Joker (Rock) - Ankara

Eğer kırıp döktüysem birşeyler sakarlığımdandır,kimse kızmasın alınmasın,ama herkes biraz sakar olmalı bence. Dürüstlük adına.

Bana katlanan herkese ve Joker grubuna tekrardan çok teşekkürler.

İbo sana ne diyiimmm yaaa...N.Y.Times falan...Ben Metal Hammer'da yada Kerrang'da yazmak isterdim 10 sene evvel...Geçti bizdeeen...Artık bundan sonra sadece vasiyetimi yazarım ben.

Sevgiler :twisted:

The Dark Rider.

(Not: Reason To Live?? Kiss'in şarkısını mı diyorsun ibo? Crazy Nights,87. Taparım ben o parçaya... 8) )

Evettt Dark Rider üstad, :twisted: eleştiri beğeni böyle sunulur, okunup örnek alınmalı, tebrik ediyorum, bu kadar detaylı dinlenir,izlenir, ağzına sağlık, sağol varol. Seyircinin hal ve tavırları motivasyon açısından önemli gerçekten, biz yine de elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, ama Çarşamba günü daha bir enerjik olabilirdik, :roll: ara vermek bize yaramamış pek, bu akşam ısınırız umarım... :twisted:
Submarine, ne hoş hepimizle tek tek ilgilenmişsin, sevmişsin, övgülerin için ayrıca teşekkürler :oops: , bu parçayı en kısa zamanda çalmaya çalışıcaz, ben de çok severim ilgili parçayı, desteğin için teşekkürler, sevgiler, saygılar,
Derin 6 üyelerine ve Crazytrain'e başarılarının devamını diliyorum, :metalhead

Selam Joker :p

O kadar güzel, detaylı ve düzgün şeyler yazılmış ki bana söyleyecek söz kalmadı diyordum ama yine de dayanamadım yazıyorum :taptim

Çarşamba bence de gayet iyiydiniz. Sadece ses düzeni beklenmedik şekilde farklıydı :?:
Genelde Overall'da ses hep çok iyi gelmiştir bana. Neyse belki o gün sistemde bir sorun olmuştur, eminim düzelir bir dahaki sefere :metalhead

Bu akşam Yolcu'da yine 22:00'de başlayacaksınız değil mi?
Kar filan yağmazsa geleceğiz yine :metal
Artık haftada bir kesmiyor bizi :beer

Görüşürüz :)

Çarşamba günü overall daydım, :cry: ses düzeni iyi değildi gerçekten, bunu bir ayarı yokmudur arkadaşlar, her defasında neden farklı olur bu ayarlar, ama yine de iyiydiniz, :twisted: sanırım mekanın dolması için işletmenin gayret göstermesi gerekiyor, yılmayın :metalhead

Sağolasın :)

Dün olağan dışı bir durumdu sanırım. Biz çözemedik. Umarım haftaya daha iyi olur.

Normalde tonmaisterin ayarları sabitlemesi icab eder ama O da insandır, hata yapar.

Her zaman bekleriz :)
Kendine iyi bak

Selamlar :)
Dün akşam yine normal bir Joker gecesiydi.
Yine müziğinizle güzel bir gece geçirdik.
Özellikle sonlara doğru jam session tadındaki arkadaşlarınızla beraber çaldığınız parçalar çok keyifliydi :)
Sizin zaman zaman diğer insanlarla sahneyi paylaşmanız takdire şayan bir olay.
Sizinle gitar çalan arkadaşlarınızı da kutluyorum.
Görüşmek üzere :metal

Sağol kingor :)

Biz de zaman zaman arkadaşlarımızla aynı sahneyi paylaşmaktan büyük keyif alıyoruz.

Dinleyenlere de farklı tınılar dinletmek hoşumuza gidiyor.

Bazen enstrumanları değiştirdiğimizde grup içinde hafifçe saçmalasak ta zevk almadığımızı söyleyemem :)

Gitar çalan arkadaşımız yıllar önce bizimle çalmış olan sevdiğimiz bir insandır.
Kendisine teşekkür ediyoruz :)

Bildiğinizden şaşmayın abi. Çok keyifli oluyor.
Hele sonlarda aletleri değişip Knockin' On Heavens Door filan çalıyorsunuz ya, bence çok eğlenceli oluyor.
Aynen devam :)

:D Çoook SEVDİÐİM JOKER ve :D JOKERMG yani çoooook sevdiğim HOCAM.
Bugün vakit buldum,sitenizi inceledim. Araştırılsa 8O herhalde sizin grubun özelliğine sahip ikincisi çıkmaz.Ee..de..da..biliyorumla, bılmek arasında fark varya işte ondan;hepinizde bilmeyi belgelemişsiniz de . 8O Yabancı dil diploması olmayan Joker'e katılamıyormu.Tercüme bürosu açsanız tek müşteri kaçırmazsınız valla. ;)
Birde Türkiye'de eğitim seviyesi düşük deniliyor.Bilmeyenler için yazıyorum, 8O bi okuyun,gurur duyun.
Hocam ve diğer Joker ağabeylerim vede Yosi abl. başlığıyla;
Hocam mg.. İng, Fr, Ja, 1/2Al, 1/2İta 8O
Efe.. mükemmel İng 8O
İbrh.. Kore, İng 8O
Yosi.. Arapca, İng 8O
Özgür.. Çin, İng 8O
Yüksel.. Bulgarca, İng 8O
Tuhaf dimi 8O 8O ,valla joker'in bu hali beni çok gururlandırdı. ;)
Türkçeden sıkılırsanız İngilizce konuşun,ortak ikinci diliniz. :LOL:
Ayrıca uluslararası yarışmalara aramasınlar sizi yollasınlar;en sıkısından ;) Müzik var, ;) kültür var, 8O dil var, birleşmiş milletler 8O bukadar çeşitlimi, İŞTE :utandim Türkiye şeklinde. Hadi canım olurmu demeyin, bilgileri sağlam kaynaktanda araştırdım, HELAL SİZE.
SPONGEECE SİZİNLE :taptim GURUR DUYUYOR .Herkez duymalı MÜZİK ve Türk Eğitimi adına.
Ben nasıl öğreneceksem :kafaat , hem ing,hem alm. bakalım uğraştırıyorlar ama anladımki ,bu durumda,iyi MÜZİK yapacaksan ;) dil dileceksin DİMİ YANİİİİİİ :elsalla

Valla güzelim çok güzel tespitler yapmışsın ancak bir insan öncelikle kendi diline hakim olmalı.

Gerekiyorsa diğer dilleri de öğrenmeli.

Müzik yapmak için yabancı dil bilmek gerekir diye bir şart yok ama dinlediğin müzikleri daha iyi anlamak için faydalı olabiliyor.

Bu arada İbo'nun iyi derece Almanca da bildiğini eklemek isterim.

Belki günün birinde biz de "Rimi rimi leylim ley" gibi güzel bir şarkı yapıp uluslararası yarışmalara katılırız :metal

Müziğimizle olmasa da konuşa konuşa gönülleri fethederiz herhalde ;)

Ama sanırım daha çoook fırın light ekmek yememiz lazım :)

Siz de çalışıp bize yetişin biran önce.

Hadi öptüm

Selam :D ben sizi çok eleştirmeyeceğim sadece dikkatimi çeken birkaç konuda fikrimi söyleyeceğim :roll: . (Kabul görür, görmez)

Grupça biraz şekil yapmalısınız ;) .Müzik tarzınız ve çaldığınız ortama göre. (Efe abi hariç)
(Anlamsız deri pantalonlar , gereksiz boyanmalar ve çok çıplaklık hariç ) iyi durmuyor da.

Yosi ablanın sesi muhteşem bunu rock tarzında danslarıyla desteklemeli. Bu grup için çok önemli .Özellikle Yosi abla şekilli olmalı tabi istemiyorsa yapmaz.

Bunları da eleştiri olsun diye yazmadım zaten müziğiniz herşeye yeter...

Hocam senin varlığın zaten bana yeter. ;)

Sololar çalınırken çalan ön plana bi şekilde çıkartılmalı, tek tekde çok iyi olduğunuz bilinmeli. ;) :elsalla

Sanırım sözlerimiz yerini bulmuş :)

Çok teşekkürler düşüncelerini bizimle paylaştığın için.
Eminim söylediklerin dikkate alınacaktır.

Aklına geldikçe bu tür tavsiyeleri bizimle paylaşmanızı diliyoruz.

Kendine iyi bak :)

:LOL: Sünger13'e (hehe) katılıyorum.
Gerçi sizi canlı çok fazla izleyemedim ama club grubu gibi giyiniyorsunuz (Efe abi hariç).
Grubun müzik tarzını ve kişisel tarzınızı belirtecek şekilde giyinseniz güzel olur. Artık bir Joker stili olmalı diye düşünüyorum.
Yani bunları da kimseyi eleştirmek için yazmıyorum.
Sizin müziğinize hayranım, herkez de olsun istediğim için yazıyorum, daha dikkat çekici ve akıllarda kalıcı olun diye. ;)
Bakalım dikkate alınacak MI? ;)
Hocam, başarılar. :D

İşte "Adam olacak çocuk" diye buna denir :)
Geleceğin sağlam rockçıları ve güzel insanlarını şimdiden görür gibiyim :metal

Joker geleceğe yatırım yapıyor, işte en büyük ispatı :)

Sağolun gençler, emin olun sözleriniz dikkate alınacaktır.

Bize düşüncelerinizi yazmaya devam edin.
Doğru şekilde ifade ettiğiniz sürece kimse size kızmayacaktır emin olun.

Kendinize iyi bakın :)

HeLLKeepEr demiş ki:
hmm haklısın neleri beğenmediğimi yazıyım..öncelikle seyircilere göre sahnenin sağında duran gitaristin her şarkı oncesi bass cıya ''yaf bu sarkının notaları neydı'' muhabbeti yapması dısardan hos gorunmuyor..ayrıca gitarların tonları da oldukça kötü geliyor dışarı...ve bence en büyük sorun vokalın insanları rahatsız edecek kadar fazla ve ölçüsüz bağırması ve bunu alakalı alakasız heryerde yapınca hiç hoş olmuyo...

Yeni dikkatimi çekti bu yazı birşeyler yazmadan geçemicem, bu nota muhabbetine ben rastgemedim bir,ikincisi şimdi buna oyle olur olmaz yerlerde bagırma değil de yorum katma deniyor parçaya, yani orjinalinin aynısını robot gibi soylemenin dışına çıkmak ki bence cok iyi ediyor. Tam gaz devam

Efem ben yaşlı bir kadınım. Bugün sizlerden biriyle yaptığım bir görüşme sırasında sizi izlemeye gelmek istediğimi sorup bara giriş yaşının 40 da bittiğini öğrendim. Bir sene gibi bir sürem kaldı ancak forumunuzada katılabilmek için bir yaş sınırı olup olmadığını bildirmenizi rica ediyorum. Haddim olmadan giriş yaptım ancak yaş sınırını aşmış isem hemen çıkacağım. Bir de bir yıl sonra baralara girebilme ve sizleri orada dinleme yaşımı doldurduğumda sizleri nasıl dinleyebileceğimide belirtirseniz şimdiden hazırlıklarıma başlayabileyim
Saygılarımla

Geri