Joker (Rock) - Ankara

Sağolasın :)

Merkez kampüse girdikten sonra ileriden tam sola dönüş var lojmanlar ve yurtların o tarafa doğru.

Yolun en sonunda zamanında Doğramacı için yapılmış rektörlük konutu var, uzun süredir Uptown olarak hizmet veriyor.

Bekleriz. Giriş ücretsiz :)

Valla sağolasın bekleriz. Nedir bu yeni gençlik.? Maşallah... Pek bir müziğimiz sevdi gibi..

Bugünkü organizasyonu tekrar yineliyorum.
Bilkent uptown
21:30
JOKER
Keep on rockin!

Selam abi :)

Derin6'nın forumunda gördüm, beraber konser filan yapalım demişsiniz.
Valla süper olur bence, Ankara'nın en iyilerini aynı sahnede görürüz :)

Akşam başarılar

Evet böyle bir arzumuz var, umarım gerçekleşir.

Bizce de çok güzel olur :)

Saklıkent'te çalmak büyük keyif oluyor, bir de dolunca daha da güzel oluyor.

Geçen sene Huges-Turner Project konserinde çalmıştık Karakediyle.
Bu hafta cuma Yolcu'dan evvel bir-bir buçuk saat kadar çalacağız.

Bir de önümüzdeki aylarda böyle bir organizasyon olursa bence iyi bir kapanış olur yaz öncesi.

Hayırlısı diyelim :)

Kusura bakma yeni geldim programdan.
Bana [email protected] adresinden ulaşabilirsin.
Umarım hayırlı bir haberdir :)

Bu arada bu akşam Uptown'dan sonra Overall'da Soul Project'in programının arasında kısa bir süre çaldık tanıtım amacıyla.

Kendilerine çok teşekkür ediyoruz sahnelerini bizimle paylaştıkları için :)

Görüşmek üzere :)

Joker karşınıza her an her yerde çıkabilir. Artık tek yerle yetinmiyorlar, bir günde iki yerde bile çıkıyorlar. Yakında iki ayrı şehirde aynı gün sahne alabilirler. Beklenir yani. :metalhead :p

Bu da Joker'in ne kadar çalışkan bir grup olduğunun kanıtı. :D

Keep Rockin' Boyzzz.....ve Yasemin tabii. :twisted:

The Dark Rider

Geçen cumartesi ne yoğun bir geceydi kardeşim. Orada çal, atla tahsis edilmiş minibüse vaşşşş... :LOL: koştur allah allah Overall'da çal. ( Soul Project'e tekrar eyvallah ! .. ) Ne cabbar grupmuşuz yahu !!
Neyse detaylı anlatacağım önümüzdceki günlerde...

Hafta bu haftadır.. Arkadaşlar ! Joker her an bombayı patlatabilir... 8O Büyük süprize hazır olun !

Hayırlsı inşallah !

Merhaba :kaydim

Arkadaşlar Bilkent'te seyretmişler, çok beğenmişler. Keşke ben de gelebilseydim :cry:

Oradan Overall'a geçmişsiniz, umarım iyi geçmiştir :metal

İbrahim abi süpriz falan demiş merak ettik, yoksa albüm hazırlığı falan mı var :metalhead Ne güzel olurdu valla :elsalla

Merakta bırakmayın bizleri 8)

Sanırım bizimkiler yine tatilde :)

Neyse en azından Yasemin, Magician kardeşimizin söylediklerini görüp dikkate almıştır.

Hatırlatma:

En yakın JOKER etkinliği:

Çarşamba 00:00 Overall (Güvenlik Cad. A.Ayrancı)

Bir kaç arkadaş sormuştu repertuarda kimler var ,nedir falan diye?... .Valla ben de kayıtlı bir liste var. Dedim koyuyorum foruma.. Bakın oradan.. Ahan da sanatçılar... Unuttuklarım da vardır artık.

4 Non Blondes
A. Cooper
AC/DC
Anouk
Audioslave
B. Adams
B. Carlisle
Bee Gees
Black Crowes
Blondie
Blues Brothers
Bon Jovi
C. Berry
CCR
Cranberries
D. Dale
Deep Purple
Doobie Brothers
Duran Duran
Elvis
Evanescence
Free
G ‘N’ R
Gun
HIM
I. Cara
Iggy Pop
Jefferson Airplane
Katrina And The Waves
L. Kravitz
Madonna
Maroon 5
MFÖ
No Doubt
Pink Floyd
Queen
Queens Of Stone Age
Rolling Stones
Roxette
Rustlana-Eurovision 2004 (Joker Cover)
S. Miller Band
S. O’Connor
Scorpions
Shocking Blue
Skunk Anansie
Status Quo
Sublime
Survivor
Ş. Ferah
T. Chapman
Talking Heads
Toto
The Beatles
The Cranberries
The Darkness
The Hooters
U2
Whitesnake

Selam,JOKER vede MERHABA EFE
Uzun süredir yazamadım,dinleyemedim,AMA
BİLKENT'te MUHTEŞEMDİNİZ.
Bu sefer sizleri, kuzey kutbundan seyrettim.EFE saçlarının üstten görünüşü de ayrı güzel.Parmağının ciddi bi sorunu yoktur umarım.YA, :oops: HAYRAN OLMAK DEMEKKİ BÖYLE BİŞEY.
Gecenin tamamını izleyemedim ,vakitsizlikten. Ama yinede ZOMBIE yi dinleyecek kadarda olsa kalabildim.ŞANS
Bana göre çokiyi başladınız ve muhteşemdiniz, kalan arkadaşlara göreyse, iki kat dolusu insan içinde öyleymiş, olağanüstü performansla çaldığınızı söylediler.Tabii biraz kahroldum yokluğuma.Özellikle SENİN solo bölümünü onlara emanet edip gitmiştim; 8O acil durum meselesi,parmağından ötürü.''Dedim ya :oops: hayranlık böyle oluyor her hal''.Yinede çok iyi olduğunu söylediler.
AYRICA HEPİNİZ ÖYLESİNE BAŞARILISINIZKİ, BENİM BİLDİÐİM TÜM SEVENLERİNİZ ADINA ,HER GELDİÐİMİZDE, VAYYY ÇOK İYİLERDİ DİYEREK GECEYİ BİTİRDİÐİMİZ İÇİN,TEŞEKKÜR EDİYORUM...EDİYORUZ... YOLUNUZ AÇIK VE ÇOK DAHA FAZLA SEVENİNİZ OLSUN DİYORUM.
EFE parmağına iyi iyi iyi bak... :elsallaa

Sağolasın Nurcan :)

Bu arada sonunda yeni anfi aldım, ilgililere duyurulur :)
Behringer Vintage 112 60watt (Lambalı)

Cümlemize hayırlı olsun.
Umarım taşımaktan sakatlanmayız :)

:LOL: Küçük Nurcan'nın ağzından hep bal damlıyor, cok sagolsun, sağlam destekçimiz, Cuma'ya hayırlısıyla Zombie'yi sana soylicem, gelemesende.........

Abi sizin programa Hicri abinin misafirleri getireceğini duydum, doğru mudur?

Eğer öyleyse şöyle bir iki Metallica, Iron Maiden filan yapsanız da coştursanız metalci gençleri. Biz de bayılarak dinleriz tabii :)

Sweet Dreams istemişti bir arkadaş o da güzel olur hani diyorum ...

Geçen sene gelmişlerdi Hicri abiyle beraber, umarım bu sene de gelirler.

Bu vesileyle buradan Rock Station ve Rock Ankara camiasına da selamlarımı yolluyorum.

Şarkılar konusunda mümkün olan çalışmaları vakit geçirmeden yapacağız.

Öncelikle bir iyileşip kendimize gelelim sonra tam gaz devam yolumuza inşallah :)

YÖNETİCİ NOTU : İMZANI DÜZELT (MAX. 3 SATIR)

Sağolasın.

Zor bir soru :)

Normalde önce Saklıkent (21:00) sonra Yolcu'da (23:00) çalacağız ancak önce iyileşmemiz lazım :)

Umarım çıkabilecek kadar iyi oluruz yarına.

Bizim için dua edin :)

Görüşürüz

Herkese günaydın,
Durum 11 Mart sabahı itibari ile şudur.
Yosi'nin sabah bana ulaşıp dedeğine göre
Yasemin'in sesi henüz hala tam olarak iyileşememiştir. Çatallaşma tribi henüz geçmemiş. Öğleye doğru doktor ile olan randevusundan sonra netlik kazanacak ; ama itiraf etmeliyim ki bu günkü programlarımızın ikisini de gerçekleştiremeyebiliriz. :x :cry: :x Öğlen her şey kesinleşecek ! Hayırlısı.

Bomba haber de benim 3 günlüğüne New-York'a gitme olayımdı. :roll: Çarşamba'ya overalla'a yetişmem zor. Soğuk duş etkisi gibi valla..

Aslen esas haber 1 Nisan Glenn HughesAnkara-Venue-Çankaya'da konserde çalma olayımız var.. Haber buydu. Glenn abiiler bana (tabii ki dolaylı hehehe) haber verecekler. Zira zati bir alt grup getirme ihtimalleri yüksek. "İbrahimcim ayıpsın..Yoksa sizi kırar mıyım vs.. Geçen geldiğim de de siz çalmıştınız ..... .... ." dedi tabii. canımmmm ;)

Yok canım kesin bir nazar var.

:idea: "Kurşuncu aranıyor" :idea:

Geri