Nükleer Başlıklı Kız

seborocky demiş ki:
ben teşekkür ederim:)
beğendiyseniz ne mutlu bana:)
Beğenmek ne kelime, bayıldık :) Böyle bir ilgi çok ama çok mutlu etti bizi!

twist_off demiş ki:
Arkadaslar basaılarınızın devamını dılıyorum ayrıca tandoganda oldugunuz ııcınde teşekkur ederım... bız bodrumdayız...keşke bızde orda olsaydık neyse twist-off sıze basıler der...
Çok teşekkürler Twist_off sizlerede başarılar, umarım bir gün aynı sahnede yer alırız, hem sizlerle tanışmış oluruz, hemde birlikte eğlenir, eğlendiririz!

Stoic demiş ki:
Forum sayfanızı bu şekilde kirletmeniz oldukça yakışıksız bir durum yaratıyor bana kalırsa...

Sadece bunu yazıp bırakmayayım, parçanızla ilgili de yorum yapayım:), Parça bir bütün olarak baktığımda hoşuma gitti, gitar düzenlemeleri güzel. Ancak davul ve bas gitar tek düze, parçada verilmek istenen havayı bozmadan daha etkili ataklar, geçişler konulabilirmiş. Yine de hoş bir çalışma olmuş, elinize sağlık.
Başarılar dilerim...
Yorumların için teşekkürler! Böyle yorumlar sayesinde gelişiyoruz, öğreniyoruz... Beğendiğine çok sevindik, tekrardan teşekkürler!

ozgur196 demiş ki:
kusura bakmayın uzattım konuyu, yanlış yer yanlış zaman :)

Asıl olaya gelelim yeni bestenizi dinledim..Bence çok güzel olmuş vokal bağırışları ve gitar rifflerini özellikle çok beğendim...Vokal çok daha parlak geldi kulağıma belkide bi önceki kayıttandır ama bunu çok beğendim.. Gitarlarda öyle geçişler ve riffler çok başarılı bence..Aranjesi ve kaydı çok daha güzel olmuş bu sefer... Bol bol tebrikler hepinize elinize sağlık..Görüşmek üzere...
Beğendiğine çok sevindik ozgur196, yüzümde kocaman bir gülümseme var buradan belli olmasada :)

Blackcold demiş ki:
yDO39051.jpg

Tarih : 22 Nisan 2007, Pazar
Mekan : If Performance Hall (Ankara)
Kapı Açılışı : 18:00
Giriş : 5 YTL
Sahne Alacak Gruplar : Hayal, N.B.K., Exe
Ve evet arkadaşlar, Pazar günü IF te Lösemili kardeşlerimiz için sahne alacağız, umarım hepsi bir şekilde düzelirler, daha küçücük yaşlarında çekmeyi hiç haketmedikleri bu acılarından kurtulurlar. Ne olursa olsun, onlar bizim kardeşlerimiz, ve bir müzisyen olarak (Aslında müzisyen değil, davulcu) elimizden gelen herşeyi yapmak bizim için büyük bir mutluluk... Hepinizi sadece tek bir umut sayesinde lösemiyle savaşan bu küçücük kardeşlerimize yardım için IF e çağırıyoruz pazar günü... Gelin, hem birlikte bol bol eğlenelim, hemde kardeşlerimizin yüzlerini biraz olsun güldürelim.

Sağlıcakla kalın, hepinizi pek çok seviyorum(z)

;)

yav ne güzel çaldınız öle yanık yanık,içli içli. berkay kardeşim gene coşageldi. saçlar savruldu göklere,hatun kimselerin yürekler eridi aktı falan filan. grupcek süperdiniz. hastayım size... :tap: :elsallaa

Hayal - ExE - Nükleer Başlıklı Kız gruplarının katılımıyla 22 Nisan 2007 Pazar günü gerçekleşen Lösemili Çocuklar Yardım Konserinin geliri, tarafımdan LÖSEV'e bağışlanmıştır. Bu bağışı konsere destek veren herkes adına yatırdığımı bildirmek isterim. İlginiz ve sağduyunuz için teşekkür eder, saygılar sunarım... Korhan BORA

2nw32405.jpg

konser sonrası okul yoğunluğu vb nedenlerden yazamadık.kısa bir süre önce gruptan ayrılmak zorunda kalan TOYGAN kardeşiimizin yokluğunda 2. bir gitar bulana kadar konsere çıkmamayı düşünüyorduk.ama bu yardım konseri gündeme geldiğinde hiç düşünmeden evet dedik.şarkılarımız hepsi 2 gitara göre düzenlediğinden sound'da sorun olmasını göze alarak bu organizasyona katılmak istedik.çünkü bu konserde insanların bizi beğenmesinden çok daha ciddi bi konu vardı.lösemili kardeşlerimiz için ne soud ne başka bişey bizi engellemedi.ama son dakikada kardeş grubumuz(herbirini pek severiz)(onlarda bizi seviyodur umarım:).KÜRAR grubunun gitarisiti EGEMEN'e bizimle çalarmısın diye rica ettik.sağolsun bizi kırmadı ve bir gecede bir çok şarkıya çalışarak bize konserde eşlik etti.oda yetmedi zaman zaman kürarın vokali"MURAT"sahnede bizi yanlız bırakmadı(sürekli indi çıktı herif:)bi kürardan ENDER çıkamadı sahneye onada yer kalmadı bir dahaki konsere işşşalllaah:)

bide ben çlarken EGEMENin kafasına bir kaç kez basın klavyesini geçirdim. acımamıştır umarım(kusura bakma bradaa:)çok teşekkürler KÜRAR'a.....

pazar yardım konserinde EXE ve HAYALLE aynı sahneyi paylaştık.biz çok keyif aldık,eğlendik.umarız yapılan bağışla bi şeklilde ihtiyacı olan kardeşlerimizinde yüzü biraz da olsa güler.toplanan para her ne kadar çok azda olsa böyle konserler devam etmeliki daha büyük yardımlar yapabilelim.organisazyonu yapan KORHAN'a ayrıca teşekkürler.bence bu tarz konserler daha sık yapılmalı.umalımki amatör grupların sırtından para kazanmayı çok seven mekanlar ve bazı organizatörler ellerini vicdanlarına koyarlarda böyle organizasyonlara ağırlık verirler.böylece hakettikleri parayı alamayan amatör gruplar,bu vesilleyle oturdukları yerden para kazanan bazı insanlar yerine,gerçekten ihtiyaçı olan kardeşlerimizin yüzünü güldürebilirler..........

pazar günü if de olan herkese sonsuz teşekkürler

Nükleer Başlıklı Kız 28 Nisan "07 de TRT Ari stüdyosunda çekimi yapılan "Stüdyo Ankara" programının konuğuydu. Şahsenem ve Barış Kömürcüoğlu nunda konuk olduğu programın çekimlerindeki fotoğraflar için http://www.nukleerbasliklikiz.com/mm/foto/thumbnails.php?album=20 tıklayabilirsiniz. Program 1 Haziran "07 de TRT INT te saat 20:00 - 22:00 arası yayınlanacak. Bunun yanısıra, düzenlemesi biter bitmez, sitemize de koymaya çalışacağız programı.

Bizi çok çok iyi bir şekilde ağırladıkları için tüm Ari Stüdyosu çalışanlarına ve TRT de de bizi yanlız bırakmayan Toygana çok teşekkür ediyoruz.

May the NBK be with you!

YARIN 18:00 SULARINDA HACETTEPE BAHAR ŞENLİKLERİNDE SAHNEDEYİZ :D

ve gelelim esas konuya bir süre önce gruptan ayrılan TOYGAN'ın yerine A.B.E.S den SERKAN kardeşimiz aramıza katılmıştır.ben inanıyorumki yarın sahnede biz çok keyif alıcaz,umarız sizde keyif alırsınız.........

may the N.B.K be with you!............

gitaristimizi çaldılar komserim... bizimdi o... :p

başarılar arkadaşlar... gelmeye çalışıcaz ABE olarak :p hem bi tanışmış da oluruz.. oolumuzu vermeden önce bi istemeye gelirsiniz dioduk ama nasip diilmiş :D

desdurberkay demiş ki:
YARIN 18:00 SULARINDA HACETTEPE BAHAR ŞENLİKLERİNDE SAHNEDEYİZ :D

ve gelelim esas konuya bir süre önce gruptan ayrılan TOYGAN'ın yerine A.B.E.S den SERKAN kardeşimiz aramıza katılmıştır.ben inanıyorumki yarın sahnede biz çok keyif alıcaz,umarız sizde keyif alırsınız.........

may the N.B.K be with you!............

hayırlı olsun... birazdan koşucam sizi izlemeye :D

Evet arkadaşlar çok keyifli bir konserdi, biz çok eğlendik sahnede (gerçi ben pek yoktum ortalıklarda, davul nerdeyse sahne arkasındaydı ama:))
Serkan tekrardan hoşgeldin aramıza, seviyoruz seni!

Ve bizimle birlikte eğlenen herkes, ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER!

Bu arada;

13 Mayıs Pazar; Ankara üni.
18 Mayıs Cuma; TOBB üni.
4 Haziran Pazartesi; Batıkent anadolu lis.

Bekleriz ;)

Geri