Joker (Rock) - Ankara

Direk bize yönelik herhangi bir olumsuzluk olmadı tabii ancak genç arkadaşların aktif-dinamik-heyecanlı tutumları sonucu ortalık bir süre "şenlendi" :)

Biz de idareci abilerimizin ricasını kırmayıp konserin başında kısa bir Şeyh Şamil yorumu yapınca ortam sakinleşti.

Tatsız bir olay yaşamadan sahneden inip evimize ulaştık, herkese teşekkür ederiz.

Bu akşam Yolcu'dayız, herkesi bekleriz :beer

Ulan kaşla göz arasında Şeyh Şamil de çaldık yahu...

Valla onu bunu bilmem ama bir yerlerde Mehtaran Bölüğü repertuarından bir eseri kesin rock falan yapmak elzemmiş. Onu öğrendik.. !

Aslında sıkı da olur valla...:))

İyi fikir valla :)
Bakarsın İ. Melih'in Şehir Orkestrası'na da katılırız bir gün :metalhead

Bir deniyelim bakalım :)

Bu akşam 22:30'da Yolcu Bar'da olduğumuzu belirtmeyi unutmayalım :metal

Görüşmek üzere :beer

İki saat sonra,

JOKER
22:30'da
Yolcu Bar
'da

Sahnede olacaktır.

Tüm Joker'severleri bekleriz :metal :beer :elsalla :fikrimvar :dans :icelim :LOL: :elsallaa :zipla :taptim :metalhead

Gazi Hukuk ögrencisi olarak size okulumuza geldiginiz için tesekkür ediyorum. Ayrica grup coRTex olarak sizin alt grubunuz olarak çikmakta çok güzel bir seydi bizim icin bir onurdu... bi de seyh samil de ayak ustu cok iyi idi sarkinin telif hakkini istiyoruz:)okulumuza tekrar bekliyoruz. coRTex Vokal....

Bizim için de çok keyifliydi.
Her zaman zevk almışızdır açık hava organizasyonlarında yer almaktan.

Umarım tekrar Gazi'de çıkmak kısmet olur.

Başarılar :)

:deli ewt bilgisayarıma virüs atan arkadasın kim olduğunu buldum..... çok pisman olucak..... :sniper nihahahahah.....
biliyorum çok alakasız ama çok sıkıldım we paylaşmak istedim.... :bilmem

Selamlar :)

Dün geceki Yolcu programımız yine çok keyifliydi. Bizimle eğlenen herkese çok teşekkür ederiz.

Sanırım oldukça sert çalarak biraz da şaşırttık izleyenleri :)
İstediğimiz de oydu zaten :metalhead

Görüşmek üzere :metal

He yav! Neyse ki su geldi de kriz çıkmadı sudan sebepten :) Dün yine iyiydiniz, kutlarım :taptim Uzun süredir özlediğimiz parçalardan da çaldınız, iyi oldu :dans

Biz de özlemiştik bazı parçaları çalmayı, güzel oldu.

Sert parçaları daha çok Yolcu'da çalıyoruz artık.
Böylece iki tarafta da aynı şeyleri çalıp sıkılmamış oluyoruz.
Zaten seyirci profili de biraz farklı iki mekanın.

Görüşmek üzere :)

Cuma geldik 6-7 şarkı dinleyebildik ancak . Grup gerçekten keyifli çaldığını belli ediyordu sahnede . Şarkı seçimleride yerindeydi ve vokale uygundu . Vokal gerçekten sesini iyi kullanıyor . Daha fazla bir yorum yapamayacağım sanırım malum fazla dinleyemedim :) Başarılar ...

Selam :)
Hacettepe'de yokuz maalesef.
Bu konuyla ilgili garip duyumlar aldık ama burası yeri değil.
İnşallah seneye tekrar buluşuruz Hacettepe seyircisiyle.

Sevgili Lobi teşekkürler geldiğiniz ve izlediğiniz için :)

Yorumlar için de teşekkür ederiz.
Her zaman bekleriz.

Görüşmek üzere :)

Önümüzdeki sezon için Joker grubunun repertuarına eklenmesinde fayda gördüğünüz, bizden dinlemekten keyif alacağınızı düşündüğünüz parçaları belirtirseniz seviniriz.

Katkılarınızla önümüzdeki sezon yepyeni, bomba gibi bir Joker sizlerle olacaktır.

Desteğinizi bekliyoruz :)

Geri