Hakan Ergün(Anadolu Rock)-İstanbul

Ne Kadar Doğru Dimi Bana Yazılan Mesajları Kopyalıyım Yapıştırmıyorum Burası Forum Mesaj Bölümü Değil Ama Bu Çocuk Şahıslar Yüzünden Türkiye Kültürü Ve Sanat Anlayışlr Böyle Biraz Anlayışlı Olmak Lazım Onların Seviyesine Koyamam Kendimi

Ağabey Azmini Anlıyorum Ama Bence Yanlış Method Uyguluyorsun , Yani Hayrına Sevabına Veya Birisinin Adına Birşeyler Yapıyorsan O Reklamı Sen Değil Başkaları Yapsın , O Övgüleri Sen Değil Başkaları Versin...

Anadolu Rock Müziğinin genç sesi Hakan Ergün, 3 Ağustos Çarşamba günü Kanal 1'de Ece Erken'in konuğu oluyor. Ece Erken'in sunduğu 'Ece ile Erkenden', 3 Ağustos Perşembe günü saat 11:00'de Kanal 1 ekranlarında

logo.gif

ben de bundan 15 yıl önce 10 yaşındayken trt de canlı yayına çıkmıştım çocuk programına ama böyle her yere yazmıyorum...

aklıma meşale grubu geliyor ama neyse

başarılar sana hakan ergün iraden takdir edilecek türden

Konser Hız Değil, Haz İçin

Klasik otomobil sevgisini doyasıya hissetmek ve çok daha farklı anlar yaşamak için tekrar toplanıyoruz...

20 Ağustos 2006 Pazar günü Maltepe Sahil yolu Wonderland tesislerinde saat 10.00 -17.00 arası hep birlikte olacağız. Açık büfe kahvaltı,gün boyu animasyonlar, Anadolu rock müziğinin genç ve dinamik sesi Hakan Ergün konseriyle eşsiz klasiklerin seyri gününüze farklı renkler katacak...

wonder.JPG

Öncelikle Teşekkür Ederim O lafı Ben Değil Konseri Yapan Organizatörler Yazdı Basın Haberi Tüm Ulusal Basına Yollandı Bana Mail Geldi Bende Kopyalıyıp Koydum İşin Aslı Bu Sanada Başarılar

Hakan Ergün

Geri