Jackson Js32t

Dusunulur tabi de mesele ileride satacak olursan nasil satarsin? Hatirliyorum daha iki ay olmadi su unlu acopulco sarisi Jackson'da simdiki sahibinin bile yerini bulamadigi ama bir onceki sahibi tarafindan oldugu sirf fistek yapmak icin rivayet bir gitar vardi da kac gun onu konustuk. Catlagin kendisi degil dedikodusu bile yetti. O gitar da hala Sahibinden.com da omru billah satilmaz (eheh belki ben alirim ama sapi da boyali keratanin). Turk genci kendi vurup kirdi mi ufak kozmetik kusurlar diye satar, amma almaya kalkti mi da 1 nanometer catlak vuruk olsa gitari mundar sayar hemen olu fiyat ceker. Bu arkadasimizin da mesajlarindaki heyecan ve kararsizlik halinden ihtimal vermiyorum ki seni dinlesin mesela (keske dinlese tabi). Bu firsatlari benim gibi kasarlara gostereceksin ki akbaba gibi cokelim Hakan ustam.

Araya boşuna luthier şerhi koymadık. Beddua yemek var işin ucunda :) Ama o dediğin gitarı da merak ettim ha. Pahalı bir seri yanlış hatırlamıyorsam.

Alet bu;
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...ect-series-sl2h-acapulco-gold-135664634/detay

Sonra bu iddiayi ortaya atan arkadas bunu kilcik atip mide bulandirmak icin yaptigini soyledi, lakin resimlerde de birsey yok ama bir kere dedikodu cikti mi bizde rahibe olsan hayat kadini sayarlar. Ben de uzulmedim dersem yeridir ulen zaten bu aletlerin piyasasi kit ve belli bir de giybet iftira girdi mi yandi gulum keten helva. Neyse ben zaten gelecegimi lavtada ariyorum. Ibanez'in tremolo kopruleri olmus 450 dolar inanamadim. Sonra da insanlar niye Fender'e kaciyor derler (bende bu aksam boyle serbest cagrisim halet-i ruhiyesi var ama hadi hayirlisi konu konuyu aciyor vallahi)

Alet bu;
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...ect-series-sl2h-acapulco-gold-135664634/detay

Sonra bu iddiayi ortaya atan arkadas bunu kilcik atip mide bulandirmak icin yaptigini soyledi, lakin resimlerde de birsey yok ama bir kere dedikodu cikti mi bizde rahibe olsan hayat kadini sayarlar. Ben de uzulmedim dersem yeridir ulen zaten bu aletlerin piyasasi kit ve belli bir de giybet iftira girdi mi yandi gulum keten helva. Neyse ben zaten gelecegimi lavtada ariyorum. Ibanez'in tremolo kopruleri olmus 450 dolar inanamadim. Sonra da insanlar niye Fender'e kaciyor derler (bende bu aksam boyle serbest cagrisim halet-i ruhiyesi var ama hadi hayirlisi konu konuyu aciyor vallahi)

Gitara yazık olmuş harbiden! Bu arada Ibanez de 450 dolar, neüzübinillah, süphanallah! İbretlik vallah ül' azîm!! Bunlar ya piyasayı zorla Çinlilere kaptırmak istiyor, ya da Ibanez'e Çin çaşıtı sızmış! Benden sabit köprüye devam o hal :D
Gerisini özelden yazalım da arkadaşın başlık iyiden iyiye Ortaçağ tarihine dönmesin :D

Geri