Nükleer Başlıklı Kız

bestenizi dinledim çooook güzel olmuş arkadaşlar.oylarımız sizin .nokia yadaki tanıtım da güzel çok güzel olmuş.kim yaptı ve düşündü ise ellerinize saglık.insanda merak uyandırıyorsunuz.belli çok emek verilmiş herşeye .besteniz çok iyi olmuş.devamı geliyormu acaba.

siteyi ozzy kişisi yapıyorsa şayet, haberler kısmına tarihlerini de eklesin. bi de siteye güncelleme tarihi eklesin.. eklesin, eklesin, eklesin..

düverim yoksa.. =D

amazonlar demiş ki:
bestenizi dinledim çooook güzel olmuş arkadaşlar.oylarımız sizin .nokia yadaki tanıtım da güzel çok güzel olmuş.kim yaptı ve düşündü ise ellerinize saglık.insanda merak uyandırıyorsunuz.belli çok emek verilmiş herşeye .besteniz çok iyi olmuş.devamı geliyormu acaba.

evet haklısın çok emek verdik ama daha vereceğimiz emeğin yanında bunlar çok küçük ayrıntılar.çünkü gerçektende insanlara hakettikleri kalitede farklı bir şeyler sunmaya çalışıyoruz.beste yorumun için çok teşekkürler.uzun süredir göremedik sizleri forumda özledik....devamı geliyormu diye sormuşsun?biz daha yeni ısınmaya başladık :twisted: tatil dönüşü elimizde birikmiş ne varsa derleyip topluycaz...... :D

"rint" isim yorumun için sağ ol umarım aynı etki besteyi dinledikten sonrada olur.yinede yetmezse bide canlı dinle derim! ;)

"s_i__n" kardeşine bizden çok çok selam&teşekkür.umarız yarışma esnasında bi şekilde tanışır kaynaşırız.sivas'a N.B.K.dan selamlar... :D

"MNB","aykutkerem",saygılar&teşekkürler

"harmonix" siteyi yapan kişi N.B.K 'yı N.B.K yapan 4 kişiden biri olan davulcumuz(kardeşimiz) özgürün işidir.ozzy'den kastın oysa ki sanmıyorum(olada bilir tabi) yinede talebine inan kendisi tarafından karşılık verilecektir.

"erdinckavi" öncelikle yorumun için teşekkürler,daha sabah özgürle telefonda konuştuk izmirde konser olsada gide bilsek diye 8O sakın bu bir işaret olmasın 8O

üşenmeyip foruma bizimle ilgili yorumalarını yazan(çok şükür 22 sayfada olumsuz tek bir mesaj yok)ve yazacak olan herkeze sonsuz teşekkürler....

ps.bide şekerimiz billur'umuz dün deftones konserine gitti umarız elin gavurlarına kapılıpta bizi unutmamıştır :D

Bn dinnediim anda vuruldum..Vokal arkadaşın sesinin haaarriikaa ((ya inanılmaz bi ses cidden çok süperrr)) olması bi yana grubun tümü bu işe çok emek vermiş bu belli oluo..Logodan bile aslında işin ne kadar önemsendii ve ciddie alındıı anlaşılıo..Bn kısa süre içnde çook ii yerlere geliceine eminim..Grubu sewen we destekleyen herkes bnce şarkınn ve grubun isminin yayılması için biraz emek sarfetmeli..

harmonix demiş ki:
siteyi ozzy kişisi yapıyorsa şayet, haberler kısmına tarihlerini de eklesin. bi de siteye güncelleme tarihi eklesin.. eklesin, eklesin, eklesin..

düverim yoksa.. =D

vaaay bekir efendi?
sen yaşıyomuydun?

ulen insan siteye yorum şeetçeğine oturur besteye 2 satır yazar!!

tarih konusuna gelince; bakıcaz, dünyaya döneyim hele bir önce... çnkü burada üstüme gün aşırı 186 C klinker tozu ve farin dökülüyor! (ne dimi şimdi bunlar? hehe, çimento fabrikasında staj yapıyorum, boşverin kötü şeyler.. allah kimsenin başına vermesin!)

rock_here, cohocoholic, amazonlar; tüm ilgi ve alaka için çok teşekkürler!

hepinizi pek bi seviyorum!

öpüldünüz!

Bu kadar iyi bir iş beklemiyordum siteyi ilk açtığımda.Elinize sağlık çok iyi olmuş.Vokal süper.Besteniz çok hoş.Umarım devamı gelir.Peşinizi bırakmam artık,başarılar:)

"rock_here","cohocoholic","amazonlar","lcvrt "çok teşekkürler.desteğinizi yarışmadada bekliyoruz :D

__thediyVwoice__sezer kardeşim saygılar.DİYV'e selam.....

"kittie"grubun geneli tatilde olduğundan uzun bir süre canıl performans yapamıycaz.ama dönüşte hiç birimizi rahat durmaya niyeti yok sık sık görüşücez..... :twisted:

"amazonlar"dönüşte yığacaz besteleri birikiyor yavaş yavaş.hep beraber oturup kardeşlerimle güzel birşeyler yaratıcaz.ama önemli olan sabretmek değilmi?bu sürede "ZOR"la idare ediverin!.... :D

p_god demiş ki:
harmonix demiş ki:

düverim yoksa.. =D

vaaay bekir efendi?
sen yaşıyomuydun?

ulen insan siteye yorum şeetçeğine oturur besteye 2 satır yazar!!

tarih konusuna gelince; bakıcaz, dünyaya döneyim hele bir önce... çnkü burada üstüme gün aşırı 186 C klinker tozu ve farin dökülüyor! (ne dimi şimdi bunlar? hehe, çimento fabrikasında staj yapıyorum, boşverin kötü şeyler.. allah kimsenin başına vermesin!)

rock_here, cohocoholic, amazonlar; tüm ilgi ve alaka için çok teşekkürler!

hepinizi pek bi seviyorum!

öpüldünüz!

yavrum benim, kıyamam..
kolay gelsin =)

Geri