Suspect

deyyus demiş ki:
çarşambalı köfte abimize saygılar,yeni kayıtlarınızı bekliyoruz kontraatak icraatlara başlasın artık (=

az kaldı. fuat tam 7 gün sonra terhis oluyor. şubat tan itibaren yeni albüm , konserler arka arkaya patlayacak..... izlemede kalın.

asilikasalettir demiş ki:
thesuspect demiş ki:
Eskişehir konseri (3-4 sene oluyor galiba) çok iyiydi...

bafralı kardeşim , teşekkürler....

Bafralı değilim dostum, Bolulu'yum. Ama Bilecik'teyken konseri izlemek için Eskişehir'e gitmiştim. Şu anda Bafra'dayım artık... İyice b*ka sardı, konuyu değiştireyim en iyisi: Avatardaki ufaklık baya büyümüş... ;)

2002 de hard-core punk festde sanırım :) bir sürü aksilik olmuştu :)

thesuspect demiş ki:
thesuspect demiş ki:
Eskişehir konseri (3-4 sene oluyor galiba) çok iyiydi...

bafralı kardeşim , teşekkürler....

Bafralı değilim dostum, Bolulu'yum. Ama Bilecik'teyken konseri izlemek için Eskişehir'e gitmiştim. Şu anda Bafra'dayım artık... İyice b*ka sardı, konuyu değiştireyim en iyisi: Avatardaki ufaklık baya büyümüş... ;)

2002 de hard-core punk festde sanırım :) bir sürü aksilik olmuştu :)

Evet, sanırım... Yemişim aksiliği, baya sağlamdınız konserde baba... ;)

fifi şu anda karşı masadaki bilgisayardan foruma login olmaya çalışıyo :)
ben hemen araya gireyim.
hoşgeldin kardeşim, geçmiş olsun valla...
suspect için vites büyütme zamanı.
let's get this party started yo !
stay tuned...

dün akşam mart 05 dan bu yana ilk defa tam kadro hem de yepyeni bir vokalist ile ilk çalışmamızı yaptık. super idi . NUMAN hoşgeldin aramıza . suspect geliyor....... stay tuned..............

2.jpg

18 kasım 2005 , köfte çilekeş omuz omuza :)

Slm,

resimler bölümüne en son resimli/bursa konseri ile 2002 alt kemancı ve bursa rock şenliği nin fotorafları eklenmiştir. bi check edin.

yakında t.n.b. albümünün tablarıda siteye eklenecektir. son olarakda , yeni stüdyonun inşaatı dolu dizgin devam ediyor.

cheers. sert kalın..............

slmlar abiler

yaptığım pain ve thats all tabların murat abi(baterist) ye vermiştim..ama nete giremediğim için murat abi ile de görüşemedim..yorumlarını alamadım..eğer buraya yazasanız yorumlarınızı sevinirim...

caner

Bite_the_Pain demiş ki:
slmlar abiler

yaptığım pain ve thats all tabların murat abi(baterist) ye vermiştim..ama nete giremediğim için murat abi ile de görüşemedim..yorumlarını alamadım..eğer buraya yazasanız yorumlarınızı sevinirim...

caner

slm,

tablar nefis olmuş. onları siteye download bölümüne koyacağız.

Geri