Pinhani

DaRkNeSsCeM demiş ki:
deTone50 demiş ki:
Pinhaninin şimdiki şu yarışmalara katılan amatör gruplardan ne fazlası var??

Elinden tutulmuş bir grup bence sadece. Klipleride çok amatör olmuş.

senin gibi müzikten anlayan birisi olumsuz da olsa yorum yapıyorsa farkı var demektir???
ya da senin gibi anlamayan birisi de çamur atıyorsa bu da başarıyı kanıtlıyor demektir???

hangisini beğenirsen onu seç.

Ben sadece bir soru sordum?

Akrabalık veya tanıdıklık veya veya şans olarak el verecek kişiyle tanışmak oranında şanslı olmuş bir grup olduğu düşüncesindeyim... O nedenle elinden tutulmuş şanslı bir grup dedim...

50 tane beste kıstasmıdır?? Benim tanıdığım her arkadaşımın hali hazır en aşağı 50 bestesi var zaten :) Sadece kayıt edemiyorlar ... Çünkü bi kanal kayıt minumum 4 5 saat stüdyo ediyor + mastering vs...

Neyse oda iyi iyiler.. Bütün tvde gördüğüm gruplar çok iyi!!!

PADİŞAHIM ÇOK YAŞA!!!

barışarock'ın benim için sürpriz grubu güneşin en tepede olduğu saatlerde çıktılar ve festivalin ardından aklımda en çok yer eden perfomanslardan birini sergilediler.şarkıları ve akın eldes in yumuşacık gitar tınılarını sevdim.dinlemeye devam edeceğim grup...

pinhaniyi beğenenler kadar komik komik şeylerde söyleyip insanı güldürüp çamur atanlarda var tabi. birileri elinden tutmuş falan gibi laflar sadece komik. birileri birilerini elinden tutacak ki yeni yetenekler gün ışığına çıksın. yoksa kimse dur ben bi albüm yapayım diyemiyor. bişeyleri araştırmadan konuşunca hoş olmuyor tabi. klipleride güzel şarkılarıda güzel. klip yokken bile kendi sitelerinden dünya kadar insan dinlemiş bu arkadaşları. amatörde diyebilirsiniz. zaten onlar mütevazılar. mütevazı olmak zorundalar çünkü akın eldes cem aksel gibi müzisyenler varken bu alanda kendilerinin en iyi olduğunu söylemeleri saçmalık olurdu. kendilerini biliyorlar.
canı gönülde kutluyorum herşey çok iyi bence. bilmişlik taslamaya gerek yok.
bu arada birisi basçıya vokale ablalık yapar gibi duruyor demiş. çok güldüm çok iyiydi yaaa :):):)

Nazım Hikmet Barış Günlerinde selamiçeşme özgürlük parkında 2 eylül cumartesi günü saat 20.20 de çalıyoruz ilgilenenlere duyrulur.

DaRkNeSsCeM demiş ki:
deTone50 demiş ki:
Pinhaninin şimdiki şu yarışmalara katılan amatör gruplardan ne fazlası var??

Elinden tutulmuş bir grup bence sadece. Klipleride çok amatör olmuş.

senin gibi müzikten anlayan birisi olumsuz da olsa yorum yapıyorsa farkı var demektir???
ya da senin gibi anlamayan birisi de çamur atıyorsa bu da başarıyı kanıtlıyor demektir???

hangisini beğenirsen onu seç.

güzel cevap. kutlamak lazım bence. sert müzik yapmıyorlarsa ve ya iddalı görünmekten uzaksa bu müzikal kalite vs nin kötü olmasından dolayı değil samimi olmaktandır. hele hele akın eldez gibi bir kişi bir şeyin elinden tuttuysa onun elini tutmasını bilenlerin elinden tutmuştur.

Cok kirilgan ,hassas bir duruslari var... Melankolikligi simdiki zamanin acimasiz reelligi karsisinda biraz abartili dursada gençlige kaybettigi duygusalligi, naifligi kazandirmaya yada en azindan hatirlatmaya yardimci olabilir...

uzun zamandır bi albümü böyle sıkılmadan dinlememiştim.. hiç bi şarkısı rahatsız etmiyo çok ii ya.. barışarock'ta da seyrettim ve rütbe muhabbetine'ne tamamen katılıyorum.. Bu arada Dön bak dünya'ya ve Unutuldular'a hasta oldum : )

Seneye 12:00 de : )

valla sızı canlı canlı dınlemeyı cok ısterdım ama ta adıyaman dayım ama bır gun mutlaka konserlerınıze gelcem sewgıler buralardan

Bence güzel grup; besteleriyle, vokalin kendine has yorumuyla, göze değil kulağa hitab eden bir grup. Yalnız bu barışarockda yaptıkları açıklamaya mana veremedik! Belliki sahne arkasıyla ilgili bir sorun olmuş ama sahneye 1saat rötarlı çıktılar, vokal bariz bir şekilde sinirliydi, 4-5şarkı söyleyip indiler. Saat 12de birilerinin oraya çıkması gerek ve tabiki bu rütbeyle olucak, saat12de moğolların yada demir demirkanın mı orda olmasını bekliyorlar?

Grubun bassçısı bu forumu taikp ediyor sanırım, şahet kısa da olsa bir cevap verirse çok mutlu olurum..

Geri