Nükleer Başlıklı Kız

o şarkının adı "PUFF" tamam mı!
Ayrıca nerde bakayım kayıt? hani getirecektiniz ulan alçaklar! Akşam bekledik bekledik yaşlandım bunadım öldüm koktum pis oldum.
Bu arada toygan senin gitarı iki taksitte alarım.
Billur hanıma saygılar, gitara veda et! He he he.

Hayden Bye!

kurukahve demiş ki:
Ayrıca nerde bakayım kayıt? hani getirecektiniz ulan alçaklar! Akşam bekledik bekledik yaşlandım bunadım öldüm koktum pis oldum.

Hayden Bye!

allah iyiliğini versin emi senin tuncay...tamam söz senin için dayanmak çok puff diye bi şarkı yapcaz hehe :D ...ama bi yanda da allah senin be... :p ... ya bi gitar çalamadım senin yüzünden al tepe tepe kullan gitarı allahım yaa .. bak çok sinirlendim şimdi vazgeçtim sana puff diye bi şarkı yok ona göre unut yani dayanmak çok puff şarkısını :twisted: ...

arkadaşlar bu akşam purevolume.den dinleyebilceksiniz ilk çocuğumuzu..buraya zaten linkini koycaz...umarım beğenirsiniz ve nokisupersound yarışmasında oyunuzu NükLeer BaşLıkLı Kız'a verirsiniz .. vermezsenizde canınız saolsun :D

kurukahve demiş ki:

Hayden Bye!

allah iyiliğini versin emi senin tuncay...tamam söz senin için dayanmak çok puff diye bi şarkı yapcaz hehe :D ...ama bi yanda da allah senin be... :p ... ya bi gitar çalamadım senin yüzünden al tepe tepe kullan gitarı allahım yaa .. bak çok sinirlendim şimdi vazgeçtim sana puff diye bi şarkı yok ona göre unut yani dayanmak çok puff şarkısını :twisted: ...

arkadaşlar bu akşam purevolume.den dinleyebilceksiniz ilk çocuğumuzu..buraya zaten linkini koycaz...umarım beğenirsiniz ve nokisupersound yarışmasında oyunuzu NükLeer BaşLıkLı Kız'a verirsiniz .. vermezsenizde canınız saolsun :D

mrb NBK

arkadaşlar ben bolu da okuyorum ilk defa şenliklerde dinledim sizi gerçekten muhteşemsiniz bolu ya tekrar bekliyoruz sizleri
.....ha bide ilgi nin az olmasından şikayetçi olmadınız İnşaallah çünkü burda sizi kimse bilmiyordu ve organizatörler de biraz aptallık edip sizi son güne bırakmışlar
emin olun bi daha ki gelişinizde daha çok ilgi olacaktır
sadece bolu değil ankaradada konserleinize gelmeyi düşünüyorum
bizi hasrette bırakmayın.........
sevgiler

Re: mrb NBK

Metallinkinpark demiş ki:
arkadaşlar ben bolu da okuyorum ilk defa şenliklerde dinledim sizi gerçekten muhteşemsiniz bolu ya tekrar bekliyoruz sizleri
.....ha bide ilgi nin az olmasından şikayetçi olmadınız İnşaallah çünkü burda sizi kimse bilmiyordu ve organizatörler de biraz aptallık edip sizi son güne bırakmışlar
emin olun bi daha ki gelişinizde daha çok ilgi olacaktır
sadece bolu değil ankaradada konserleinize gelmeyi düşünüyorum
bizi hasrette bırakmayın.........
sevgiler

çok teşekkürler.ilgi sorun değil aşşağıda 10 kişide olsa 1000 kişide olsa biz elimizden geleni yapmaya çalışırız.bi yaz tatili arasından sonra çok daha aktif bir şekilde dönmeyi planlıyoruz.boluya inanki gelicez bizim boluyu sevdiğimiz gibi bolununda bizi sevdiğine inanıyoruz.görüşmek üzere...tekrar sağol.. :D

alooooo.anlaşıldı tamam o zaman bizdende destekler tamam.hay elinize yüreginize saglık canlarım .valla merakla bekleyecegiz sonucu.n.b.k ya destek arkadaşlar.Haydi oylama zamanını bekleyelim ama ama haber verin canlar tamam mı.

Arkadaşlar çok sağolun duygulandım valla :cry: :)

Vıcı vıcı Tuncay bey size de teşekkür ettim güzel dileklerin için...Bu arada link istiyorsan siyete baksana yahu : www.nukleerbasliklikiz.com hatta kendileri....Bir de Bolu konserinden This Is Love videosu var ( olum duyursanıza bakın insanlar bi haber bunlardan....ben mi uğraşacam alla alla :LOL: :LOL: hehe )

En sona en güzel yorum : kayıt çok hoşuma gitti canlarım vallaha evde döndürüp döndürüp dinliyom hepinizin ellerinize bileklerinize ve de ses tellerinize sağlık...O araba senin olacak bill ;)

Bi de oy verin haa bu gruba hiç tanımam etmem kendilerini ama şarkıları güzelmiş bende oy verecem :p :LOL:

ARKADAŞLAR SİTEMİZE "ZOR"UN LİNKİNİ KOYMUŞ BULUNMAKTAYIZ....

(şarkının son hali değildir.baştaki ve sondaki basları biraz yükselticez.birkaç güne son halini siteyede koyup NOKİA SUPER SOUND'a göndericez.desteklerinizi bekliyoruz...)

ERDEM al bastın gittin sok kayıdı gözüne :D beğendiğine sevindim kardeşim

GÖKTUÐ çok teşekkürler....DEM'e çok selam...

erdemcim durumdan haberim vardı ama fırsat bulup ne seninle konuşabildim ne de buraya iki çift laf yazabildim...

dilerim her şey istediğin gibi olur...

sana da NBK'ya da bir şeyler yapmak isteyen herkese de HAYAT(L)A başarılar, hayatta başarılar...

cyberknight demiş ki:
Ne çakallığımı gördün apla :p= ehueuh
Nokia Super Sound'a yollanan şarkı sonradan değiştirilebiliyor mu ki?

hayır değiştirilemiyo o yüzden şimdi göndermedik...yarışmaya berkayın bahsettiği değişiklikleri yapınca göndericez...bende kendi adıma vokalin derinliğinden memnun diilim bende onu değiştirmek istiyorum....biz şimdiden dayanamadık koyduk :)

Çok sevdim ben şarkıyı. bu daha ilk beste, daha çook güzel besteler yapıcak bu grup, büyüycek, gelişicek bu ilk çocuklar:))).elinize, ağzınıza sağlıkk :) :) :) sefgileeer... :)

Evet arkadaşlar berkayında bahsettiği üzere bestemizin kaydını 13 haziranda Midasın kulaklığında tamamladık. Sizlerinde fikirlerini almak için Zor’u dinleyebileceğiniz 2 yer hazırladık.

Birincisi bir çokları gibi PureVolume.
http://www.purevolume.com/nukleerbasliklikiz adresini kullanabilirsiniz. lakin purevolumeden dinlediğiniz versiyon düşük kalitede olacaktır.

Diğer seçenek ise http://www.nukleerbasliklikiz.com adresindeki haberler bölümünün üstündeki sarı yazıya tıklamak! Oradaki versiyon çok daha yüksek kalitede.
Yine http://www.nukleerbasliklikiz.com dan NBK nın kayıt sırasında çekilen fotoğraflarına bakabilir, Bolu konserinden This is Love’ın (PJ Harvey) videosunu indirebilirsiniz.

NBK yaklaşık 2 aylık bir nekahat dönemine çekiliyor. 2 ay boyunca bizi unutmamanız için sizlere kayıtları, fotoğrafları ve bestemizi bırakıyoruz! Yakında bomba gibi konserler ve etkinlikler ile görüşmek üzere..

May the NBK be with you...

tatil.jpg

Geri