Nükleer Başlıklı Kız

poisonheavy demiş ki:
Öncelikle çok özür diliyorum... :oops:
erken ayrılmak zorunda olduğum için...
sonra da diyorum ki...
keşke ayrılmasaymışım; çünkü gece birlikte çok güzel başlamıştı ama pek öyle bitmedi...
pek keyifli de değildim geldiğimde ama sizinle eğlendim sağolasınız...
yani keşke diyorum keşke ayrılmasaymışım...
ama bedenen orda olmak değil önemli olan.. kalbim ve aklım sizinleydi...
tam da Open your eyes'ı çalıyormuşsunuz ki ben sizi aramışım...
bu kadar sizinleydim yani...
biliyordum çok güzel bir gece olacağını. sabah okulda cenkayımdan aldım haberleri...
tekrar tebrik ediyorum benim güzel arkadaşlarım...
(bolunun smilelerine de az kaldı bekleyin beni 8) )
tekrar tekrar özür diliyor ve tebrik ediyorum canlarım benim.
ne zaman isterseniz...

Öncelikle muhteşem menejer Cenkay... ,
Berkayım... basmalına hastayım...
Billur seslim...
Erdem... altı tellileri coşturan insan...
Özgür... inadına taşıyorsun o zilleri sırtında ve inadına çalıyorsun, vur tepesine!
ve Toygar... altı tellileri yardıran insan...
seviyorum sizi...
Merve...
:metalhead :zipla

merwecim gözlerimiz seni aradı sahneden aşşağı baktığımızda.olsun kalbin bizleydi şekerim.hastanız ailecek.geldin verdin gazı gittin. sağolasın var olasın ve daha bir sürü şey..........e ozaman bidahakine
:zipla :zipla :zipla :zipla burn baby burn......

arkadaşlar gelip bizi dinleyen, bizi destekleyen , yorum yazan ve de beğenen herkese çok çok teşekkürler :) ... herşey çok daha iyi olabilirdi ama maalesef ses sisteminin kötü olması herşeyi etliledi umarım bundan sonraki konserlerde çok daha iyi olcak herşey...

muratcım sizlede aynı sahneyi paylaşmak büyük zevkti...umarım bu zevkli konseri ses sistemi daha güzel olan bi mekanda yineleriz :D ...

ve mervecim gerçekten "keşke" gitmeseydin...ama dediin gibi asıl önemli olan kalbinin orda olmasıydı.. ve kalbinin bizimle oldunu biliodum :D

herşeye rağmen bizim için güzel bir konser güzel bir deneyimdi... ama herşey daha yeni başlıo... N.B.K.yı takip edin..sakın bizden kopmayın :twisted: ...

sevgiler saygılar bizden....

eh bu aksilikler olacak ki daha iyi olun dermişim.bu aksiliklere ragmen yüreginiz müzik için atıyorsa sizde çok iş var demektir.ses sistemi bozuk olanlar utansınnnnnnnnnnnnn neler kaçıracaklar demekki düzeltemezlerse hahahahaha değilmi ama .arkadaşlar devam edinnnnnnnnn.
dedim ya bben bir amazonummmmmmmmmmmmmmmm .çıtırtttt.

Re: Nükleer Başlıklı Kız (Rock) - Ankara

erd demiş ki:
NüKleeR BaşLıKlı KıZ

BiLLuR : Vokal
Toygan : Elektro Gitar
Berkay : Bas Gitar, Back vokal
Özgür : Davul
Erdem : Elektro Gitar, Back Vokal

Nükleer Başlıklı Kız, 2005 yılının sonbahar aylarında Özgür, Berkay ve Erdem'in tanışmasıyla ilk şekillerini almaya başladı ve hemen ardından Billur ve Toygan'ın da eklenmesiyle 30 Kasım 2005'te kurulmuş oldu.Cover çalışmalarına başlayan grup önce repertuarını genişletti.
Fakat asıl amacı beste yapmak olan grup üyeleri şimdi cover ve beste çalışmalarını bir arada yürütüyor ve en yakın zamanda hem cover hemde besteleriyle konserler vermeye başlayacak.Grubun tarzı her ne kadar alternatif olsa da bu kadarla sınırlanamaz.Nu-metalden de etkilenen grup, taviz vermeyen, belirli çizgileri olan müzikler yapmanın peşinde...

Çaldığımız Gruplardan bir kaç örnek;

-Guano Apes
-Anouk
-Metallica
-Korn
-Muse
-Skunk Anansie
-Weezer
-Soulfly
-PJ Harvey
-Red Hot Chilli Pappers

nbk.jpg
Hanımlar beyler 2005 senesinde antalyadan Angelskull isimli grubun yazdığı parçalardan birinin adı da nükleer başlıklı kız'dı bi' yanlışlık olmasın diye yazıyorum buraya... Herhangi bir şekilde birbirimizden etkilenmişliğimiz yoktur...

Re: Nükleer Başlıklı Kız (Rock) - Ankara

El-Diablo demiş ki:
Hanımlar beyler 2005 senesinde antalyadan Angelskull isimli grubun yazdığı parçalardan birinin adı da nükleer başlıklı kız'dı bi' yanlışlık olmasın diye yazıyorum buraya... Herhangi bir şekilde birbirimizden etkilenmişliğimiz yoktur...

Tesadüf olmuş,
Sizlere de müzik hayatınızda başarılar dileriz...

Hürmetler...

Arkadaşlar o kadar yorum yazılmış o kadar sözler söylenmiş ama bende bir kaç şey söylemek istiyorum...öncelikle herşeye rağmen (ses sistemindeki aksamalar olsun,wc genişliğindeki sahne olsun :) vs...) bence gayet başarılı we eğlenceli bi konserdi başından sonuna kadar...hatta ertesi gün gaza gelip N.B.K aşkına kendimi bile doğradım :LOL:
Nese şaka bir yana grubu yakından takip edenlerden biriyim we bence grup her geçen konser kendini daha fasla geliştirerek karşımıza çıkıyorlar...bundan sonraki konserlerinizde de yanınızda olmaya çalışıcam...nıhahahahaa benden kurtulamııjaksınısss... :twisted:... herneyse arkadaşlar başarılar dileyip elinize kolunuza emeğinize sağlık... Billurum herzaman yanındayım...sewiorum herbirinizi...
REBEKA REBEKA REBEKAAAA :D

zgy demiş ki:
Arkadaşlar o kadar yorum yazılmış o kadar sözler söylenmiş ama bende bir kaç şey söylemek istiyorum...öncelikle herşeye rağmen (ses sistemindeki aksamalar olsun,wc genişliğindeki sahne olsun :) vs...) bence gayet başarılı we eğlenceli bi konserdi başından sonuna kadar...hatta ertesi gün gaza gelip N.B.K aşkına kendimi bile doğradım :LOL:
Nese şaka bir yana grubu yakından takip edenlerden biriyim we bence grup her geçen konser kendini daha fasla geliştirerek karşımıza çıkıyorlar...bundan sonraki konserlerinizde de yanınızda olmaya çalışıcam...nıhahahahaa benden kurtulamııjaksınısss... :twisted:... herneyse arkadaşlar başarılar dileyip elinize kolunuza emeğinize sağlık... Billurum herzaman yanındayım...sewiorum herbirinizi...
REBEKA REBEKA REBEKAAAA :D

İmdaatt ezgii dur gelmee yeterrr :p :LOL: Tamam seviyosun bizi ama doğrama yahu kendini bak bi kol sakat olmuyo böyle nasıl alkışlayacan bizi ? :)

Çok sağol zgy ; ev çalışmalarına da bekleriz :)

Elde var 3!
3.konserinde NBK deplasmanda performansını sergileyecek.
Boluda gerceklesen "let it rock" konserlerinin 3. sü kapsamında Antik barda Başkaşeylerle aynı sahneyi paylaşacak.
Şimdiden iyi eğlenceler...

lir3.jpg

Merhabalar arkadaşlar,
29 marttaki Garage konserimizin kayıtları elimize ulaştı, ufak birkaç düzenlemeden sonra videolarımıza buradan ulaşabileceksiniz :)

Hürmetler

Ha, bu arada 5 NİSAN da boluya bekiyoruz :) !

Geri