Joker (Rock) - Ankara

Joker dün gene sallamış Overall'u. U2-One ile başlamışlar, Johnny B. ile bitirmişler.

Wanted Dead Or Alive ile bitmemiş bu sefer program. Bir dahaki sefere ben de Overall'da onları izlemeye çalışacağım. Gene Setlistlerini yazarım.

JOKER RULEZZZ!!

The Dark Rider. :twisted:

Murat,abi mesaj atmışsın telefon'a kusura bakma gelemedim ilk fırsatta gelicem programınıza,grubun son halinide merak ediyorum açıkcası.sevgiler...

Cuma gününün ilk saatleriyle birlikte Joker'in bu akşam Yolcu'da sahne alacağı hatırlatmasını yapabiliriz :metal

Görüşmek üzere :elsalla
Bekleriz :beer

jok2.jpg

Bu akşam 22:30'da Yolcu Bar'dayız. Bekleriz :)
İmza:

JOKER
:beer

Dün gece yine coşkuluydu. Bizimle eğlenen herkese çok teşekkür ederiz.
Artık belli bir standardı yakalamış olduğumuzu görmek de bizi ayrıca mutlu ediyor.

Bizi yanlız bırakmayan Hicri Abi, Derin 6 grubundan Cem, Hacettepe Masal cafe'den Serkan ve Nurel ve sadık dinleyicimiz Ertan'a da ayrıca teşekkür ediyoruz

Dün gece cidden çok güzeldi...Detone olmayan vede sesini kullanmasını bilen bir solist izlemek çok keyifliydi... ;) Grup komple iyi zaten ama bir tebrikte ''bas gitar''a gitsin... :D :alkıs

Ayrıca ''Alice Cooper'' olayı bitirdi... :metalhead

Resimde ki ''Kücük dev adam'' yazisini gördüm,allah allah dedim benim nerem kücük acaba? Düsündüm düsündüm,aklima takildi inanin bana bütün gün aklimdaydi sonradan DANK!! etti :))

Bu da heralde hala küçük bir çocuk oldugumun bir kaniti :)) hehe

Çocuk olmak güzel şey yaf bi de okul olmasa :p

Web siteniz hayırlı olsun sevgili Joker. Sayfanın tam olarak yayına girmesini iple çekiyorum. :D

Joker,dün gece programı "Wanted Dead Or Alive" ile bitirmiş. :D :D
Derin6'nın artık klasikleşmiş kapanış şarkısı "Hayal" gibi, Joker de "Wanted Dead Or Alive" a takıldı. Özellikle son dönemde böyle bitiriyorlar programı. Bana kalsa ben "Tanrı Biliyor" ile bitirirdim. :twisted:

Sevgiler.

UP THE IRONS!

The Dark Rider.

Evet bir süredir kendi bestelerimizi bar programlarımızda çalmıyoruz.
Tekrar hazırlayıp repetuara katmak istiyoruz en kısa zamanda.

Görüşmek üzere :)

Web siteniz açılmış. Umarım hazırlığı biran önce bitip tam anlamıyla devreye girer.
Joker'i tanımak isteyenler için güzel bir ortam hazırlamanız dileğiyle.

Evet sonunda sitenin temellerini attık.
Umarız en yakın zamanda içeriğini de hazırlayıp devreye sokabiliriz.

Bu güzel haberi Joker severlere duyurabilmek için sabırsızlanmıyor da değiliz :)

Görüşmek üzere :)

Gelen, dinleyen, takdir eden, üşenmeden yazan, tüm arkadaşlar sağolsunlar, ben de elimden geleni yapmaya calışıyorum, ancak bazen teknik sorunlar çelme takıyor, neyse idare ediyoruz bakalım. Herkese sevgiler saygılar.........

Yahu uzun süredir giremiyordum. Neyse ki hallettim.
Sayfa imha etmiyor yahu Özgürcüm !
Sayfa da alt planda 4 demomuz dan kısa alıntılar dönüyor ki kimi bilgisayarlarda da download programı otomatikse, indirme tercihlidir.

Sevgiler.

ahahhaha, nasıl yani Özgür'cüğüm, şu senin durdurak bilmeden yazı yazan arkadaş varya , bu ne matrak tiptir ya, bak bak tipe bir bak, ahahahhahaahhahahha

Geri