Nükleer Başlıklı Kız

odtu.jpg

bugün odtü de izledim sizi gerçekten çok başarılıydınz!!hayran kaldım!çok teşekkür eder en yakın zamanda sizi yeniden görmek isteriz odtü de! başarılar!!!!

Not:hastayken bi insanın sesi bu kadar güzel çıkar mı:)??? 8O :?

İlginiz için teşekkürler arkadaşlar... Çok eğlendik bizde ;)
Bu sefer aksaklık bizdeydi; grupça griptik :(

Birdahaki konserde görüşmek üzere!

PS: OKULUMU SEVİYORUM!!!

Valla özgürcüm bende izlemek isterdim sizi odtü'de.. neyse işşallah yakın zamanda bir NBK&MERLYN buluşması olurda, beraber aynı sahneyi paylaşırız.. Bu arada istanbul konserinizin iptal olmasına üzüldüm gerçekten.. :oops:

konsere gelen herkese çok teşekkürler.hepimiz hasta olmasaydık daha iyi olurdu ama neyse artık bir dahakine.ben şahsen çok eğlendim ama bir ara kendimi amfide ders anlatan hoca gibi hissettim:)herkes oturuyor bir biz ayakta olunca ister istemez gerildim biraz.odtu mt ye çok teşekkür ederiz gerek sonudchekde gerek sonrasında işi ne kadar severek yaptıklarını gördük.(pil takviyesi için ayrıca teşekkürler)odtude 2. sahne alışımızdı daha nicelerinde beraber eğlenmek dileğiyle diyelim...............................dedim de zaten:)

ps:özgüründe dediği gibi özgür okulunu seviyor:)(bide mügeyide 4 yıldır seviyor allah mesud etsin daha uzun uzun yıllar)

ps:armağan bide utanmadan avatara poz vermiş basıyla.görmemişin bi fender delux usa'sı olmuş!!!!!!!!..kazasız belasız kullanmış hayırlı olmuş.güle güle kullan kardeşim:)maşallah

yarın akşam eskişehir 222 parkta kılçık ve zıkkımla sahne alıcaz organizsayon 11 sularında başlamış olur.umarız herkes için güzel bir organizasyon olur..........

may the N.B.K be with you! :D

daha önce odtü de ve if de dinledim. işin açığı beğenmedim. kordinasyondan biraz yoksun. vokale göre şarkı seçimleri de oldukça saçma olmuş bence. anladığım kadarıyla çok yeni bi grup. başarılar..

Eskişehir konserinden sonra gerek okul gerek kayıt olayları yüzünden hiç bi şey yazamadık haliyle 5. sayfada buldum başlığı :D neyse geçen hafta bizim için çok yorucu geçti kısaca özetliyecek olursak pazartesi özgür gayet zorlu okul projesinden çıkıp studyo"MARS"da,konserlerimize gelenlerin daha önce dinlediği ve kendi aramıza "İKİ"adını verdiğimiz bestenin davul kaydı için studyoya girdi.(kayıttan kısa bir süre öncede hepimizi çok üzen bir gelişme oldu :( )kayıt haftası olduğu için kütahyadan gelen bi organizasyon teklifini geri çevirmek zorunda kaldık ne yazıkki.ama organizasyonu yapan arkadaşın ısrarı ve bizim ankara dışı konser verme isteğimiz doğrultusunda Eskişehirde konser teklifinde bulundu.

Kayıt+okul=gerginlik modundayken,zorda olsa bu teklifi geri çeviremedik.perşembe sabahı bas kaydı için studyoya girdikten sonra otobuse atlayıp eskişehire gittik.KILÇIK ve ZIKKIM la aynı sahneyi paylaştık.Eskişehirde çalmayı çok istiyorduk tek gitar sahneye çıkmayı göze alaraktan eğlenceli bir konser verdik.sahnede tek gitara alışık olmamamız ve bir kaç teknik problemle beraber idare eder bir sahne performansı yaptık.Ama bu güne kadar sahnede hiç bu kadar eğlenmemiştik.seyirci gerçekten çok gazdı gerek pogo yapanlar gerek her şarkıdan sonra daha sert daha sert çalın diye ricada bulunanlar ve en önemlisi "ZOR"u sabırla bekleyip her şarkı sonunda sabırsızca zor zor zor diye bağıranlar gerçekten bir çok şeye bedeldi.222 park gerçekten güzel bir mekandı.Organizasyonu yapan ÖZGÜR'e profesyonelliği,ilgisi ve samimiyeti için burdan da teşekkür etmek isterim.her gruba ayrı kulis ve dönerken eşyalırımızı taşımaya yardım eden arkadaşlar her konserde rastlanılacak şeyler değil.biz eskişehiri çok sevdik umarız onlarda bizi sevmiştir :D

Konserden çıkıp geçe 3 gibi trenle ankaraya döndük bir kaç saat uyuduktan sonra studyoda akşama kadar gitar kayıtlarını tamamladık.geçen çarşambada billur son olarak vokalleri okudu ve bir kaç düzeltme sonrasında,en geç önümüzdeki hafta sonuna kadar kaydı gerek buraya gerek siteye koyarız.eskişehir konserinden görüntüleride biraz kesip biçip siteye koymayı düşünüyoruz.umarız beğenirsiniz......

may the N.B.K be with you!

Merhaba NBK gençliği.. "İKİ" yi sabırsızlıkla bekliyorum.. Hazırlık aşamasında da bu bestenizi sizden dinlediğim için daha bi meraklıyım herkesten, en son hali nasıl oldu diye.. Ha bu arada, istanbul bahar şenlikleri kapsamında hep aklımdasınız, NBK ve MERLYN'in aynı sahneyi paylaşması bizim için güzel olur.. Çalışmalarınızın başarılı geçmesi dileğiyle.. Armağan...

3 Hafta önce gitaristimiz Toygan bazı nedenlerden ötürü Nükleer Başlıklı Kız dan ayrılmak zorunda kaldı. Beraber kurduğumuz bu gruptan ayrılmak zorunda kalması hepimizi çok üzdü. Toygan artık bizimle çalmasa da, NBK varolduğu sürece grubun temel taşlarından biri, ve her daim kardeşimiz olarak kalacak. Bugüne kadar gruba yaptığı katkılara, sahnenin aşağısından da tam gaz devam edeceğine inanıyoruz. Ve Toyganı çok ama çok seviyoruz!

May the NBK be with you...

Geri