Kızım Nisan'a Ilk Gitarını (ukulelesini) Aldık.

Beğenenler arasında adımı göremeyince youtube'da beğenmiş olduğumun farkına vardım:) Nisan'ın tatlılığı yanında sönük kalsa da gitar kılıfına özellikle bayıldığımı söylemem lazım:D Uzun, mutlu sağlıklı ömürler dilerim.

Benim yeğen de Epi'yi kıskanıp "ditay istiyoyum" diye isyan ettiğinde bunu götürmüştüm. :) Ama 3 yaşından önce sağa sola vurmaktan başka pek ilgilenmiyolar gibi...

484729_492754660770453_919108902_n.jpg

156348_491050394274213_72981476_n.jpg

Benim yeğen de Epi'yi kıskanıp "ditay istiyoyum" diye isyan ettiğinde bunu götürmüştüm. :) Ama 3 yaşından önce sağa sola vurmaktan başka pek ilgilenmiyolar gibi...

484729_492754660770453_919108902_n.jpg

156348_491050394274213_72981476_n.jpg

Hahaha çok şekermiş bu da, üstündeki pijamadan bizimkinde de var. Çok tırtıl oluyorlar bu çizgililerle evin içinde gezdiklerinde.
Epi de çok yahşiymiş bu arada. Bunun bir benzeri benim ortakta var, kütür kütür bir ton geliyor, çok seviyorum o gitarları.

Herkese teşekkür ederiz. Nisan'la ilk kayıt denemelerine başladık. Kendisi şu anda 'Benim Babam' şarkısı üzerinde çalışıyor. Nakarat hazır ama verse'ler henüz belli değil. Aynı şarkıyı duruma göre 'Benim Annem' diye de söyleyebiliyor. Tamamen ona kalmış (emprovize)

Minik, narin ellerine kıyamam onların. Ne güzel şu babalık duygusu yav. : )
Bir de benim hanım ilkokuldan beri konservatuar okumuş. Ailenin önemini çok iyi anladım onda. Bu yüzden evladıma çok iyi bir müzisyen olabilmesi için elimden gelen her şeyi yapacağım. : )

Bizimki de her 'abi'nin gitar çaldığını sanıyor. Gitar çalamayan abi diye bir kavram yok kafasında. Şansına da misafirliğe gelen her abisi de gitar çaldı ona. Hele klasik gitar ustası bir abisi geldi ki, sormayın.

Ama sadece gitar değil, her türlü enstrümana bayılıyor. Şahsen enstrüman çalması için zorlamıyorum. Tamamen kendi seçimine bıraktık. Ama fırsatları da önüne çıkarıyoruz ufak ufak. Yönelmek istediği dalı kendisi seçecek. Yine de gönlüm davulcu olmasından yana. 3-4 yaşlarında bir akustik davul kiti yapmayı düşünüyorum ona, junyor size :D O beğenmezse ben çalarım. Mikrofonlar kaydederim hatta :) (aslında kendi hayalim buydu :D)

Son düzenleme:
Geri