Nükleer Başlıklı Kız

selamlar rebeka! :D sitenizi yeni gördüm. iyi olmuş! Hayırlı olsun. çokk iyisiniz ama tavsiye, enerjinizi konserlerle harcamayın. sizin zaten baya kalabalık bir kitleniz var bence. şu besteleri halledin ve artık yazamı yoksa kışamı bilmem sesinizi şöyle yüksek bir yerden duyurun. ben inanırım ki, tutar. neyse, çok yazdım yoruldum. :cry: görüşmek üzre.
....şeker oğlan....

amazonlar demiş ki:
arkadaşlar bestelerinizi de merakla bekliyoruz yani elinizi biraz çabuk tutsanız da farkı gösterseniz olmazmı çatalayacagız yahuuuuuuuu.

arkadaşlar öncelikle desteğiniz için çok teşekkürler.beste konusuna gelince elimizde birkmiş bi cok malzeme var.bunları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz.bestelerde acele edipte"hadi oldu sallla"yerine dinlerken :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead böyle olun istiyoruz.şahsen ben elin gavurlarının şarkıları yanında kendi şarılarımızıda çalmak için acayip sabırsızlanıyorum.dersler acısından yoğun bir dönemde olmamıza rahmen şenliklere en azından 1 beste yetiştirmeye çalışıcaz dediğim gibi elde çok malzeme var en iyisini çıkartmaya calışıyoruz...

ayrıca sevgili"mağaracı"kardeşimede saygılarımı gönderiyorum.kendisinin gitarına hallla hasta olduğumu belirtmeden gecemeyecem.senin gibi bascı grupsuz olurmu?hörmetler...

son olarakta gönül adamı,güzel insan,grubumuzun şeker oğlanı,studyolarda bile istek parcasını esırgemeyen,her studyoda bizleri güler yüzüyle karşılayan sevecen şahsiyet tuncay beye saygı sevgi ve daha bir dolu şey....kelimeler yetmiyor.teşşekür her daim.......

şenliklerde hep beraber şenlenmek üzere selametle.... :twisted:

haklısınız dersler çalış çalış bitmiyor yaaaaaaaa.ama nbk olarak iyi potansiyele sahipsiniz ya o bakımdam merak ce acele ediyoruz bestelerinizi dinlemeye lütfennnnnnnn bizi mahrum etmetimmmmmmmm.başarılar.sınavlardaaaaaaaa.

sevgili nbk;
tanıştıktan kısa süre sonra başıma gelen talihsiz kaza yüzünden yazamadım özür dileyerek şimdi yazıyorum...öncelikle sizinle tanışmak ve aynı sahneyi paylaşmak güzeldi, nbk'yı çok beendimi sölemeden geçemycem çok fazla yorum yapamıycam malum tek elimle yazıyorum:):)..örendm kadarıyla aramızdaki yanlış anlaşılmada aşılmış sevindim:) en kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

bu arada berkaycım konser öncesi sohbetimizden bende çok keyif aldım, devamını getirelim bi ara:)

ii bakın kndnize, grüşmek üzere..

sevgi,saygı...

Adınızı çok sık duymaya başladık ve herkes çok iyi olduğunuzu söylüyor. Gazi Üniversitesi'nin Yolcu'daki organizasyonunda çok iyiymişsiniz (Ben dinleyemedim malesef :( ) ayrıca ODTU'ye de seçilmişsiniz,tebrikler :)
Yakın zamanda gelip dinlemeyi çok istiyorum,başarılarınızın devamını dilerim

şu cuma gunu gelsede dinlesek sizi... :metal

kaç haftadır dinleyemedim sizi walla,
ders calışmaktan studyolarada gelemedim..
cuma gene yanınızdayım! :elsallaa

Çok teşekkür ettik :)

Önümüzde bir çok şenlik var ama şimdilik günü ve saati belli olan birtek odtü;
5 mayıs 12:30 Panayır alanı, ODTÜ

Hepinizi bekliyoruz arkadaşlar :)

PS: Kedim kayboldu :( ankara 100. yıl ve çukurambar dolaylarında oturan arkadaşlar, eğer birazcık kilolu, uzun sarı beyaz tüylü kırmızı tasmalı bir kedi görürseniz, boynundaki tasmada yazan numarayı yada 0535 5817158 i ararsanız çok sevinirim...
Mo(11).jpg

8O

Merve seni unutmadık kızdırma adamıııı :twisted: :LOL: nerden çıkarıyon unuttunuz falan.Bak forumda bile yazıyom seni unutmadığımızı :D

totalimmortal , sensiz olmaz birlikte sallıycaz ODTÜ'yü inşallah..

Sercan güzel yorumun için teşekkürler daha fazla birlikte sahne alabiliriz umarım ama önce sen bi iyileş, kendine gel hele...

CaGDaSH , sende sağol yorumların için umarım en kısa zamanda görüşürüz, dinlersin bizi...(mesele O.D.T.Ü'de :) )

Müge vallaha seni, zaten ancak okulunda yakalayabilirdik yani biz senin ayağına gelmesek görüşemiycez :) artık meburen dinleyeceksin bizi :)

yaaaaaaaaa
gercekten sınavlarım wardı, gercekten..
en onde olcam soz.
dersten cıkıp koşa koşa gelcem.
hemde bir suru insan getircem...

SİZİ SEVİYORUM!!!
(sen başkasın aşkım... O!)

Aaaa Tırmığın kaybolmasına çok üzüldüm şok oldum ya resmen...

Umarım hemen bulunur hepimizin neşe kaynağı !!

Müge şaka yapıyorum yahu hepimiz sınavları vardı zaten...düşünmen yeter Cuma görüşürüz... :)

TIRMIK grubun 6. elamanı gibidir.ev çalısmalarında neşe kaynağımız olmuştur hep.Ama kayboluş nedeni zilli bi sokak kedisiyse oyacam şerefsizi.cumaya az kaldı paslandım vallla yata yata.hareket lazım bünyeye.bu mesajı istanbuldan yazıyorum eee özledim ailemi.ama ankara gibisi yok vaaallaaha(kim ne derse desin)

odtüde görüşmek üzere :metalhead :metalhead :metalhead

Bekocum sen hangi ara gittin İstanbul'a yaw?
perşembe şenlikte sanki bir duydumdu ama anlarsın işte nerden hatırlayayım?
gel çabuk gel sana havadislerim var... konuşcak çok şeyimiz birikti iki günde yahu:D canım ttossstum benim..

Erdem, beni unutmadığınızı biliyorum canım, geyik yaptım bakma...
bir de söylediğim zamanki halimi anlamışsındır zaten az çok...
milyonlar uçuşur gökyüzünde...
bu arada sana söz vermiştim cuma günü odtü konserine gelecem diye ama sağolsun sanat tarihi hocamız cuma gününe telafi dersi koydu. yine de o saatte orada olacağım! LAF AÐIZDAN BİR KERE ÇIKAR ÇÜNKÜ!

İşte bu yaa...Çok sağol Merve büyüksün...ODTÜ'de senin için extra performans yapmak lazım vallaha...

Geri