Pinhani

kallipardi Tarih: Pts 31.07.2006 17:58 Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

esselamın aleyküm arkadaşlar;
***romosyon ne demek??
Promosyon'un p'siz hali. Hızlı yazmanın zararları.

Levianet Tarih: Pts 31.07.2006 19:51 Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

muhteşem kliplerle kötü şarkılar yerine, güzel bir şarkının herhangi bir şekilde var edilmiş klibini izlemekten kimsenin şikayet edeceğini sanmıyorum
evet dostum çok haklısın. Bu grup gerçekten çok güzel. Umarım imkanları olunca daha da iyi şeylere imza atacaklar.

abi süperler ya süperler o istanbulda nasıl bir şarkıdır ya gerçekten çok güzel olmuş ben çok seviyom çok albüm gerçekten çok güzel olmuş kutlarım başarılarınzın devamını diler kocaelidede görmek isteriz keşke gelseler yaa

Levianet demiş ki:
muhteşem kliplerle kötü şarkılar yerine, güzel bir şarkının herhangi bir şekilde var edilmiş klibini izlemekten kimsenin şikayet edeceğini sanmıyorum. sevdiğimiz bir grubun güzel bir şarkısının klibini görmekten ben çok mutlu oldum gerçekten :)

Bu arada Ankara'da kaçırdığım Nefes Bar konserinin tekrarı mümkün olur umarım :)

sevgiler...

leventcim yorumların için çok teşekkür ederiz. bizde yazdıklarını okuyunca çok mutlu olduk.

eylül ayında sanırım tekrar ankarada olacağız. bu sefer bekliyoruz. büyük ihtimalle akın eldes'te bizlerle olacak eylül ayında.

sevgiler.

album butunuyle harika...
hele biiii gel...
beeen nasil buyuk adam olucam...
haftanin sonu...
yildizlar...
istanbulda...
gozler anlatir...

gectigimiz ay pinhani dinledik arkadasla butun bos vakitlerimizde....

bi ara tam evden cikacagiz bir ses geldi oturma odasindan,tanidikti,yaklastik sese dogru tv den geliyodu,arkinin kardesi acmis! baktik pinhani! Dream tv de caliyor.klibinizi hic izlememistik...heycanla kurulduk,sesi actik. Allahtan yeni baslamisti :roll: ...cok guzeldi istanbulda ;)

eksik olmayin...yeni ve daha guzel albumlerle basarilarinizi diliyorum.

Albümü alamadım henüz ama en kısa zamanda edinicem.İstanbul'da .Buydu sanırım parçanın ismi.Çok güzel bi çalışma..Vokaldaki arkadaşın sesi alışılanın dışında çok sade,etkileyici bir tonda.Sözler aynı farklılıkla yazılmış,derinlere dokunuyor.. :)
Başarılar..

Levianet demiş ki:
muhteşem kliplerle kötü şarkılar yerine, güzel bir şarkının herhangi bir şekilde var edilmiş klibini ...
ya doğrusunda.bu klip herhangi bir şekilde var edilmemişki.güzel olsun diye birşeyler denenmiş ama olmamış.güvercinlere yem atılmış,grupça klişe istiklal gezisine çıkılmış :D,şarkının anlamı bence verilememiş klipte.yani bu bizim rock gruplarımızın genel bir sorunu.abuk subuk klipler çekmek gibi bir takıntımız var.ama birçok gruptan daha anlamlı klip çekilmiş orası ayrı.hani iyi klip büyük bütçeyle çekilendir demiyorum.bazı gruplarımızda pahalı klipler çekiyorlar,(objelerinden animasyonlarından anlıyoruz) ama bi halta benzemiyor,grubu yansıtmıyor,hikayesiyle kendini izletmiyor falan filan.
***müziği bana yakın olan bir grup başarılar diliyorum.çok yakın bir arkadaşım sizinle muhabbet etme şansıda bulmuş.çok iyi,samimi insanlar olduğunuzu söyledi.tekrar başarılar

tv izlemeye pek fırsatı ve isteği olmayan biri olarak; ya vermiş olduğunuz link; ki sanırım format konusunda yardım istediğiniz dosya nın ta kendisi; zaten format olarak çok kalitesizleştirilmiş; çözünürlülük çok düşük ve ses gelmiyor, kısacası format değiştirerek onarılamayacak bozuklukta, ama klibi merak ettiriyor diğer bir yandan; herhangi, bir diğer şekilde upload edebilir ve link verebilr misiniz diyecektim... grubu henüz 2 gün önce dinledim; helal olsun dedim... ayrıntılı yorumum (her ne kadar merak edilmese de) hemen şimdi gelecekti; fakat oluşturamadığım cümlelerimin gazabına uğrayarak, bunu sonraya sakladım... beni böylesine arada derede bıraktınız; elinize sağlık...tadından yenmiyo...

Glitter Bass

bi grup bu kadar mı kaliteli olur hemde ilk albümden dön bak dünyaya ,beni al ve diğer şarkıları tek kelimeyle mükemmel
bir sonbahar kadar yanlız bir kış kadar savunmasız yada ilkbaharsan yolun başındaysan asla vazgeçme!!!

uzun zamandır adını sağda solda görmeme rağmen ilgi göstermediğim için kendimi kınamama sebep olan grup. zaten albüm çıkardığınızı da klipten sonra anladım ne yazıkki:(. aslında son zamanlarda amatör gruplara fazla ilgi vermememin nedenlerinden biri de özgün olanların ve ya sert olma çabasının oluşturduğu kalitesizliğin hissedilmesi. bilmiyorum belki de üşengecim. her neyse albümünüzü mp3 olarak edindim ve edinledim, şehir merkezine iner inmez alacağım albümler arasında yerini aldı

Dön bak dünyaya gerşekten güzel olmuş,çok güzel bir olgunlukları var.
bir de istanbulda şarkısınıda bir söz vardı saksılı çiçekli bir söz çok hoşuma gitmişte ama unuttum :p neydi o?

valla klibi izledim bi hmm dedim gittim albümü aldım sonra oha dedim çok çok çok başarılı bir albüm sözler ve vokal çok iyi akın eldes in soloları ayrı bir tat katmış dön bak dünyaya şarkısında özellikle çok fazla başarılar diliyorum uzun süredir dinleyemediğim artık soğumaya başladım dediğim türkçe müziği tekrar deliler gibi dinlememe sebep oldular

Geri