Nükleer Başlıklı Kız

ilk 10 listemdeler.şarkı çok güzel olmuş,vokal de alışılmış bayan vokaller gibi deil.çok başarılılar gerçekten.iyi şanslar nss de ;)

msn de nükleer baslıklı kız istedigimi açıkca belirttim herkese mp3ünüzü yolluyorum sözlüklerde forumlarda yazıyorum reklamın alasını yapıyorum :D ( radyolara yolladım mp3ü walla )eğer ilk 3e girerseniz nükleer baslıklı bir arkadas istiyorum :D

çok sağlam bir grup valla bayan vokale sahip sayılı sağlam gruplardan.

canlı performanslarını merak ediyorum!!!

geri-d%C3%B6nd%C3%BCkwww.jpg

sizi ibu baharşenliklerinde izledimm ve sahne performansınızı çok beğendim.Başarılı olacağınıza yürekten inanıyorummm...

lan bu ismi 3*4 sene önce d*şak bi yazı yazmıştım kırmızı başlıklı kızla ilgili ama tabe görmüş olamazsınız neyse birden değişik oldum yavv dinliyim sizi merak ettim şimdi

bizim aramızda bi ortaokul geyiğiydi nükleer başlıklı kız lafı,paticikte baya yayıldı sonradan.credit:ahmet gürün,büyük geyik düşünürü,saygılarımı sunuyorum ona burdan :LOL: şimdi de kanlanmış canlanmış karşımda duruyor bu kafamda canlandırmakta zorlandığım n.b.k. silüeti.ağzında gaz maskesi,kellede radyoaktivite arması falan :D büyük yaratıcılık valla.
Tatil yaptınız rahatladınız şimdi yepyeni şarkılar ve muhtemelen beste çalışmalarıyla aramızdasınız.Ankara'ya hoşgeldiniz.

"amazonlar,Marilyn_mansoN__,tuncdogukan"biraz geç oldu ama çok teşekkürler.

gelelim esas konuya dün şekerimiz billurumuzun doğum günüydü....

İYİKİ DOÐDUN,SEVİYORUZ SENİ :D :D :D

B%C4%B0L_DO%C4%9E.jpg

doğum günün kutlu olsun billur......ankara'da nerelerde çıkıyorsunuz ya bilgilendirirseniz çok sevinirim hayranlarınız çoğaldı nokia sayesinde:)sizi ankara üni.de de görmek istiyorum.........

mehmet15 demiş ki:
doğum günün kutlu olsun billur......ankara'da nerelerde çıkıyorsunuz ya bilgilendirirseniz çok sevinirim hayranlarınız çoğaldı nokia sayesinde:)sizi ankara üni.de de görmek istiyorum.........

sabit bir bar programı yapmıyoruz.mümkün olduğunca çok konser vermeye çalışıcaz.ramazandan sonra kaldığımız yerden bir çok değişiklikle geri dönüyoruz.forumdan kesin tarihler belli olunca duyurucaz.... :twisted: az kaldı......

geçen sene ankara üniversitesine çıkmayı çok istemiştik ama bazı aksaklıklar yüzünden mümkün olmadı ama bu sene acısını çıkartmayı istiyoruz :D

canım acayip konser çekiyor hadi hayırlısı :twisted:

may the NBK be with you! :D

bu arada hepinizin isminin altında "bestemiz" yazısını gördüm ve dinliyeyim dedim,sitenize tıkladım.Beste gerçekten kulağa hoş gelen,sade ama güçlü bi çalışma.vokal çok başarılı.ses kalitesi oldukça iyi.Sonraki bestelerinizi merakla bekliyorum.
Ayrıca şunu da ekliyim,siteniz tek kelimeyle teknik bir harika.Gerek görsel gerek işlevsel olarak çok profesyonel.Grubun grafik işlerini sanırım gruptan birisi üstlenmiş durumda,çünkü grubun tüm ruhunu grafiklere yansıtmakta muvafık oluyor.
Ayrıca videonuzu da indirdim (püüeehheey ne varsa sömürmüşüm ha :D ) orda da gayet iyisiniz.Özgür arkadaşım ne kaybediyor kendini öyle çalarken :D benim tavsiyem saçları uzatıp adrenal seviyesine yeni bir boyut eklemesidir :LOL:

Duuur daha bitmedi.Radyo röportajınızı da dinledim.(Oha bee arkadaşım dediğinizi duyar gibiyim :D ) Bence siz ne istediğinizi bilen ve geleceği çok parlak bir grupsunuz.İşinizi profesyonelce idame ettiriyor ve çok iyi bağlantılar kuruyorsunuz.Bulunmanız gereken medyayı çok iyi seçiyorsunuz.Benim temennim turkrock'ta kurulduğu günden beri takip ettiğim bu grubun ileride aşama aşama takip ettiğimiz bir üne kavuşması.Ne gruplar geçti bu turkrock.com amatör gruplar kısmından ama siz toplumun dikkatini çekecek belki 10 gruptan biri olabilirsiniz.Niye? çünkü nokia supersound yarışmasında başarı elde etmeniz durumunda büyük fırsatlar sizi bekliyor.Size başarılar dileyip naçizane oyumu kullanmaktan başka diyebileceğim tek şey : yeni bestelerle ve belki bir albümle alın şu rock müziğe karşı önyargı besleyen halkımızın aklını :D

sarkınız ( nokıasupersound dakı ) sahane melodısı super vokal super uyumlu olmus ama ama ama sarkının sonradan sertlesmesi cok klıse olmus yanı o canım guzelım melodıyı unutturuyo.. bence yaptıgınız sarkı gıbı melodılere sahıp baska sarkılara bakın mesela doors un ghost songu var onunda melodısı super ama sarkı sertlesmıyo daha da bı gızemlı ve ruhlu oluyo.. sarkınız ghost songa benzıyo demıyorum yanlıs anlamayın hırsızlık yapın ordan kopyalayında demıyorum klıselerden uzak durun ve super melodıyı sertlestırerek harcamayınkı parcanız heryerde calsın basarılar

tuncdogukan demiş ki:
siteniz tek kelimeyle teknik bir harika.Gerek görsel gerek işlevsel olarak çok profesyonel.Grubun grafik işlerini sanırım gruptan birisi üstlenmiş durumda,çünkü grubun tüm ruhunu grafiklere yansıtmakta muvafık oluyor.
Çok teşekkürler tunç, sitenin web sayfasını ben yaptım, grafik çalışmalarının çok büyük bir bölümünü berkay, bir kısmınıda beraber üstlendik. eğer beğeninizi kazandıysak ne mutlu bize :) ***

tuncdogukan demiş ki:
Ayrıca videonuzu da indirdim (püüeehheey ne varsa sömürmüşüm ha :D ) orda da gayet iyisiniz.Özgür arkadaşım ne kaybediyor kendini öyle çalarken :D benim tavsiyem saçları uzatıp adrenal seviyesine yeni bir boyut eklemesidir :LOL:
Birçok insan söyledi saçlarını uzat diye, ama ben yaklaşık 18 saat önce asçlarımı tamamen kazıdım :(.. Pek tahammülüm yok uzun saça.. ;)

tuncdogukan demiş ki:
Duuur daha bitmedi.Radyo röportajınızı da dinledim.(Oha bee arkadaşım dediğinizi duyar gibiyim :D ) Bence siz ne istediğinizi bilen ve geleceği çok parlak bir grupsunuz.İşinizi profesyonelce idame ettiriyor ve çok iyi bağlantılar kuruyorsunuz.Bulunmanız gereken medyayı çok iyi seçiyorsunuz.Benim temennim turkrock'ta kurulduğu günden beri takip ettiğim bu grubun ileride aşama aşama takip ettiğimiz bir üne kavuşması.Ne gruplar geçti bu turkrock.com amatör gruplar kısmından ama siz toplumun dikkatini çekecek belki 10 gruptan biri olabilirsiniz.Niye? çünkü nokia supersound yarışmasında başarı elde etmeniz durumunda büyük fırsatlar sizi bekliyor.Size başarılar dileyip naçizane oyumu kullanmaktan başka diyebileceğim tek şey : yeni bestelerle ve belki bir albümle alın şu rock müziğe karşı önyargı besleyen halkımızın aklını :D
Evet, hakkaten sitenin loglarına baktımda, sömürmüşsün :). Şaka bir yana, iyi dileklerin için çok ama çok teşekkür ediyorum billur ve kendim adına.. Umarım bizimde dileğimiz olan, tüm dileklerin gerçekleşirde karşınıza sizi daha çok eğlendiren bir NBK çıkar..

stoneguitar demiş ki:
sarkınız ( nokıasupersound dakı ) sahane melodısı super vokal super uyumlu olmus ama ama ama sarkının sonradan sertlesmesi cok klıse olmus yanı o canım guzelım melodıyı unutturuyo..
Önerilerin için çok teşekkürler :)

NBK ile kalın arkadaşlar, dönüyoruz geriye, çok güzel süprizlerle!

Arkadaşlar doğum günümü kutlayan herkese çok tişkür ederim :oops: :) ama berkaycığıma ayrı bir teşekkür ederim..yine döktürmüşsün jijim çok hoşuma gitti çok güzel bi hediye benim için ... canlarım benim:) ve yine ayrıca N.B.K için iyi dileklerde bulunup bizi bu sezona çok iyi bi şekilde motive ederek başlatan herkese çoook ama çok teşekkürlerimi sunarım :) sizlerin de desteği ile umarım herşey çok daha güzel olur .. hepinize sevgiler & saygılar ...

N.B.K :twisted:

Öncelikle Her Ne Kadar Tanımasamda İyi Ki Doğdun Billur ... ;)

Zor İsimli Parçanızı Yorumlamak Gerekirse , Hakikaten Beyendim Ve Hit Parçaların Arasına Yerleştirdim ... Umuyorum İstediğiniz Yerlere Gelirsiniz...

Başarılar N.B.K :twisted:

Hehehe, parça güzel insanlar güzel. Hele Bolu'ya geldiklerinde daha da güzel. Konser planları herzamanki gibi devam. Bizde özledik artık bi görüşmek lazım sanırım.

Başkaşeyleri de hatırlıyorsunuzdur. Aynı gece çıkmıştınız. Ama dinleyemediniz sanırım.
!!!Reklama son!!

Doğum günün kutlu mutlu ola. Billur Hanım :)

Bolu çorbası :Emre , Kubi ,Yışıl

Geri