia Showland'e ertelendi yani.

ben artık pes ediyorum olucak olan, biletleri elimize geçen we heyecanla beklenen konserler :evil: teker teker iptal edilio!! bu durumdan hiç hoşnut olmayan kalabalıkta öle saf saf bekliyor "konser olsada gitsek!" umuduyla :( ama...

Geri