Nükleer Başlıklı Kız

Özgür detaylara deyinmiş, bizim çok anlatmamıza gerek yok.
Gün boyunca 10'larca kil yükle gezsek, artık ağrıdan bayılıcak hale gelsekte (Bu ciddidir) bizim için inanılmaz keyifli bir gezi, gece ve konser (konserler dizisi) oldu. Orda olan herkese (Özgür'ün bahsettiği bahsedemediği) çok teşekkür ederiz.
Indigo Bar ve çalışanlarına ilgileri için tekrardan teşekkür ederiz.
Ve evet, NBK ilk 10'da. Bizi çok mutlu eden bir gelişme bu. Artık merak ve heyecan içerisinde bekliyoruz.

Toygan'dan duydum sabahın köründe, çok sevindim.... :D :LOL: :D

Darısı finalin başına inşallah.... sevgiler, saygılar... ;)

tüm içtenliğimiz ile kutluyoruz sizleri efendimm.
eh ne diyelim şimdi hadi 1.liğe koşmaya kolay gelsin
iananıyorum ki ALACALKSINIZ ve başaracaksınız.
kalite bu ya işte .

KARDEŞLERİMİ TEBBBRİK EDERİİİİM!:D
AMA BEN DEMEDİM Mİ BEKO SANA? :D:D
DAHA İYİ YERLERDE DAHA İYİ BAŞARILARA İMZA ATARKEN DE GÖRECEÐİM SİZİ EMİNİM BUNDAN...
SEVGİLER...

UZUN ZAMANDIR YAZAMADIÐIM İÇİN DE AYRICA ÖZÜR DİLERİM...

MERVE VARIŞLI

arkadaşlaaar!! :) destek veren herkese çoook teşekkürler... ilk 10a kalmış olmak çok sevindirici=)... ama bişeyler söylemek istiyorum izninizle :) .. yani bnm için canlı performans çok önemlidir herzmn,beni bu konuda bilen biliyo zaten =) .. herkes kayıt yapabilir .. ama bi müzisyenin , bi şarkıcının ,bi sanatçının ne olduğu , ürettiği şeyi canlı performans sırasında sergilerken ortaya çıkar.. o yüzden final partisinde birinci olcaksak da olmiicaksak da jüri ve davetliler önünde iyi veya kötü ne olduğumuzu canlı olarak gösterebilcek olmamız içimi çok rahatlatıyo...bunu da öyle sizinle paylaşmak istedim , içimden geldi :) ..

neyse umarım herşey yolunda gider....şimdiye kadar destekleyen ve detekliicek olan bütün arkadaşlara fazla fazla içten bi teşekkürü borç biliriz :) ... görüşmek üzere... herkese sevgiler & saygılar...

Geri