Joker (Rock) - Ankara

Selamlar

1 Nisan da değil ki "Şaka Yaptık" deyip geçiştirsek :) .

Şöyle diyelim:

Bizler, daha iyi ve keyifli çalma isteğimizden doğan kaygılar sonucu geldiğimiz noktada, bunca emeği heba etmemek ve sevenlerimizi üzmemek için bir kez daha denemeye, içimizdeki sorunları yetişkin insanlar olarak bir kez daha çözmeye çalışmaya karar verdik.

Umarım başarılı oluruz ve benzer tatsızlıkları bir daha yaşamak zorunda kalmayız.

Ben kendi adıma geçmişe perde çekiyor, yaşananlarda herhangi bir kusurum varsa sevenlerimizden ve arkadaşlarımdan özür diliyorum.

Görüşmek üzere

Merhaba arkadaslar,
Taze programlarla Cuma gunleri 00.30 da Manhattan ve Cumartesi gunleri 00.31'de :twisted: mekanlari sallama eylemlerimize devam ediyoruz, edeceğiz :seytan,seven sevmeyen herkesi bekleriz, görüşmek üzere.............

joker-afis-01.jpg

Bekleriz

slm.grubunun dağılmadığına sevindim.umarım bu birliktelik son ve sağlam olur.size müzik yaşantınızda pürüzsüz bir yol dilerim.kendine iyi bak.darp dan selamlar.

Sağol kardeş :)

Ben de sana ve grubun Darp'a başarılar diliyorum.

Veee...

Beklenen an geldi :)

Ufak tefek eksiklerle de olsa
Joker
grubunun
resmi sitesi

:arrow: www.jokermusic.info
artık
YAYINDA

Görüş, öneri ve eleştirilerinizi bekliyoruz.
Bu şekilde zaman içerisinde daha da gelişip güzelleşecektir sitemiz.

Görüşmek üzere :)

Başlık için teşekkürler :)

Bugün de pek bir tarihi gün oldu canım bizim için :)

Hem başlık değişti hem de web sitemiz açıldı.

Hadi hayırlısı

Vay on the guitar Murat.. Siteyi atmayı başarmışsın.. Eyvallah

Eee cümlemize hayırlı uğurlu olsun... Pek keyifli olmuş logo canım..!

:arrow: http://www.jokermusic.info

Diyorum ki Iron Maiden'ınkine " Eddie" derlerdi yanılmıyorsam. Bizimkine de bir şey diyelim bakalım.

Buraya isim önerilerinizi yazınız.. Bakalım neler çıkabilir. ;)

dungeonowl demiş ki:
vokal dısında pek basarılı bulamadım grubu.. grubun özellikle gitarlar konusnda zamana ihtiyacı var gibi..yine de basarılar..

Bu arada kafama takıldı da, gerekeni yapabilmek için soruyorum.

Gitarlar konusunda hangi eksiklikleri hissettiğini biraz açabilirsen belki düzeltme şansımız olabilir.
Varsa, gördüğün diğer aksaklıklar nelerdir?

Teşekkürler :)

Geri