Pinhani

Pinhani Konserleri

Merhaba herkese ,

Şu an belli olan konserlerimizin tarihlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz . Şimdilik belli olan konserler

16 Ocak Salı Bursa Konak Kültürevi
18 Ocak Perşembe İstanbul Işık Üniversitesi
21 Ocak Pazar Eskişehir Carpe Diem
22 Ocak Pazartesi Ankara Nefes
7 Şubat Çarşamba Beyoğlu Balans Music Hall
9 Şubat Cuma İzmir Alsancak Bios

Şubat ayı içerisinde Antalya’da da çalacağız , diğer konserlerimiz de belli oldukça sitede duyuracağız . Bu konserlerin tamamında Akın Eldes bize eşlik edecek . Bu konserlerde albümde bulunmayan ve daha önceki konserlerde de dinlemediğiniz çok sayıda pinhani şarkısı dinleyeceksiniz , konserler daha da uzayacak .

Görüşmek üzere

Pinhani

bursa konseri mükemmeldi. her şey için çok sağolun, konsere gelmeme sebep olan arkadaşıma, izin veren hocama da çok teşekkürler(5 dakikada konsere gitmeye karar verip hazırlanıp yola çıktım ve yatılı bir liseye gece 12 de girdim:D)

akın eldez den penayı kaptım, fotoğraflar ve imzalar da elimde, daha ne olsun. zeynep eylül üçer her zaman ki gibi çok sadeydi(önceden de belirtmiştim bir yerlerde, pinhani kulubu falan sanırım)

22 ocak ankara konseri; çok güzeldi yeni şarkıların neredeyse ağırlıkta olduğu bir konserdi ve ben gerçekten çok sevdim yeni şarkılarıda...elinize sağlık hepinizin...başarıların devamını diliyorum hoşça kalın sevgiler

pinhanisbstv0.jpg

7 Şubat Çarşamba İstanbul Balans ta Pinhani konseri
Akın Eldes ile birlikte...

Saat: 21:00 da
Bilet Fiyatı : 15 YTL
*18 yaş sınırı vardır.

(- Belirtilen saatler kapı açılış saatleridir.
- Organizasyon şirketi etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri, bilet ücretini iade etmek şartı ile etkinlik alanına almama hakkına sahiptir)

İzmir konseri ile ilgili bilgisi olan var mı? Bi tek bios ta olduğunu biliyoruz. Kaçtadır ne kadardır 18 yaş sınırı var mıdır

Bugün Bios'un önünden geçerken gördüm. Afişte alt grup olarak Fiesta'nın çıkacağı başlama saatinin 22.00 olacağı bilgisi vardır. Sonuçta Bios bir bar olması sebebiyle de +18 sınırı vardır.

bu katıksız kirlenmemiş müzik yapan şiirsel sözler dile getiren başarılı arkadaşları kutluyorum...

arkadaşlar, ben de pinhani'yi canlı izledim...
çekingenler haliyle...
özellikle zeynep yüzümüze zor bakıyodu...
ama bu çekingenlik çok doğal bir durum...
daha yeni yeni sahne alıyorlar...
zamanla alışacaklar ve seyirciyle sıcak temasa geçeceklerdir...

anlaşılan Pinhani'nin maya tutmuş..

müziklerinin değeri müziksever tarafından farkedilmiş..

bunlar güzel gelişmeler..

şimdi ikinci golü bekliyoruz.. ilk gol çoook güzeldi, tekrar tekrar izliyoruz..

bi daha bi daha bi daha bi daha!

ikinci albümün yolunu gözlemeye başladık hadi bakalım...

geçen yaz antalyada konserleri vardı.ben canlı performansı güzel bulmadım ne yalan söyliyim...hele bi gel güzeldi...16şubatta tekrar gizlidelermiş bakıcaz umarım güzel bir gece olur herkes için...milliyette murat beşer güzel şeyler yazmıştı onlar hakkında...e hadin baalım göreceğiz...

üçüncü klipleri yayınlanmaya başladı...
sadece iki kere denk geldim ama neyse
''ben nası' büyük adam olucam'' geldi yeni klip
iyi oldu
güzel oldu...

sade,doğal,içten,kaygısız..
tanımlayabildiğim niteliklerinden bazıları sadece.
''beni al''ı bir dinlesen,huzuru deşarj edip kalbine,ruhunu dinlendiriyorsn.
öyle su gibi,öyle temiz..

Geri