Pinhani

eskişehir'de pazartesi gecesi olan konserde ilk kez izledim pinhani'yi. konserden sonra herkesin elini tek tek sıktım da. çok güzel bir performanstı ve mütevazılıklarıyle gönüllerimizi bir kez daha fethettiler. yeni albümlerinden çıkacak parçalarından da çaldılar ve diyebilirim ki yine çok başarılı bir albüm gelecek onlardan.

the_wall demiş ki:
Pinhani'nin "Hele bi gel" şarkısı kanal d de yayımlanacak olan "kavak yelleri" adlı bi gençlik dizisinin tanımında kullanılıyor...

Pinhani'yi ben çok güzel bir kadına benzetiyorum... Kesinlikle birileri bu güzelliği fark edecek ve bunu elde etmeye çalışacak... Popüler kültür ise, ağızlarının salyalarını akıta akıta bu güzelliği elde etmeye çalışacak ve tabi kısa bir zaman sonra terkedecek olan kodaman adamlar... Pinhani keşke onların güzel vaatlerine kanmasa... Tamam biliyorum, albüm birilerinin kulaklarına ulaşmak için yapılıyor. Ama iki gün sonra terkedecekler kesinlikle, bu gerçeği de herkes biliyor...

Gerçek Pinhani severlerin "kalplerinden başka vaadecek" bişeyleri yok tabi... Neyin ne olduğunu, uzun zamanlar sonrasında, Pinhani 'nin kendi verdiği kararlar akabinde nereye geleceğini bekleyerek öğreneceğiz....

Kesinlikle haklısın! ;) Çok yazık oldu,olucak da!

okul forumumuzda herkes 'pinhaniiii!' 'hele bir gellll' demeye başladı bile :D 15 inde de pinhani cağaloğlu anadolu lisesi'nin jugend fest'ine geliyor. umarım orada olabilirim...

cağaloğlu anadolu lisesi'ndeki pinhani konserine ikizim vasıtasıyla gittim. sinan abi'nin penası bendedir artık... sinan abi, eğer okuyorsan hip hop'tan nehir ben (selami abinin selamını getiren hani). davulcunuz cidden kılmış, vermedi bagetleri :D yine de güzel bir konserdi, teşekkür ederiz...

Josefk sormuş söliyim dedim kavak yellerindeki şarkının adi ''bir anda'' aynende katiliyorum çoook tatli bi sarki diger bütün pinhani şarkılari gibi

Pazar günü Konya'da görüşmek üzere : )

Pinhani grubu yaklaşık bir yılın ardından tekrar Konya'da...

2007 yılının en iyi çıkış yapan müzik grupları arasında gösterilen Pinhani Gurubu, insanı büyüleyen soundu, herkesin kendinden bişeyler bulduğu ritm ve şarkı sözleriyle öne çıkıyor...

Tarih : 17 Haziran Pazar

Saat : 20.00

Yer : Gechit Bar

Giriş : 10 YTL

Geri