Volans

biz aslında reason'a pek sıcak bakmıyoruz sadece nokiasupersound için hızlı hareket etmemiz gerekıyordu o yuzden bu şekılde yapmak daha akıl karı gıbı geldı elde edılen sonuçta bı demo ıcın tatmin edici düzeyde en azından ben öyle düşünüyorum

slm arkadaşlar biliyorum bi amator şarkıyı önce merak etmen gerekıyo indirmek için bilgisayarına sonra cvp yazıyosun iidir berbattır falan die ama şarkılarımızı ındırmeden dınleyebılmenız için linke tıkırdatırsanız sevınırız yorumlarınızı beklıyoruz

http://www.soundirect.net/volans

kulak tırmalamak mı? eren deli misin ben bu şarkıyı ilk dinlediğimden beri hastasıyım.atilla bu şarkı yüzünden neler çekiyo bilsen :) dinledikçe yazasım geliyo nasıl bişeydir o ya..senden dinlemek nasip olmadı ama şarkınızın reklamını ben yeterince yapıyorum ve beğeniliyo yani =Pp neyse istanbulda kaç kişi kaldık ve ''bir anlığız'' da güzel ve hatta son şarkınız (ya da ben öyle sanıyorum) (baktım hayata penceremden kelimeler ağır......) şebnemden esinlenmeler olsa da(ki bu çok normal) çook başarılı,hepinize başarılar diliyorum

lucifer_ demiş ki:
kulak tırmalamak mı? eren deli misin ben bu şarkıyı ilk dinlediğimden beri hastasıyım.atilla bu şarkı yüzünden neler çekiyo bilsen :) dinledikçe yazasım geliyo nasıl bişeydir o ya..senden dinlemek nasip olmadı ama şarkınızın reklamını ben yeterince yapıyorum ve beğeniliyo yani =Pp neyse istanbulda kaç kişi kaldık ve ''bir anlığız'' da güzel ve hatta son şarkınız (ya da ben öyle sanıyorum) (baktım hayata penceremden kelimeler ağır......) şebnemden esinlenmeler olsa da(ki bu çok normal) çook başarılı,hepinize başarılar diliyorum

hahahhaa şebnemden esintiler olan o şarkı volansa ait diil farklı bi grupla yaptığım bi denemeydi ama bukadar takip edildiğini düşünmemiştim açıkcası bide kim olduğunu öğrensem halay çekicem ama:)

teşekkürler ilginis için sayın lucifer :twisted:

Geri