Joker (Rock) - Ankara

Çok doğru söylüyorsun :)

En kısa zamanda repertuarımıza katmaya çalışalım.
Seyircilerimizi coşturan ve eğlendiren parçaların sayısını arttırmakta mutabık olduğumuzu sanıyorum.

Yeni parçalarımızı eklerken bu konuya özen gösterdiğimizi tüm dinleyicilerimizin bilmesiini isteriz.

Repertuar tavsiyelerini bekliyoruz herkesin.

Çok yakın zamanda, belki bu hafta sonu bile olabilir, Cumartesi günleri çok sevgili mekanımız Overall da 12 civarı sahne alacağız, bizden sonra Soul Project, üst üste iyi gelicek sanırım dinleyenlere, :twisted: hafta içi gelemeyen sevenlerimize duyurulur, saygılarrrrrrrrr, sevgilerrrrrrrr

Selamlar :)
Cumartesileri çıkacağınızı okudum sevindim.
Bu sürekli bir program mı olacak yoksa salt tanıtım için bu haftalık mı olacak açıklığa kavuşturursanız sevinirim.
Mümkün olursa bu akşam geleceğiz sizi tekrar dinlemeye.
Başarılar :metalhead

Sevgili Kingor.
Sana doyurucu cevaplar verebilmek isterdim ama inan ben de şu anda detaylı bilgiye sahip değilim.

Ancak tahminim tanıtım amacıyla kısa bir süre için sahne alacağımızdır.

Görüşmek üzere :)

Selamlar :)

Yine iki yazım alt alta geldi ama olsun :)

Dün programda ilk kez Van Halen "Jump" çaldık.
Yeteri kadar prova şansımız olmamasına rağmen hoş oldu.
Eğlendik çalarken. Umarım dinleyenler de eğlenmiştir :)

Repertuarımıza bu tarz parçaların yanı sıra güncel parçaları da ekliyoruz, umarım yanlış yapmıyoruzdur.
Bar müşterilerinin güncel parçalara yoğun olarak ilgi gösterdiği bir gerçek.

Eğer bu konuda düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

Nede olsa müzik konuşuyoruz burada, değil mi ya :)

Bu konuda haksız sayılmazsın.
Ama unutulmamalı ki klasik olmuş parçaların dinleyicisi de oldukça fazla.
Zaten siz bu dengeyi şimdiye dek iyi tutturmuş durumdasınız, kutluyorum :metal
Ben hala Metallica, Skid row ve Iron Maiden diyorum başka birşey demiyorum :)

Herkese Selam; :D
Siteler arası dolaşırken, grubunuzu tanıdığım için (müziğinizle Yolcu'dan) ,dikkatimi çeken, sıkı koruyuculardan oluşan kitleye sahip olmanız. Bende bu yüzden ilk mesajımı sitenize yollamak istedim ama pek koruyucu değilimdir. ;)

Tarzınız ile Ankara'daki Rock grupları içinde üst noktadasınız. Sıkı Rockcımıyız bilmiyorum ama ,siz hakikaten sıkı ve sağlamsınız.

Geçekten katkısı olacaksa repertuar için önerilerde bulunurum.

Ama şu anda belirtmek istediğim, sahne halinde iken birbirinize bu kadar sert davranmayın. Mikrofondur dibe kadar duyuluyor. ;)

Emeğinizi kutluyorum. Başarılar diliyorum.
Yakında tekrar dinlemeye gelirim.

En sevdiğim Skid Row parçasıdır :metal

Ancak biz '18 and Life' düşünmüştük.
Yine de deneriz altından kalkabilirsek :)

Teşekkürler bu arada :)

revive demiş ki:
Herkese Selam; :D
Siteler arası dolaşırken, grubunuzu tanıdığım için (müziğinizle Yolcu'dan) ,dikkatimi çeken, sıkı koruyuculardan oluşan kitleye sahip olmanız. Bende bu yüzden ilk mesajımı sitenize yollamak istedim ama pek koruyucu değilimdir. ;)

Tarzınız ile Ankara'daki Rock grupları içinde üst noktadasınız. Sıkı Rockcımıyız bilmiyorum ama ,siz hakikaten sıkı ve sağlamsınız.

Geçekten katkısı olacaksa repertuar için önerilerde bulunurum.

Ama şu anda belirtmek istediğim, sahne halinde iken birbirinize bu kadar sert davranmayın. Mikrofondur dibe kadar duyuluyor. ;)

Emeğinizi kutluyorum. Başarılar diliyorum.
Yakında tekrar dinlemeye gelirim.
Teşekkür ediyorum :)
Tavsiyelerini bekliyoruz.
Sahne üzerinde olan bitenler konusunda haklısın.
Daha dikkat edeceğiz bu konuya.
Ne de olsa heyecanlı ve duygusal insanlar olduğumuz için zaman zaman aşırı tepkiler verebiliyoruz.
Ama emin ol kısa sürede aşıyoruz sorunları.

Yine de çok teşekkür :)

Dün akşam sizleri ilk defa izledim,ne güzeldi 80'ler öyle :) :) :)

Gerçekten çok başarılı ve içtendiniz,gecenin sonlarına doğru seyirci ile bütünleşmeniz harikaydı,(yosi vocalist)olmalı,
Journey ''Seperate Ways'' istemiş gerçekten muhteşem bir şarkıdır :metalhead mutlaka repertuarınızda bulunmalı,

Ben sizleri çok sevdim,
aynen devam,hepinizi teker teker tebrik ediyorum,çarşambayı iple çekiyorum.

Öncelikle herkese merhabalar...
Geçen aksam Overall da izledim sizleri...Gerçekten uzun zamandan beri dinledigim en iyi gruplardan birisiniz...
Ozellikle eski rock parcalari calmaniz cok hosuma gitti :)
Cunku ben o parcalarla buyudum...Ve inanin bana dogru yoldasiniz...
Hep boyle olun,hep boyle kalin....Bu arada ortalarda "separate ways"isimleri dolasiyo....Saglam parca...Duymak hosuma gider...
Cuma Yolcu'da gorusmek uzere.... :)

Bugün sitenin berektli yerinde galiba. :D
Ben İngiliz Kültür/The Beatles'ta fark etmiştim ,If,uzun süredirde Yolcu'da . Hakkını vererek yapıyorsunuz işinizi.Ezmeden,dağıtmadan, ;) mekandada dağılmadan...Yani sevdiğim tarzı koruyorsunuz, belli emeğinizdede süreklilik var, bizede gelmek, alkışlamak düşüyor.Bunu zevkle yapıyorum.

Madem yazın dediniz,umarım sadece yer kaplamaz ,dikkate alınır diyeceğim de,Babalar,bu zor yaa.
Bir,öylesine parçalar varki,kıyamazsınız çalmamaya.İki,çalışırsınız canla başla,kolaymı büyükbabaların icraatlarının aynısının çeşit çeşiti 8O bi batında.
Ordan biri çıkar sıvanır bir tuhaf muhabbetle. ;)
Neyse,sağlam adamlarsınız.Çalarız ,yazın bakalım diyorsanız,zevkle yazarızda,dinlerizde.
Şurda ne kaldı ,üç ay sonra kayıpsınız yine.Yaz molası(kulaklık öncesi) son gece, Eylül de Gel çalarsınız en azından. ;) Hani nezaman döneceğinizi bilelim.
Anlaşıldığı üzere sizin grubunuz bana tam geliyor.

Daha önce yazmadım,okudum,ama yazılmaya değersiniz. Dikkatimi ,Jokermg,Submarine, The Dark Rider,Sponge13,Fugutive,ares,kucuknurcan,ibrhm ve birkaç arkadaş daha çekti. Katılımcı perspektifi çok çeşitli ve hepside sizin gibi sağlam,grubun tarzına yakışıyor.Duygu var, inat var, sevgi var.MÜZİK GİBİ.

Yes/Roundabout -I've Seen All Good People -Yours Is No Disgrace
Iron Maiden/Live at the Rainbow-At the Ruskin Arms
Faultline/Biting Tongues -The Colossal Gray
Rush/Grace Under Pressure
Mötley Crüe/If I Die Tomarrow
Kasabian-(Prodigy) Out of Space
Primus/Sailing the Seas of Cheese

Albüm isimlerini yazmadım, nasıl olsa biliyorsunuzdur.
Bunlar size yakışır dediklerim,belki sizde uygun bulursunuz birkaçını, zevkle dinleriz.
EMEÐİNİZİ KUTLUYORUM, BAŞARILAR DİLİYORUM.

Sevgili newjersey hearts, revive ve magneto xl :)
Hepinize sonsuz teşekkür.

Emeklerimizi boşa gitmediğini duymak çok mutluluk verici. Tavsiyelerinizi değerlendirmeye çalışacağız ama özellikle revive'in söylediği parçaların altından kalkabilir miyiz bilmiyorum :)
Bir süredir Roundabout ve Seperate Ways çalmayı istiyorduk zaten. Umarım en kısa zamanda gerçekleştiririz :)

Bizi takibe ve yazmaya lütfen devam edin :)
Şimdiden teşekkür :metal

Merhabalar, övgüleriniz için teşekkürler, daha çok 80 ler yapmak istiyoruz, bakalım yavaş yavaş, tabii bu arada güncel parçalardan da hoşumuza gidenleri katmayı seviyoruz, her zevke hitab edebilmek önemli diye düşünüyorum, :twisted: akşama yolcuya bekleriz, sevgiler saygılar...............

Selam :D ,madem seksenler diyorsunuz, bence atlamayın bir bakın:

Alphaville /-Monkey In The Moon
-Forever Young
-A Victory Of Love
-Sounds Like Melody
- The Jet Set
Wishbone Ash /-*Pilgrimage - ** Argus (albümler çok iyi,içi derya gibi )

Red HOT Chili Peppers / **Blood Sugar Sex Magic
-Suck my kiss
-Soul To Squeeze

Mötley Crüe /- *Red White and Crue
-If I Die Tomarrow ---çok iyi (bu belki mekana ağır kaçar,hele birde durumlar uyuyorsa acıtır biraz,zannımca).

Eğer,Skid Row bize uyar diyorsanız; Frozen, You Bring Me Down, Piece Of Me, 18 & Life
Ama, I Remember You...? In a Darkened Room daha bi mekana uygun.

Ben yinede Black Sabbath' dan bi parça hangisi olursa diyorum.

Ben gelemesemde, benim için de Zombie, yada Roundaboud.....? Yanınızdaymışım gibi.

Revive'ninde dediği gibi,adamlar tarihe imza atmışlar tarzlarıyla,sizde EN denilen parçalarını seçip çalıyorsunuz, onlarca parça ,üç saat,ve en ufak hata balon yapılabiliniyor istenildiğinde. ;)
Bence çok zoru başarıyorsunuz.
Sesiyle, notasıyla, zede vermeden, sahiplerine her defasında iade edebilmek, hiç kolay değil...!

Ben gibi,en az 30 yıldır Rock dinleyen olarak, iyiyle vasatı (emek verilen müzikte, zaten kötü olamıyor bence) ayırabilme noktasına geldiğime inanarak,
JOKER, sağlam duruyor sahnede diyorum. ;)

ZATEN BAŞARILISINIZ , BEN DEVAMINI DİLİYORUM.

Sevgili submarine, skids'in "you bring me down" diye bir parçası yok,"Breakin' Down" demek istediniz herhalde ki benim en sevdiğim parçalardan biridir "Subhuman Race" albümünden. Siz de sıkı şeyler dinliyorsunuz anlaşılan. Black Sabbath falan...Güzel. Hala çok gençsiniz demektir. :metalhead Saygılar!!!

Joker ne çalsa dinlerim ama illa bir şey önerecek olursam;

Jethro Tull-Locomotive Breath (Jokermg pek sever de...)
Motley Crue- Kickstart My Heart yada Hooligans Holiday
Twisted Sister-We're not gonna take it (madem 80'ler...bizde böyle :twisted: )
Alice Cooper- School's Out
WASP- I wanna Be Somebody (Gerçi ben IDOL'ı tercih ederim)
Accept- Fast As A Shark
Kiss- Reason To Live,Forever,Beth,Rock'n Roll All Night

Liste uzar gider,kendi sevdiğim parçaları yazmıyorum çünkü bar ortamına pek uyacağını sanmam. Ama Pearl Jam cidden çok istiyorum ve Murat söylesin istiyorum. Zaten Joker'de Murat'dan başka Pearl Jam söyleyebilecek birisi yok! :pandik

Pearl Jam'den ne çalsalar olur. Ama bir fanatik olarak IN HIDING derim ama hayatta çalmazlar. Mantığımı kullanırsam LAST KISS derim. WISHLIST de derim. Hiçbir şansım yoksa ALIVE derim.. İstemesi kolay da çalmaları zor.... Kimse beni sevmiyor :uyku

UP THE IRONS (Maiden çalın ciğer yiyin beaa)

The Dark Rider. :twisted:

Selam, Joker ve The Dark Rider,
Böyle kalmış aklımda 8O ,Breakin' Down ,için teşekkür :D ...The Dark Reader desem şimdi kızarmısınız ;) yok gerçekten teşekkür :D .

Eğer MG ye ve Joker'e Pearl Jam isteğinizi kabul ettirirseniz,Eee...... burda grupta sorunu yok zaten ,Yosi ye pek uymaz zannımca, iyi de durmaz gibi. Yeterki MG söylesin, yakışır,çokta güzel olur.
Sanal da olsa ben sizi sevicem ;)

Bu arada, My mistake ,make me strong.........Ben yeni farkettim ,bişeyleri atlıyorum da ne,zannediyorum ki yenilerden en çok 1- 2 yıllık bi parça / vokal, bayan. Kim bulamıyorum.Yosi'nin ses yapısına ve tarzına çok uygun ama,elden bişey gelmiyor. :(

*The Dark Rider,benim için bulup yazarmısınız. Sanal da olsa kırk yıl köle durumu ;) .

BAŞARILARIN DEVAMI

Geri