Repeeat(Alternative Rock) - Ankara

Super bir performansti helal olsun.Moralim bozuktu ama beni bile gaza getirdiniz.Ya bu baskentin havasindanmidir nedir butun gruplar deli gibi basarili oluyo :)
Yakin zamanda tekrar sahnelerde gormek dilegi ile...

şş la arkadaşlar başkent üniversitesindeki performansınız çok güzeldi. gerçekten hepinizi tek tek tebrik ederim seyirciyide iyi coşturdunuz ilerde torunlarınıza anlatırsınız artık :D

Elde olmayan bazı nednelerden dolayı ancak ilk 3 parçanızı dinleyebildim ancak dinlediğim kadarıyla şu yorumu yapmakta kendimi haklı görüyorum bu grup eğer böyle devam ederse çok çok daha iyi yerlere gelecektir.Seyirci ile diyaloğunuz inanılmaz başarılıydı burdan şimdiden söylüyorum bu grup bu tempoda ilerlerse ilerde onları çok çok iyi yerlerde göreceğiz buna tüm kalbimle inanıyorum başarılar diliyorum..

Gerçekten düşünceleriniz ve tebrikleriniz için çok teşekkür ederiz! açıkcası bende her şarkıda ayrı bi haz alarak söyledim ve en çok eğlendiğim konserlerden birisi oldu!seyircininde çok büyük etkisi vardı!umuyorum daha da güzel konserlerimiz olur ve sizleri orda tekrardan görürüz arkdşlar! görüşmek üzere! tekrardan teşekkürler herkese!

yuttuk bi kere tozunu... :)

SAolun arkadaslar..Garage dan sonra cok buyuk bir ilerleme kaydetmissiniz..Eren ve cagrıyla da konustum..Basarılarınızın devamını dilerim ... :D
Ellerinize saalık...
Golge lekesi-Bass

herkese çok teşekkurler buraya yazma zahmetinde bulunduğunuz için fakat ilk konserdki torpilli yazıların yerine bu sefer bunların gerçeğe yakın olduğunu hissediorum bu sefer sahnedeyken çalarken bile ii çalıoz lan dedim kendime.. ama daha çooook yol var inşallah dediğiniz gibi yerlere hep birlikte geliriz....

Ben ilk bi kaç şarkıyı dinleyebildim...i love rock'n roll başlarken servise koşuyodum....yağmur! :evil: ......Açıkçası sahnede sizi izlemek beni gerçekten heyecanlandırdı,akşamın çöküyo olması ve arkanızdaki ışıklarla ve tüm üniversiteye yayılan sesinizle çok sihirli anlardaydı performansınız...Keşke sonuna kadar kalabilseydim ama izlediğim kadarından şunu söyleyebilirim sahnede eğleniyo oluşunuz bize de yansıdı ,elinize,kolunuza,sesinize sağlık ;)

arkadaslar simdi ögrendigim kadarıyla repeeat 21 mayıs da IF bar da sahne alıcakmış... ben gruptan ayrıldım...ama şunu söylemeliyim, gerçekten geçen her vakit güzeldi..yeri geldi tartıştık yeri geldi güldük.. hepinize çok teşekkür ederim.. umarım başarılarınız devam eder...
iyi çalışmalar size...

ewt arkadaşlar bazı sebeblerden çağrı gruptan ayrıldı şenlik konseri jubile oldu onun için.. onun da dediği gibi herşey zor ve güzel geçti bu grubun kurucusu odur hattab bu forumu açan kişi de odur biliorum ki her zaman yanımızda olacak çağrı sen bu grubun gizli öznesisin kardeşim...

bu arada 21 mayıs pazar günü repeeat if te çıkıo herkesi beklioruz bu sezon son konserimiz olacak...

EWT GÜZEL SORU MERTÇİM..
BASI İSTANBULDAN İTHAL ETTİÐİMİZ GEUBA YENİ DAHİL OLAN BENİM ÇOK YAKIN Bİ ARKADAŞIM OLAN BAŞKA BİR ÇAÐRI ÇALACAK.. BİRAZ TUHAF OLDU BİR ÇAÐRI GİTTİ BİR ÇAÐRI GELDİ AMA NE YAPALIM BÖYLE OLDU.. REPEEAT YENİBASÇISI İLE İLK BU SEZONUN SON KONSERİNİ VERECEK

Anladığım kadarıyla basçı ile yeteri kadar çalışamadan çıkacaksınız bu konsere. Ama iyi grupsunuz bi sorun olacağını sanmam. Gelmeye çalışıcam...

Ayrıca finalleriniz başlamıyomu sizin ey repeeat grubu? Siz daha barlarda sürtün :p Adına yakışır bi grup olcaksınız bu gidişle :) Eheh neyse...

EWT O DA VAR TABİ ÇALIŞMA İMKANIMIZ PEK OLMAYACAK FAKAT .. BİR STUDYODA HERŞEYİ YAPABİLECEK KAPASİTEDE HATTA BİZİM HEPİMİZDEN ÇOK DAHA FAZLA MÜZİKAL GEÇMİŞİ OLAN BİRİ O YÜZDEN TEK SORUN YAŞANIRSA UYUMDA YAŞANIR DİYE DÜŞÜNÜOM AMA ONA DA PEK İHTİMAL VERMİOM AÇIKÇASI

pazar.jpg

Geri