Suspect

bu metni suspect forum'a da yazmıştım aslında,
ama burda da tekrar etmek istedim.
bütün bu tantananın (sabahın körü provaları da dahil),
biraz da ben askere gidene kadar yetişmesi için çok çaba sarfedildi.
daha fazla zaman olsaydı, elbette çok daha iyi olacaktı.
herkese binlerce kere teşekkür.
silikon.. çok çok saolun.. nefistiniz.. bu grubu kesinlikle kaçırmayın..
pazar günü pideli köfte yemeye gelemedim, çok özür..
konsere gelen herkese, bize sahnede yardım eden herkese,
özellikle de iş ve aile nedeniyle zaman darlığına rağmen,
konsere hazırlanan değerli suspect üyelerine..
kısmetse bu ayın sonunda bi konser daha olabilir.

"the new beginning" e kolay ulaşamayanlar , artık atlantis müzik ve onun dağıtım yaptığı tüm noktalardan albümü kolayca edinebilir.

evet , taylan 3 nisan itibari ile asker. bu nedenle taylan gitmeden bursa da haftaya bir süpriz yapabiliriz.

daha önce de beliritiğim gibi "t.n.b." nin dağıtımı için atlantis müzik ile anlaştık. mailorder larınız için [email protected] a başvurabilirsiniz.

Tabii ya, bu grubun albüm çıkmıştı... Fellik fellik amatör grup arayan bir ben varımdır herhalde :LOL:

Neyse, Atlantis olayı güzel olmuş. Olur ya da inşallah!? Çünkü albümü sadece bir kere Ankara - Kızılay Dost'ta görebilmiştim, sonrası hikaye.. Sorum şudur ki: Ankara'ya yol görünüyor mu hiç? :roll: Ve de bu albümü en erken ne zaman görebileceğiz sağda solda?

entity5 demiş ki:
Tabii ya, bu grubun albüm çıkmıştı... Fellik fellik amatör grup arayan bir ben varımdır herhalde :LOL:

Neyse, Atlantis olayı güzel olmuş. Olur ya da inşallah!? Çünkü albümü sadece bir kere Ankara - Kızılay Dost'ta görebilmiştim, sonrası hikaye.. Sorum şudur ki: Ankara'ya yol görünüyor mu hiç? :roll: Ve de bu albümü en erken ne zaman görebileceğiz sağda solda?

atlantis ten mailorder ile yada yakında d&r lardan birinde bulabilirsin.
ankara ya gelmeyi çok istiyoruz ama şu anda kendimiz orada bir organizasyon yapabilecek durumda değiliz , ancak tüm tekliflere açığız.

slm millet ben geldi
100 konser yorumu yapmıycam yine yaştan takıldım ama suduyo çalışmalarına katılmış izlemis bi suspect fanı olarak emınım konser mukemmeldi bu arada
taylan abimiz asker yolcusu sitede soledim ama taytay api saglam gel gitmeden konseri verin eglenelım
açık havada olsun :p

thesuspect demiş ki:
EVET , 100.konseri de arkam1zda b1rakt1k. ne yalan söyliim . bashtan biraz endisheliydim . ancak geç de olsa , salonun dolmas1yla keyfim yerine geldi .

öncelikle bizi yaln1z b1rakmad1klar1 icin seyircilerimize , sonra da silikon a teshekkur ederim. silikon nun , çok yak1nda kopacaklar1ndan eminim. bir yerde , silikon konser ilan1 görürseniz sak1n kaç1rmay1n :)

bana gelince , bizim için bu kadar önemli bir gecede bizi yaln1z b1rakmayan alp "alphie" , mustafa "speedy" , sükrü "shuko" , serkan "keskin" , tuna "katli vacip" , caner "wishmaster" , ve 90 lar1n bash1nda beraber tak1ld1g1m1z tüm "koruyucu pasaj1" ekibine teshekkür ederim. sizleri orda görmek beni gururland1rd1.

san1r1m play listimiz ile de hepinizi mutlu ettik.

ne diyeyim. çok yak1nda tekrar beraber olmak dilegi ile.

murat "köfte" güney

ben uzun bir aradan sonra yazıyorum o yüzden eski bir mesaja cevap olacak bu :)

SUSPECT bizim kanımız artık, gelmemek gibi bir olayımız olablir mi?. neyse bu akşam sanırım konser yok. Birde bir daha şu sözleri okuma yoksa ben atlayacam sahneye gene sesim kısılmazsa.

suspect rulezzzzzz

aslında evet ya, ben 101 nci konserde bulabildiğiniz kadar suspect te çalan elemanları toplamanızı ve hep birlikte bir sahnede görünmelerini istiyorum. gerçi sanırım o kalabalık hangi sahneye sığar bilemiyorum ama neyse... :)

Suspect , Ergin "san" Şentürk ü , renklerine bağlayarak , vokalist problemini çözdü. Ali Şimşek in ayrılmasından sonra uzun süre boş kalan vokal mevkiimiz , Bursa tayfasının "ziwana" dan tanıdığı Ergin "San" ile dolduruldu. 11 mart da , beş şarkıda gruba eşlik ederek ısınma turunu atmış olan Ergin "san" , bu pozisyon için en ideal kişi olduğunu kanıtladı. aramıza hoş geldin Kardeş!

HOLYSIN in şubat 2005 tarihli , 4.sayısında Suspect in en son reportajını ve "t.n.b." nin kritiğini okuyabilirsiniz. Reportaj ile kritik ayrıca bizim medya sayfamızdada mevcuttur.

ama bence bir gruta vokal değişimi kötü sonuçlar doğurabilir(genel söylüyorum)mesela ben ''pain'' bağırtısını değişik sesten dinlersem ne olur gibi.insan alışıyor..gitar davul ,bunlar yine aynı çalınabilir ama vokal aynı olamaz...

herneyse iyi ki suspect grubuna katıldı abimiz...suspect grubuna giren hiçbir insan boş değildir...Ergin abiyi hiç bilmiyorum ama iyi olduğuna yürekten inanıyorum...

bu sefer çok samimi yazdım....

Geri