Aydilge

Bunlara göre öyle galiba. :D: Bir de ek bilgi olarak verdim diyor. Aman ne büyük marifet yazar olması. Bence yazarlığa devam etseydi. Öylesi daha hayırlı olurdu onun için ve bizim kulaklarımız için de. :D:

ulan yalandan eşşek olmayın hıyarlık etmeyin bunu marifet olduğunu için değil kendisi hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için yazdım.Dergide yazdığı için rockstarda demedim ya gözünüzle okuyun adamakıllı yazın,ya da çenenizi kapayın nerenizle okuyorsunuz.Gözünüz neye bakıyor.

Yalnız değilsin parçası çok iyi.İkinci parçası biraz sıradan geldi.Üçüncü single'da olmıacak herhalde...
Ayrıca bazen bazı arkadaşlar gereğinden fazla ateşli,grubu beğenmiyosan adabıyla yorumunu yap,beğenmeyen kişiye yorum yapacaksan adabıyla yorum yaparsın.
Bende denk geldim normal adaplı bir eleştiriye birileri kan kusuyor sırf kendi sevdiği grup veya şarkıcı olduğu için çok yanlış...

yahu bestpro arkadaşım işin komiği ben burada sevdiğim birini falan savunmuyorum,sadece emek verilen bir eserin sıfır denip kesilip atılmasına ve söylemediğim şeyleri söylüyormuşum gibi bir izlenim yaratılmasına kızıyorum ben dergide yazar olduğu söyledik diye saçma sapan yerlere bunu serpiştirip kendi kafalarından anlamlar çıkarıyorlar.Ama bu kişilerin nasıl karaktere sahip olduklarını başlığı okuyanlar görecekler nasılda magazin gazetecileri gibi yalancı oldukları ortada.

Aydilge;
-küçük yaştan beri gitar çalan ama daha akor dışında bişi bilmeyen,
-birgün babasına "ben bu yılda okulda başarılı olursam garajı bana stüdyo yap" deyipte stüdyo sahibi olan(o kadar para bende de olsa bende albüm çıkarırdım),
-volume dergisindeki yazılarını abuksubuk bulduğum,
-ses konusunda yetersiz biri...

offf offf daha ne diyim bilmem ki.
bu ve türevlerini destekleyenleri de kınıyorum.

bu nedir ya?bu ne hırstır?bu ne insan sevgisizliğidir?birisini beğenmiyor olabilrisiniz bunu bir kez söyleyip beğenmedim demeniz yeterli ancak her yapılan olumlu eleştirinin ardından tabir-i caizse kininizi kusmaya gerek yok burda bir kez beğenmedim diince herkes bunu anlayabilir.kendinizi onun yerine koyun bunları okuduğunuz zaman neler hissediceinizi düşünün...koca bir dünya;kalbiniz kırılmazmı?kalbi kırılmasın diye yorum yapmayalım mı yanı demeyin sakın bunu asla ima etmek istemem yalnızca abartmayalım bu kadar.bende aydılge dinlemiyorum ama her dinlemeyen insan bu yorumlarla sanatcıya cullanırsa onun ilerlemesi,kendisini geliştirmesi nasıl mümkün olabilir?
yapmayın lütfen bi kaç sayfa ötedede söylendiği gibi gülşenlerle,gülbenlerle hatta ajdarlarla dolu ülkemizde aydilgeyi tercih ederim evet albümünü fln almadım ama tvye çıkınca ıyy bu nede demedim çünkü orda bi heyecan vardı,bi emek vardı yapmayalım lütfen kimse kimseyi sevmek zorunda diil ancak saygı göstermek zorunda...

saygılar

birmanya demiş ki:
bu nedir ya?bu ne hırstır?bu ne insan sevgisizliğidir?birisini beğenmiyor olabilrisiniz bunu bir kez söyleyip beğenmedim demeniz yeterli ancak her yapılan olumlu eleştirinin ardından tabir-i caizse kininizi kusmaya gerek yok burda kimse salak diil bir kez beğenmedim diince herkes bunu anlayabilir.kendinizi onun yerine koyun bunları okuduğunuz zaman neler hissediceinizi düşünün...koca bir dünya;kalbiniz kırılmazmı?kalbi kırılmasın diye yorum yapmayalım mı yanı demeyin sakın bunu asla ima etmek istemem yalnızca abartmayalım bu kadar.bende aydılge dinlemiyorum ama her dinlemeyen insan bu yorumlarla sanatcıya cullanırsa onun ilerlemesi,kendisini geliştirmesi nasıl mümkün olabilir?
yapmayın lütfen bi kaç sayfa ötedede söylendiği gibi gülşenlerle,gülbenlerle hatta ajdarlarla dolu ülkemizde aydilgeyi tercih ederim evet albümünü fln almadım ama tvye çıkınca ıyy bu nede demedim çünkü orda bi heyecan vardı,bi emek vardı yapmayalım lütfen kimse kimseyi sevmek zorunda diil ancak saygı göstermek zorunda...

saygılar

Yorumlara saygı duymayı öğren beğenmeye bilirim yazmışım oraya beğenmeme sebebimi ya sabır devam . polemik yaratmadan densiz

gitarist_kedi demiş ki:
birmanya demiş ki:
bu nedir ya?bu ne hırstır?bu ne insan sevgisizliğidir?birisini beğenmiyor olabilrisiniz bunu bir kez söyleyip beğenmedim demeniz yeterli ancak her yapılan olumlu eleştirinin ardından tabir-i caizse kininizi kusmaya gerek yok burda kimse salak diil bir kez beğenmedim diince herkes bunu anlayabilir.kendinizi onun yerine koyun bunları okuduğunuz zaman neler hissediceinizi düşünün...koca bir dünya;kalbiniz kırılmazmı?kalbi kırılmasın diye yorum yapmayalım mı yanı demeyin sakın bunu asla ima etmek istemem yalnızca abartmayalım bu kadar.bende aydılge dinlemiyorum ama her dinlemeyen insan bu yorumlarla sanatcıya cullanırsa onun ilerlemesi,kendisini geliştirmesi nasıl mümkün olabilir?

saygılar

Yorumlara saygı duymayı öğren beğenmeye bilirim yazmışım oraya beğenmeme sebebimi ya sabır devam . polemik yaratmadan densiz

bak bak oku da gör;[/quote]birisini beğenmiyor olabilrisiniz bunu bir kez söyleyip beğenmedim demeniz yeterli ancak her yapılan olumlu eleştirinin ardından tabir-i caizse kininizi kusmaya gerek yok [/quote]
her söylenen lafıda üstüne alınıcaksan adam gibi anla yazılanı bu bir ikinciside laflarına dikkat et bak bunu sakın unutma yoksa bende dikkat etmemeyi çok iyi bilirim ben beğenmiyorum diyenlere en ufak bir sözüm yokken kavga çıkarma burda.hadi

gitarist_kedi demiş ki:
Bana pek sammimi biri gelmiyo sesi yetersiz :)

Sesi yetersiz mi :?:
Aydilge'nin aldığı müzik eğitimini araştır,kimlerler çalıştığını bil,ondan sonra yorum yap.Ha eğer şöyle diyorsanki(ki bence yukarıda yazdıgından bu anlam çıkmıyor ama ben yinede o anlamıda senin için çıkarıyorum) sesini beğenmedim anlarım ama sesi yetersiz demen için senin bir müzik otoritesi filan olman lazım ki öyle bir pozisyonun olmadığı içinde 10 kere düşün 1 kere yaz,artık düşünmeden,bilmeden,atıp tutulacak,saçma sapan yorumlar yapmayın gruplar ve kişiler hakkında.

undefined_dark demiş ki:
gitarist_kedi demiş ki:
Bana pek sammimi biri gelmiyo sesi yetersiz :)

Sesi yetersiz mi :?:
Aydilge'nin aldığı müzik eğitimini araştır,kimlerler çalıştığını bil,ondan sonra yorum yap.Ha eğer şöyle diyorsanki(ki bence yukarıda yazdıgından bu anlam çıkmıyor ama ben yinede o anlamıda senin için çıkarıyorum) sesini beğenmedim anlarım ama sesi yetersiz demen için senin bir müzik otoritesi filan olman lazım ki öyle bir pozisyonun olmadığı içinde 10 kere düşün 1 kere yaz,artık düşünmeden,bilmeden,atıp tutulacak,saçma sapan yorumlar yapmayın gruplar ve kişiler hakkında.

Bana öyle geliyorki diyorum bu benim fikrim saygı bekliyorum

Arkaşdalar neden köpüyorsunuz. Albümü aldım ve canlı performansı izledim. Müzik tarihini de biliyorum. (Sanki çok uzun). Fakat kötü... Bu bir görüştür. Saygı duymak gerekir.

serox demiş ki:
Arkaşdalar neden köpüyorsunuz. Albümü aldım ve canlı performansı izledim. Müzik tarihini de biliyorum. (Sanki çok uzun). Fakat kötü... Bu bir görüştür. Saygı duymak gerekir.

ya abi hani sevmiyosun die bişi dediiim yok en azından kendi adıma konişiim bende aydilgeyi ööle albümünü alıp dinliyo diilim benim tek savunduum hani ya tamam sevmiyor olabilirsin ama bunu sürekli tekrarlamaya gerek yok gibi geliyo sonuçta türkiyedede çok sayıda bayan alternatif(rock demiyorum tam olarak rock yapmıor bence)sanatçısı yok bu kadar üzerine gidilmemeli bence.bir de uzun olmayan aydilgenın müzik tarihimi yoksa genel müzik tarihimi?eğer genelden bahsediyorsan korkunç bi yanılgı içindesin ama sanatçıdan bahsediyorsan onu bilemem

birmanya demiş ki:
serox demiş ki:

ya abi hani sevmiyosun die bişi dediiim yok en azından kendi adıma konişiim bende aydilgeyi ööle albümünü alıp dinliyo diilim benim tek savunduum hani ya tamam sevmiyor olabilirsin ama bunu sürekli tekrarlamaya gerek yok gibi geliyo sonuçta türkiyedede çok sayıda bayan alternatif(rock demiyorum tam olarak rock yapmıor bence)sanatçısı yok bu kadar üzerine gidilmemeli bence.bir de uzun olmayan aydilgenın müzik tarihimi yoksa genel müzik tarihimi?eğer genelden bahsediyorsan korkunç bi yanılgı içindesin ama sanatçıdan bahsediyorsan onu bilemem

Çok haklısın :)

Geri