Joker (Rock) - Ankara

Dediklerine katılıyorum :)

Biz de her program listede ufak tefek değişiklikler yaparak dinleyiciyi sıkmamaya özen gösteriyoruz. Umarım başarıyoruzdur.

Sonlara doğru özellikle Yolcu'da hem bizim hem seyircinin istekleri doğrultusunda şekillenmeye başlıyor program. Bu da bence keyifli oluyor.

Açıkçası sonlara kadar kalamayanların çok şey kaçırdığını söylemeliyim :)

Selam hocam :metalhead
Programın sonlarında hakikaten coşuyorsunuz.
Dün gece de öyle oldu.
Geriye kalan şanslı kişiler arasında olmak güzeldi, herkese tavsiye ederim :metal

Selam Sevgili Joker
ve
Sevgili The Dark Rider ... 8)

PEARL JAM.......

IN HIDING , LAST KISS , WISH LIST , ALIVE , CRAZY MARY ........... :cry: ....SİZİ KİMSE SEVMİYOR..... :cry: ...........

Eee.........Nasıl anlatsam bilmiyorum... :roll: ....Turn The Page i dinlemişmiydiniz . Joker den ....

Sizi bu konuda hiç yanlız bırakmayacağım .

Arkadaşlar , The Dark Rider da iyi adamdır :twisted: . . Lütfen...onunda mutlu olmak hakkı ... :pinokyo ...O mutlu olduğunda ,ben de mutlu olmuş olucam . ;) ..Yani...

Amacımız sizi yormak değil .

Ben kendi adıma tekrar teşekkür ediyorum ,böylesine mutlu ettiğiniz için.

Başarılarınızı dahada ötelerde görmek dileği ile .

Hepinize teşekkürler :)

Umarım yakında bir Pearl Jam şarkısı çalmak da nasip olur. Ne de olsa en sevdiğim gruplardandır :metal
Tabii bizler sadece kendi isteklerimize göre hareket edemediğimiz için özel şarkıları ara ara ekleyebiliyoruz.

Yine de önerileri her zaman aklımızın bir köşesine yazıyoruz :)

Sevgili submarine,

Joker elemanları genel olarak beni severler kanımca, konu o değil. Sizin desteğinizi hep hissediyorum zaten,teşekkürler. Ama konu o da değil.

Yasemin Pearl Jam söyleyemez, ayrıca murat hariç diğer hiçbir eleman pearl jam çalmaktan falan yana değil. Saygı duyarım. Ben sadece onlara takılıyorum...Ne isterlerse onu çalsınlar, ben zaten evde Pearl Jam dinliyorum orjinal sesinden. Sorun değil.

Turn The Page'in Joker yorumunu dinlemedim. En yakın zamanda dinleyeceğim ama. Aklımda.

Sevgiler.

The Dark Rider

Selam , Joker

Uzun süredir yazmamadım,dinleyemedım ama cuma performans raporunuzu da aldım.Çok iyiymişsiniz , ki gelenler, hata raporu vermek için geliyorlar.
Ee ..... insanlar kendileride çalıyor ya , biz bu işin neresindeyizini bulmak yerine, önce , kendi tahtlarını , kendi belirledikleri uygun zemine yerleştirip ,sonra etraflarına bakıyorlar ki ,buda diğerleri aşağıda hissini uyandırıyor , tahtım yukarıda diyenlerde.
Neyse , uzun oldu ama böyle gelenler bile , cuma beğenmişler.

Ben bir süre daha soluksuz çalışmalıyım , bu nedenle , sizi dinlemek yerine , dedikodu dinleyeceğim gibi görünüyor.

Efula ,selam.....
Web için taslak nitelikli bir çalışma yaptım , ilgilenirsen ,yani hala çalışmalarını tamamalamadıysan yazarım bi bakarsın . Yada tamamdır, yazma de .

Açık havalarda da dinleriz ,hani ses dağalır gider , hani karanlıktır aslolan dekor, hani bizlerde ateş böceği misali .

Yenilerde yaşadım,müziğin ruhunu taşıyanlar , biraz çırçır böceği ,özellikle amatör grup olarak delicesine çaba harcayanlara uygun görülen nick , Karıncalarda organizasyonla uğraşan birim oluyor , bi farklı bakışla .
Terslik,onlar organize olurken , tüm çırçır böcekleri birbirlerine bile çalmıyorlar , birbirlerini bile dinlemekten hoşlanmıyorlar içtenlikle ve işte böyle .
Alman ata sözü : İki El , Bir elden , Üç El ,İki Elden İyidir.
Ya , ben iyi değilim her halde :? .

Başarılarınızın dedikodularını dinlemeye devam etmek dileği ile .

Kolay gelsin :)

Web önerilerin için sağol, Efe dikkate alacaktır.

Arkadaşlarının beğendiklerine sevindim. Cuma hakikaten iyi bir geceydi.

Umarım yarın da öyle olur :)

Joker'in zaten bende imzalı demosu var. Buraya konan şarkıların her halini biliyorum. Hatta konserlerinde çalmalarını çok istiyorum. Kendileri için, benim için falan değil. Ben PEARL JAM istiyorum :D .

Kendilerine zaten şarkılarla ilgili yorumlarımı söylemiştim, buraya da şunu yazmak isterim ki bu parçalar düzgün bir stüdyoda Joker grubu tarafından gözden geçirilip,tekrar çalınıp yorumlanırsa iş yapabilir. Benim tarzım olmamasına rağmen,kendi tarzında iyi bir potansiyel barındıran şarkılar bunlar. Yeni besteleri de bekliyorum. Sevgiler Joker.

UP THE IRONS!!

The Dark Rider :twisted:

Güzel geceydi. Söyleyenin ağzına çalanların ellerine sağlık :D
Not: Niye Muse çalmıyorsunuz? Bence harika olur hem klavye de var. Bir deneyin heheh :LOL:

Selam :)

Sevindim geldiğinize ve beğendiğinize.
Aslında Muse'e ait olmasa da onların yorumuyla "Can't Take My Eyes Of You" çalıyoruz.

Belki ilerde başka parçalarını da ekleriz, kim bilir...

Görüşmek üzere :)

Arkadaşlar dün gece için kutluyorum sizi :beer
Eski Joker geri döndü. Aman bozmayın.
Uzun bi aradan sonra Sweet child pek bi güzel oldu :metalhead Yasemin eski performansına geri dönmüş, ağzına sağlık.
Hepinizi saygıyla selamlıyorum :metal

Herkese selam, dun guzel bir geceydi evet, tebrik ediyorum bizi, :alkıs ellerinize sağlık arkadaşlar, bende daha iyiyim, şu havalar toparlarsa daha da iyi olurum herhalde, :dans övgüleriniz için teşekkürler sevgili Joker dinleyicileri, Cuma Yolcu da görüşmek üzere........... :seytan

Geri