Blue Velvet (Blues-rock) Ankara

david lynch hayranları belli oluyor :)

ya ben odtüdeki konsere gelemedim. son anda işim çıktı. erdinç bana viva muhabbeti yaptı ama orası neresidir bilemiyorum tam. kesinse buraya bir yazın.

batur da tuşeli ve hisli adam valla, 70 yaşımızdaki g3'ün yapı taşlarından olacak inşallah:)

buyrun ben kapıcısıyım grubun.. :D
batur'a posta yollamanızda sakınca görmedim..
kısa kesin, boş konuşmayın, asılmayın erkekseniz (heteroseksüel olduğu biliniyor),bana sormadan randevu almaya çalışmayın önümüzdeki ayın 3'ünden itibaren erdinç ve nazmican'la birlikte Memphis'e kayda gidecekler. Aslında Atlantic Records çağırmış Chicago'ya da, "orası piyasa" diyor Erdinç, gitmek istememiş.

23 Nisan'da New York'ta Beacon Theatre' da çalacaklar, kaçırmayın

:D

kardeşlerimi öpüyorum batur seninde mına koyim...
Telefonuna ulasamıyoruz sonra vay anam konserlere gelemeyeceğimizi bile soyleyemiyoruz.. sonrada gelmedik diye tripler falan.. ayıptır ya.. erdinç nazmi yaladım yuttum ikinizi=) baturu tükürdüm=)
şaka bi yana herbirinizi çok seviyorum..
çok güzel yerlerde görmek istiyorum sizi...
öpüldünüs çok..

Arkadaslar 5 nisan Çarşamba gunu aksam 21.00 de Yolcu da konser varmış . Biraz geç haber verdim galiba . Ama oyle oldu . Orada gorusmek üzere, herkesi bekleriz.
Teşekkürler ...

Not : David Lynch hayranlıgından değil , Blue Velvet adlı sarkıya olan sevgiden dersek doğru olur bizim için ... :):)

Blue Velvet / Davul :)

MasteriMargarita demiş ki:
Arkadaslar 5 nisan Çarşamba gunu aksam 21.00 de Yolcu da konser varmış . Biraz geç haber verdim galiba . Ama oyle oldu . Orada gorusmek üzere, herkesi bekleriz.
Teşekkürler ...

Not : David Lynch hayranlıgından değil , Blue Velvet adlı sarkıya olan sevgiden dersek doğru olur bizim için ... :):)

Blue Velvet / Davul :)

abi süper bir haber kesinlikle orada olacağım..odtünün tadı damağımızda kaldı zaten ;)

Biraz acele oldu . Ertesi gun olacak konser icin haber vermek hoş bir davranış değildi.Yanlış anlasılmasın bunu kasten yapmadık , cunku gercekten bir gün oncesi haberimiz oldu. Ama yine de bizi yalnız bırakmayan arkadaslara cok tesekkur ederiz . 4 kez tel kopmasına ragmen (!) , yine sahnede bizi dinleyen , destekleyen , kalkıp gobek atan bu da yetmezmiş gibi sahneye cıkıp enstrumanlarımızı paylasan herkese ( jam session ) teşekkürler ... Bizim icin cok cok eglenceli idi . :):)

MasteriMargarita demiş ki:
Biraz acele oldu . Ertesi gun olacak konser icin haber vermek hoş bir davranış değildi.Yanlış anlasılmasın bunu kasten yapmadık , cunku gercekten bir gün oncesi haberimiz oldu. Ama yine de bizi yalnız bırakmayan arkadaslara cok tesekkur ederiz . 4 kez tel kopmasına ragmen (!) , yine sahnede bizi dinleyen , destekleyen , kalkıp gobek atan bu da yetmezmiş gibi sahneye cıkıp enstrumanlarımızı paylasan herkese ( jam session ) teşekkürler ... Bizim icin cok cok eglenceli idi . :):)

Güzelim ortamı biraz katlettik ama olsun artık :p
Kopan teller her seferinde esefle "off yine mi yaa" dememize ve eğlencenin kısa sürmesine neden olsa da güzel bir yolcu gecesi oldu.

süper bu adamlar..hem müthiş blues çalıyolar bi o kadar mütevazi ve canayakınlar..
dinlemek tanışmak lazım..
umarım herşey istediğiniz gibi olur..

Arkadaşlar merhaba , yok yere forum başlıklarının yerini değiştiriyorum ama :):), 12 Nisan Çarşamba saat 21.00de Yolcudayız herkesi bekleriz ...
Bu arada destek icin cok tesekkur ederiz . Konserler gercekten sayenizde cok eglenceli geciyor...

hakkaten guzel bi grup.. 3 4 kere izledim ve de soyle bi izlenim olustu:
blues gibi blues caliyosunuz..hissini veriyosunuz..sadece batur degil bence..erdinc ve nazmi..onlar blue velvet cunku..
her nekadar ugrastiysa da batur benim telimi koparamadi blues gunlerinde..11lik tel bu kolay mi kolay kolay batur :D
bi de erdinc bass caldigi kadar da cok pis kivilcim muzikde calisir idi..ama birakti..yerine ilginc bi adam almislar.. olmamis pek
ha bi de bu erdince bakmayin oyle blues falan..kivilcimda firsat buldukca oradaki korg la tekno yapip dans ediyodu.. heheehe

selamlarimla
onur - kingus blues band (telecasterdan sorumlu uyesi)

ben bu sene başlarında replik bar' da izlemiştim grubu. tadı damaamda kaldı valla. inşallah ilk konsere gelicem. bu forumu açmanız ii olmuş.
ankara' da blues çalınan nereler var? bilen birileri söyleyebilir mi?
teşkrler...

golge pub , blues bar , zodiac , siyah beyaz , bi de beyaz ev (beytepe)..ha bi de tunali golge acildi..sanirsam carsamba the roscoes cikiyo..buralar blues dinlemelik yerledir

blues söz konusu olunca biraz duraksadım ama yinede iyi işler yaparsınız türk rock gruplarına destek olmak hepimizn görevi başarılarınızın devamını dilerim

Geri