Nükleer Başlıklı Kız

MoNsTeR_83 demiş ki:
herkese teşekkürler..bu güzel eskişehir yolculuğunun ardından olur da eskişehir'e gitmek isteyen falan olursa okusun da faydalansın diye bi eskişehir rehberi yazıcam :D

1- eskişehir'e 50 km kala bi yerde zaman kırılıyo arkadaşlar dikkat.. ne kadar giderseniz gidin sürekli 50 km kalıyo..dönüşte böyle bi problem yok zaten uyuyosunuz

2-eskişehir'de haller denen bi mekan var! ilk başta yollar bi türlü oraya çıkmıyo çok denedik..saklamışlar mekanı! ama bi kez bulursanız kurtulamıyosunuz çok tehlikeli..sürekli etrafında dönmeye başlıyosunuz ve vardığınız nokta yine haller oluyo..

3-eskişehir'de yön, yol bilmeyen yok..burda sorun yok zaten, ama boşuna sorma zahmetine girmeyin sonuçta tam ters istikamete gitceksiniz diyolar..aslında bu da normal sayılabilir ama dikkat edin şoförün "u" çekmekle ilgili bi problemi olmasın :p

4-şehir içinde her an tramvayla burun buruna kalabiliyosunuz..

5-eskişehir'in burger king'i çok meşhurmuş

6-t-shirt olayına hiç bulaşmayın başımıza ne geldiyse bunun yüzünden geldi

7-eskişehir'de deniz yok, bu bilinçle yola çıkın

son olarak yol boyunca solladığımız bütün kamyonlardan özür diliyorum

kendimi itiraf.com okuo gibi hissettim :mrgreen: , nasıl bi yasıdır bu :kaydim

Serkanım, yazmıyım dedim ama o günün şöförü olarak benimde bu rehberede tuzum olsun istiyorum;

MoNsTeR_83 demiş ki:
herkese teşekkürler..bu güzel eskişehir yolculuğunun ardından olur da eskişehir'e gitmek isteyen falan olursa okusun da faydalansın diye bi eskişehir rehberi yazıcam :D

1- eskişehir'e 50 km kala bi yerde zaman kırılıyo arkadaşlar dikkat.. ne kadar giderseniz gidin sürekli 50 km kalıyo..dönüşte böyle bi problem yok zaten uyuyosunuz
Doğrudur. yaklaşık 45 dk sürekli olarak 50 km kaldı ekişehire. hatta bir ara zaman-uzay eğrisini dahada bükebilirmiyim diye 150 ye kadar çıktım nafile...

MoNsTeR_83 demiş ki:
2-eskişehir'de haller denen bi mekan var! ilk başta yollar bi türlü oraya çıkmıyo çok denedik..saklamışlar mekanı! ama bi kez bulursanız kurtulamıyosunuz çok tehlikeli..sürekli etrafında dönmeye başlıyosunuz ve vardığınız nokta yine haller oluyo..
Eskişehirde eskiden sadece haller varmış bir rivayete göre... şehir onun çevresine kurulmuş.. husus bu aslında..

MoNsTeR_83 demiş ki:
3-eskişehir'de yön, yol bilmeyen yok..burda sorun yok zaten, ama boşuna sorma zahmetine girmeyin sonuçta tam ters istikamete gitceksiniz diyolar..aslında bu da normal sayılabilir ama dikkat edin şoförün "u" çekmekle ilgili bi problemi olmasın :p
Evet, o U çekmeyen, yer yer çekemeyen şöför benim. Ve evet, eskişehirde ne yaparsanız yapın hep ters yöne gidersiniz...

MoNsTeR_83 demiş ki:
4-şehir içinde her an tramvayla burun buruna kalabiliyosunuz..
Ve asla yol vermiyorlar.. hatta onlara doğru kırmadan hızlanmaya devam etsenizde.. siz en iyisi U yapın...

MoNsTeR_83 demiş ki:
5-eskişehir'in burger king'i çok meşhurmuş
Yolda kime sorsak öyle dedi... bizde; Gittik, Gördüki, Yedik..

MoNsTeR_83 demiş ki:
6-t-shirt olayına hiç bulaşmayın başımıza ne geldiyse bunun yüzünden geldi
Yeni bişey yok, hep aynı Crazy!

MoNsTeR_83 demiş ki:
7-eskişehir'de deniz yok, bu bilinçle yola çıkın
Öyle bir beklenti doğuruyor ama, yok hakkaten biz baktık!

MoNsTeR_83 demiş ki:
son olarak yol boyunca solladığımız bütün kamyonlardan özür diliyorum
Ege de bir özür borçlı sanırım..

Seviyorum sizleri, çok keyifli bir konser ve yolculuktu...
Görüşmek üzere!

eskişehirde park222 de sahneye son çıkan gruptu dinledik eğlendik performansınıza hayran kaldım gayet başarılısınız zaten. başarılarınızın devamnı dilerim.

Çok güzel bir Eskişehir tarifi olmuş..Özellikle her geldiğimde her sorulduğunda ortak verilen bir cevap var yollarla ilgili.. "Sen yalnış gelmişsin terse dön 2. ışıklardan sola dön"..Çok garip bir şehir..Toplasan 2 tane üniversite var ki önemli üniversiteler ama kimse bilmiyor :) Tramvay konusunda da aynen katılıyorum.Eskişehiri öğrenmek kolaydır ama:) Bi köprü var orayı geçince tantunici var çok..Oralar güzel.. Tantuniler süper zaten :)

Bu arada merakle istiyorum fotoğrafımı :) Tabi foruma değil.Msn den :)

tam da final projemi tesliim etmiş evimde hak rahmetine kavuşmak üzereyken şekerim billurum aradı dediki finaldeyiz.....öncelikle eskişehirde onca aksiliğe gecikmeye vb doğal afetlere rağmen çatır çatır çalan gece sonundada güle oynaya evine dönen(fazla eğlendik zeki ağbi cinnet gecirip hepimize tek tek levyeyle dalacaktı az kalmıştı) herkese finale kalsın,kalmasın HELAL OLSUN diyorum.o gece herkesin maşallahı vardı.kimse birbirinin rakibi değildi o akşam.kimde eksik fazla ne varsa paylaştı(davulcu dahil) herkes birbirinin sounduna baktı sanki sahnede kendi varmışcasına ayarlara yardımetmeye çalıştı.karnı aç olanlar yemeğini,parası olmayanlar içkisini paylaştı.başkasının ekipmanını yağmurdan ıslanmasın diye taşıdı.yağmurdan ıslanana o soğuk havada üşüyene üstünü başını verdi.bir otobus dolusu rakip yerine kocaman bir müzik grubu gitti o gün eskişehire.tanışıldı kaynaşıldı dönüşte uyuyana rujla makyaj yapıldı(ardaya burdan sevgiler :twisted: )langırt turnuvaları vb güne renk kattı.umarız finaldede aynı şeklide eğleniriz(ki eminim eğleniriz)finallerde bütün finalistlerle aynı şekilde kaynaşmak dileğiyle diyelim.......

üşenmeden msj yazan herkese çok teşekkürler :D

:metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

:zipla VİVA ANKARA POWER :zipla

may the NBK be with you!

Geri