DredNat(Alternatif rock)-Ankara

ya bi de keşke kuzimin o güzel bassını duyabilseydim :(
davulun da sesi kısık kısık geldi kulağıma şimdi dikkatli dinleyince

ama olsun yine de çok güzel...

az kaldı çağdaş :LOL: geliyo pedal :LOL:

Valla çok beğendim.İnsan'ı o kadar değilde özellikle simplex furtunae i beğendim,cidden çok güzel olmuş.Ayrıca kayıtta çok temiz hata da yok.Başarılar görüşmek üzere arkadaşlar...

çsmde dinlediğim kadarıyla "adım atsa yolu sahiplenir" diye giden şarkınız başarılı olmuş, enstrümantal parça da çok sıkı. başarılarınızın devamını dileriz.

usagi_ demiş ki:
babalar demo güzel olmuş stüdyoda şans eseri cd nızı gordum dinledim yanlız davulcu(mert) biraz pasif kalmış oda zamanla çözülür gayet başarılı bir çalışma yolunuz herzaman açık olsun hücum kayıt olmasına rağmen hemen hemen sıfır hata ve düzenli bir çalışma... başarılar dilerim!?!?!?! DREDNAT gelecek vaad eden gruplar arasında....
Serhat o benim pasifligimle alakalı bi durum degil sadece kicklerin ve zillerin sesi(hi-hat dışında)kısık oldugu için öle duyulabilir.Ama gene de elestirin için saol bizi sewen dinleyen herkese cok tesekkürler.bu arada Sewcan a ve Sertsessiz e de tesekkürler yorumları için...

Saygılarımla...

Haspin demiş ki:
Valla çok beğendim.İnsan'ı o kadar değilde özellikle simplex furtunae i beğendim,cidden çok güzel olmuş.Ayrıca kayıtta çok temiz hata da yok.Başarılar görüşmek üzere arkadaşlar...

Metal melodisini duyunca hosuna gitti dimi...:D Nese gene de saol Ulascıgım. Sizleri sewioruz!

demonuzu isim vermeden biraz önce aileme dinlettim
annem simplex fortunae şarkısını yurt dışında kaliteli müzik yapan gruplardan birinin sandı..insanı dinledikten sonra da 'vay anasını, tebrik etmek lazım. bu yaşta insanı iyi analiz etmişler.' dedi..
kız kardeşim pis pis gülüyo..birazdan lap topu da alıp yine aynanın karşısına geçecek..insanın sözlerini ezberlemeye çalışıyo :LOL:
babam da helal olsun ya.. gerçekten hoşuma gitti.. şarkılar güzel.. ama beni en çok insanın sözleri etkiledi dedi.

onların da yorumlarını buraya eklemek istedim.. :)

son olarak ailemizin grubu DREDNATımıza ailecek başarılar diliyoruz :twisted:

kuzenimin söylediği şeyleri kesmeden tam olarak yazıyorum

'o simplex fortunae var ya mahvetti beni burda. o nasıl bi şey öyle kuzen ya..allahım manyak oldum lan?! insanın sözler de müzik de muhteşem..tebrik ediyorum yani..ayakta alkışlıyorum hatta.. böyle giderse bunlar manyak bi dinleyici kitlesi yaparlar..sitem de güzeldi ama bunlar daha bi başka daha bi manyak daha bi vurucu olmuş..umarım piyasanın kalabalığında ve embesillerin arasında kaybolup gitmezler..tekrar tebrik ediyorum..aynen devam etsinler..'

ailecek seviyoruz sizleri canlarım benim...hati bakiim.. kolay gelsin...

kayıtlar gerçkten güzel olmuş şarkılarda güzel yanlız benim kulağım "insanlar" şarkısında çağdaşdan bir solo aradı ama bu haliylede gayet güzel başarılar..

kaan ;

güzel yorumlar için te$ekkür ederiz. Kulakların çağda$'tan aradığı soloyu sana kuzi'den verdi :)

Özel olarak Sevcan, Sevcan'nın kuzenine, Sertsessiz'e te$ekkür ederiz....

p.s : Sertsessiz'i stüdyo'da kapıdan ne kadar duyuluyorsa o kadar dinledim ve gerçekten benimde ho$uma gitti... Ba$arılar sizlere...[/quote]

p.s2 : kaan, $arkımızın adı "insanlar" değil "insannn"'dır. 3 tane "n" olmasının özel bir anlamı vardır.[/quote]

p.s 3 : "insannn" isimli $arkımızda emeği olan Cemo'ya sevgilerle...

Selamlar :)

Son kayıtlarınzı dinledim.
Hücum kayıt için oldukça başarılı geldi sesler ve genel sound kulağıma.
"Simplex Furtunae" (ne demekse :) ) adlı şarkıdaki geçişlerde metronom anlamında sallantı hissettim.
Melodi ise gayet hoş.

"İnsannn" adlı şarkının sözleri benim de hoşuma gitti.
Giriş ve sondaki dur kalk bölümünde yine ufak bir sallantı var gibi geldi kulağıma.
Aynı şekilde nakaratta ride'a geçilen yerde slap basın zamanlamasına da dikkat etmek lazım. Biraz karmaşa oluşmuş gibi geldi bana.
Bu tür hareketlerin çok iyi oturtulması gerekiyor ki istenilen etkiyi yapsın.

Uzun lafın kıssası şarkılar güzel olmuş. Ufak tefek son dokunuşlarla çok daha iyi olacaktır. Elinize sağlık.

Başarılar :)
MG

oooff offff offfff ellerinize sağlıııııkkkk ;) ;) ;) insannn ın son haliiiiiiii....:p off yaniii....hep böyleee :!: :!: :!: drednaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatttttttttt :eek:

jokermg demiş ki:
Selamlar :)

Son kayıtlarınzı dinledim.
Hücum kayıt için oldukça başarılı geldi sesler ve genel sound kulağıma.
"Simplex Furtunae" (ne demekse :) ) adlı şarkıdaki geçişlerde metronom anlamında sallantı hissettim.
Melodi ise gayet hoş.

"İnsannn" adlı şarkının sözleri benim de hoşuma gitti.
Giriş ve sondaki dur kalk bölümünde yine ufak bir sallantı var gibi geldi kulağıma.
Aynı şekilde nakaratta ride'a geçilen yerde slap basın zamanlamasına da dikkat etmek lazım. Biraz karmaşa oluşmuş gibi geldi bana.
Bu tür hareketlerin çok iyi oturtulması gerekiyor ki istenilen etkiyi yapsın.

Uzun lafın kıssası şarkılar güzel olmuş. Ufak tefek son dokunuşlarla çok daha iyi olacaktır. Elinize sağlık.

Başarılar :)
MG

te$ekkür ederiz. Simplex Furtunae : Gösteri$siz Kader demek :)

çok güzel. gerçekten büyük gelişme. evet evet.. dinlerken bişeyler hissedebildim, bu benim için çok önemli. insan' ın yeni versiyonu da çok daha iyi olmuş.
ama ben bestede kaldım süper.. sizi seviyorum..

Irmak..

Geri