Tatlı Sever Insanlar

Yeni Setup'ım. Öncelikle BHU 'yı fazla dijital bluyorum. Bu yüzden her şey custom, 26543 eklentisini görüntüle handmade, analog. Görüldüğü üzere keşkül ve şöbiyete send return bağlantısı ile, tüm diğer tatlıları bağladım. Ama supangle zincirin başında mı sonunda mı olmalı emin değilim. Aşureyi en sonda kullandım, böylece tüm sistemin dip gürültüsünü birden öyle işte.
Baklavalara dikkat yalnız, bazılarında bezelye kullanıyorlar, çok etkiliyor tonu. Tavsiyem alırken gidip denemeniz, mümkün ise içini açıp bakın.

Dün bir öğrenci ile (yaşça benden büyük) ilk defa ders yaptık. Teori kısmını halledip hadi egzersizlerek geçelim dedim, dur kan şekerim düştü biraz ara verelim dedi ok dedim :D muhallebi severmisin diyip ikram etti böyle öğrencileri bi ayrı seviyorum :D

Benim en Fransiz kaldigim seylerdir tatlilar, buna sicak icecekleri de katalim. Hayatimda cay, kahve vs icmedim. Zorda kalmadikca (yani bayram ziyaretinde halam bir tabak baklava dayamazsa mesela) tatli agzima koymam hele ki cikolata gibi kakaolu seyleri asla, kullandigim en sekerli sey sanirim ictigim kola olabilir. Ustelik bu tamamen hosuma gitmedigi icin, seker benim icimi cok fena bayiyor, rejimle isim yok. Aslinda futursuzca cok yemek yerim, tatlilar disinda da hic ayirmam, pirasa da yerim , cig ispanak da, sakatat da hepsine de bayilirim. Halbuki her pastane gordugumde de sorarim kendime arkadas kimler ve neden bunlari yer diye? Buradaki sevgi seli de garip olanin bir kez daha ben oldugumu gosteriyor. Cok yalniz hissediyorum bu konuda kendimi sevgili forum.

Benim en Fransiz kaldigim seylerdir tatlilar, buna sicak icecekleri de katalim. Hayatimda cay, kahve vs icmedim. Zorda kalmadikca (yani bayram ziyaretinde halam bir tabak baklava dayamazsa mesela) tatli agzima koymam hele ki cikolata gibi kakaolu seyleri asla, kullandigim en sekerli sey sanirim ictigim kola olabilir. Ustelik bu tamamen hosuma gitmedigi icin, seker benim icimi cok fena bayiyor, rejimle isim yok. Aslinda futursuzca cok yemek yerim, tatlilar disinda da hic ayirmam, pirasa da yerim , cig ispanak da, sakatat da hepsine de bayilirim. Halbuki her pastane gordugumde de sorarim kendime arkadas kimler ve neden bunlari yer diye? Buradaki sevgi seli de garip olanin bir kez daha ben oldugumu gosteriyor. Cok yalniz hissediyorum bu konuda kendimi sevgili forum.
:nailbiting: :nailbiting: :nailbiting: :nailbiting: :nailbiting:

Okurken sonuna doğru "Ben ne kötü, ne pis bir insanmışım" diye düşündüm :(

Kendi tatlımı kendim yaparım genelde. Evet dün yaptığım kabak tatlısından arta kalanları öğle yemeğinde sıyırdım attım.

Geri