Repeeat(Alternative Rock) - Ankara

2005 mart ayında Başak ve Çağrı tarafından kurulan grup ilk konserini Rock The Başkent adı altındaki organizasyonda verdi. Daha sonra birkaç eleman değişikliği ile grup son halini aldı ve RePeeAT olarak çalışmalarına devam etmektedir. Grup son haliyle ilk konserini 2006 mart ayında vermiştir.

Vokal - BaşaK
Gitar - Kerem
Gitar - Eren
Bas - Çağrı
Davul - Hayati

yarinki konserinizde basarilar...malesef gelemicem...eminim guzel bir konser olacak, gelenlere eglenceli bir aksam gecirteceksiniz..kolay gelsin tekrar basarilar...

Ailecek hastasiyiz bu grubun.Yarin mukemmel bi konser olcagina inaniyorum.Playlistinizde gayet guzel.Elemanlar zaten hepsi cok yakin arkadasim diycek bisiy bulamiyorum.Yanliz umarim gec cikmassiniz.Bizim 8-10 studyo var.Ona yetismemiz lazim.Simdiden basarilar.En onden sarkilariniza eslik edicem..

Canlarııım :) Aman da 4 ayda sahnelere de çıkarlarmışşş.Hızlısınız valla tebrik ederim :)

Yarın için başarılar hepinize.Çok güzel bi gece yaşar ve yaşatırsınız umarım.Öptüm hepinizi!

Ben bu adamların ne kadar çalıştığını çok iyi biliyorum ve bu kadar emek harcayan bir grubun her zaman başarılı olacağını biliyorum arkadaşlar ne yazıkki çarşamba günü yanınızda olamayacağım malum nedenlerden :cry: ama çok başarılı bir konser olacağına eminim şimdiden başarılar...
Unutmayın Gestapo her zaman arkanızda ;)
Saygılar......

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk konserimizde bizi yalnız bırakmayıp gelen, bizle birlikte eglendiklerine inandıgım herkese cok teşekkürler, cidden seyirci formundaydı... umarım siz de benim gibi düşünüyorsunuzdur, bu arada Colossus Organizasyona da teşekkürler....
en kısa süre de görüşmek üzere arkadaslar...

bu gün dinledim..durgun suskun tavırlarınız çok dikkatimi çekti..müzikal olarak daha çok yok ilerlemeniz gerektiğini düşünüyorum..
ancak grubun genel havasındaki heves ve isteklilik çalışmalarınız ile iç içe geçince güzel yerlere gelirsiniz diyorum..
başarılar.

yaw arkadaşlar sizi görünce, yaşlanmışız biz dedik, bu iş geçmiş bizden dedik :p nese geyik bi yana, açıkcası pek izleme fırsatı bulamadım, geç geldik biraz, o yüzden pek teknik yorum yapamicam, ancak anladıım kadarıyla yeni bi grupsunuz, çok keyifli bi yoldasınız ona emin olun

7ytl8nz.jpg

tebrikler arkadaslar.ilk sahne deneyimine gore oldukca iyi bi konserdi sahne durusunuz da gayet iyiydi. hicbir olumsuzluk gozlemlemedim. eglendirdiniz herkesi. konser sonrasi genel tepki de bu yondeydi.tekrardan tebrik ediyorum ve diger konserler icin simdiden basarilar diliyorum. ;)

eleştirileriniz için çok sağolun .. hepinizin dediklerini tek tek dikkate alıp daha iyi bi yol çizmeye gayret edeceğiz..tabi ki ilk konser heycanı vardı o yüzden ufak tefek hatalar oldu ama umarım bir daha olmaz...

Dün beklenenden çok daha iyi bir performansla izledim sizi seyircinin nabzını çok iyi tuttunuz baya başarılı ve keyifli bir konserdi ama tabiki daha yolunuz uzun bu uzun yolda başarılar diler elimizden birşey geldiyse ne mutlu bize.Nice konserlerde görüşmek üzere :)
Onursal Tuncer - Colossus Organizasyon Şti.

çok teşekkür ederiz!eğlenildiğini görmek güseldi buna bağlı olarak kendimizinde ayrıca eğlenmesi daha keyif vericiydi!tekrardan çok teşekkür!çıktık yola bakalım :)

Hayati'yi bilirim,hem iyi bir dost hem de sağlam bir davulcudur kendisi ama okul yüzünden konsere gelemedim,izleyemedim repeeat'i...

Hep okul mani oluyor zaten bana.. :p

Bir dahakine en önde olacağım... ;)

Başarılar Repeeat...

slmlar gencler :D umarım konserde eğlendiğiniz kadar eğlenirsin hep ve problemsiz devam edersiniz. konserinize gelemedik ama duydugumuz kadarıyla iyiymişsiniz. gruptan sadece çağrı ve başağı tanısamda iyi insanlar bişeler olcak hadi hadi :p

Müzik kazansın...

cok saol ahmet can,
umarım dedigin gibi olur ve umarım Kul'la beraber sahne paylaşırız...
kesinlikle haklısın Müzik Kazansın
:)

Geri