Pinhani

abi balıkesir sonuçta burası millet konser görmüşlüğü mü var konserden önce egitim araştırma görevlilerinden bi hoca bile dedi ya balikesir gibi kısır bi şehrde böyle konserler olması çok güzel falan diye

bugün adanadalar ve akşam bizde cafe oradayız... canlı performanslarını merak ediyorum. bakalım izleyip görücez... :=) konser resimlerini ve görüntülerinide eğer ki makine sağlayabilirsem ertesi gün aktarırım inş. :=)

yüksekses te canlı performanslarını izleme fırsatı bulmuştum.oldukça başarılılar.ayrıca mütevazi davranmaları da artı bir olay.vokalinin hala kendini amatör görmesi hedeflerinin daha da büyük olduğunun ve emin adımlarla ilerlediğinin bir göstergesi.
başarılar.

üüüfff beha gitmek istedim dinlemek istedim ve özellikle canlı performanslarını merak ettim bir gruptu son zamanlarda ki ama akşam üstü çıkan iş sebebiyle gidemedik... neyse bir daha ki sefere artık, nerde denkgeliriz bakalım:=((

bana kalrsaa o kadar daa kalıtelıı bı grupp degıll yanıı ama baya ii leRR dgrr baska gruplara bakarsakk

ya bi barda denk geldık ızmırde daha meshur deyıllerdı 4 grup cıkacaktı cin seddi falan vardı bu pınhanıı geldı benden sandalye ıstedı benım ılk laf bıgun meshur olursanız bunu her yerde anlatırım olmustu ahanda anlatıyom ıste ben bunlara bızım masadakı bos sandalyeyı vermesem boole ayakta dınelceklerdı butun gece hehe.

ya bi barda denk geldık ızmırde daha meshur deyıllerdı 4 grup cıkacaktı cin seddi falan vardı bu pınhanıı geldı benden sandalye ıstedı benım ılk laf bıgun meshur olursanız bunu her yerde anlatırım olmustu ahanda anlatıyom ıste ben bunlara bızım masadakı bos sandalyeyı vermesem boole ayakta dınelceklerdı butun gece hehe.

bu gün mersinde konser verdiler ışık ve ses konusunda eksik çünkü verdikleri konser salonu değildi yumuşak yumuşak çaldılar gayet sakin ve güzel bir konserdi ...
hele bir gel ile bani al istanbul dön bak dünyaya güzel cover yapmıyrlar
ben beğendim

pinhani konseri soranlara

ozgu demiş ki:
konser gorelım artık...
istanbullu arkadaşlar 2 aralıkta pinhani akın eldesle birlikte izmit kocaelide sahne alacak bu gecede yalnız değiller bulutsuzluk özlemide yine o gece sahne alıcak diğer bir grup. yani kaçırılmaması gereken bi gece bilet fiyatları çok uygun 15ytl ama telefon açarak indirimli bilet sorabiliyorsunuz sanırım. istanbuldan toplaşıp gelinebilir hatta organize olunabilinirse serviste ayarlanır gidiş geliş kolay olur...
konser afişinde yazıyordu detaylar onu ekliyorum buraya :
4hk1uep.jpg

larien dön bak dünya ya bide beni al bide hele bi gel başka bide yazmıycam korkma gerçekten çok güzel kusura bakma bunları yeni yazıyorum siteye yeni üye oldum da manisa ya falan gelme durumununz yok dimi zaten kim geldi ki manisa ya bide bişey soracam şöyle şbnem ferah tarzında müzik yapan warmı gözünüzün yağını yiyim bana özel den bi msj aı verin ama güzel olsun

Geri