Joker (Rock) - Ankara

Notumuzu aldık üstadım.
Önümüzdeki sezona yapabildiklerimizi yapacağımızdan emin olabilirsiniz.
Ne kadar öneri olursa yolumuz o kadar aydınlanır.

Teşekkürler :)

Hayırlısı olsun..Hayalettin Baba... her kimsen. Ekşi sözlüğe de koymuşun ya bizi..
Teşekkürler..Nail oluruz inşallah bir gün ! 8)

ekiszlk.jpg

Sizleri dinlemekten acaip zevk aliyorum. Tek kelimeyle SUPERSINIZ 8) Yarin herzamanki gibi Overall'a geliyorum...Benim icin 'Johnny B.', 'Sweet Child of Mine' ve 'Poison' soylerseniz cok sevinirim. Sizleri cok seviyorum, basarilarin devamini diliyorum ;)

Bende gelecem bir sorun çıkmazsa.. Bende zombie istiyorum! ( bir de wicked game tabii :) ) Ama zombie'yi çok güzel çalıyorsunuz gerçekten, zevkle dinliyoruz! Bu arada gelecek sezon için önerilerimde bol bol HİM var :) , ben sana sonra bir kaç şarkı söyleri istersen murat abi, ama tabii en güzeli join me olur, hem klavye de var,oooh :)
saygılar, görüşmek üzere!

Selamlar :)

Şarkı önerilerinizi not alıyoruz.
Önümüzdeki sezona hazırlıklarımızda bize yol göstermiş oluyorsunuz, teşekkür ederiz :)

Yarınki programa herkesi bekleriz :)
JOkER@OVERALL 00:00 :beer

kusura bakmayın daha yeni internete girebildim anca msj. atıyorum :) neyse cuma günü sizi izledim ve çok beyendim başarılarınızın devamını diliyorum her zaman zıplayın ok :) :metal :metalhead

Hakikaten,
Ankara'nın bir numaralı taksicisi Gürsel Abi'yi Joker grubuna verdiği destek dolayısıyla kutluyoruz.

Fahri Joker ödülü alacaklar arasında O da var :)

Dün akşam Yolcu'da sakin bir gece geçirdik ama yine de keyifliydi.
Bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz :elsalla

ewet dün gece sakindi ama sahne de her zamanki bomba joker wardı ve patlattılar ortalığı, az sayıdaki izleyici, sehir zevki süper hızlı ve hareketli parçaları tek tek dinlediler.kaçıranlara şansızlık oldu.johnny b ile noktaladıkları bu güzel geceyi bizlere yaşatan joker e saygılarımı sunar teşekkür ederim.

Sağol dostum :)

Senin gibi program sektirmeyen izleyiciler istikrar ve müzik kalitemizi daha sağlıklı değerlendirebiliyorlar tabiki.

Bu hafta daha canlı geçer umarız.

İlk program yarın Overall'da, bekleriz tüm seven ve merak edenleri :)

Selam Sevgili Joker Severler :evil:

Joker MG'nin ,bekleriz tüm seven ve merak edenleri , cümlesi üzerine yazıyorum .

TEK SEVENİN , ben olduğumu görmek ve somut anlamak gibiydi dün gece , kendi adıma buruk bi BUDUR dedim de , :roll: içim üzüldü .

Maç , seyrederkende yoruyor galiba .

Ben merak etmiyorum , sevenler gurubuna aid olarak , haftaya diğer sevenlerle birlikte olmayı istiyorum .

Ha yazmalıyım yine muhteşemlerdi , hatasız , doludolu .

Şahsım adına hepinize çok teşekkür ediyorum ,gelemiyecek kadar yorgundum , işi bırakıp :? geldim ve yine değdi , terapi gibi .

Ellerinize sağlık , Yaso ,zaten çok iyisinde , bi ara kendini aştın gibi oldu , çok çok iyiydin .

Ayrıca ; grubun elemanlarının , sahnede hiç değişmeyen tip davranışlarını tek tek ayıkladım , liste halinde sizlere vereceğim .
Umarım okurken kızmazsınız , ben seyrederken çok eğleniyorum .

Başarılarınızın devamını diliyorum . :elsalla

Çok sağol Submarine, listeyi inceleyelim en kısa zamanda, merak ediyorum, haftaya goruşmek dileğiyle.....
VE bizi her programda destekleyen Jubeiyagyu'ya da teşekürlerimizi borç biliriz...

Geri