Suspect

GuWeN demiş ki:
abi bu ben korsanın bu gruba el atçağını sanmıyorum genelde ibrahim tatlıses, mahsun kırmızı gül gibi isimlere el atıyorlar iyi de oluyor :)

yalnışsın :) 2 sene once istanbul beyoğlunda , denetimler böyle sıkı değilken tezgahda yabancı cd lerin arasında bizim albümüde bulduk. elemana nasıl albüm diye sorduk. yeni çıktı , iyi grup dedi :) satıyormu dedik. baya gidiyor , günde 1-2 tane dedi. beyoğlunun populasyonu ortada , kaç tane sattığını sen düşün. bizim cebimize giren hiçbirşey yok. paso çıkıyor :)

korsan'nın hertürlüsüne hayır!

Adamlar yakında gizli pentagon sifrelerini kıran programlar falan satacak işpotada. Anlattığın olaya yakın bi örnekte ben yaşadım. Yıllar önce bi CAKE albümü alayım dedim (Never there yeni çıkmıştı) arıyorum tarıyorum yok adamların albümü türkiyede adını bile doğru düzgün bilen yok yayınlanmamış yani. E tabi son çare kadıköy işportasında tezgahtan korsanını anında buldum (prolonging the magic albümüydü) hemde ilk sorduğum tezgahta.

çok satıyo dedi ha yapışsaydın abi yakasına ben olsam dayanamam valla o kadar uğraşılmış göz bebeği olmuş albümü adam hiç bi masraf yapmadan sadece cd ye çekerek satıyor acayip uyuz oluyorum ya

Eorwin demiş ki:
Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

gülme komşuna , gelir başına :twisted:

24 haziran - der countdown lauft!

cacaron_son.jpg

güzel bir geceye herkesi bekleriz!

Geliriz abi geliriz. Suspect Bursa'da konser verecek biz gelmeyecez haa? zor biraz.
Sayın Köfte Murat ağabeyim. 2 gün önce sizi aradım yeni veliaht prens için ama cevap vermediniz telefona. Vatana millete hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

Katl-i Vacib'in artık Şokella dışında bir SUSPECT coverı bulunmakta. Acı'yı dinleyiniz. Bu memleket ne ska punk grupları yetiştirmiş anlayınız :)

Katl-iVacib demiş ki:
Geliriz abi geliriz. Suspect Bursa'da konser verecek biz gelmeyecez haa? zor biraz.
Sayın Köfte Murat ağabeyim. 2 gün önce sizi aradım yeni veliaht prens için ama cevap vermediniz telefona. Vatana millete hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

Katl-i Vacib'in artık Şokella dışında bir SUSPECT coverı bulunmakta. Acı'yı dinleyiniz. Bu memleket ne ska punk grupları yetiştirmiş anlayınız :)

Sevgili vacip ve tayfası , hepiniz bekleriz , bu arada son günlerde o kadar çok telefon geliyorki , seninki arada kaynamıştır :)

bu arada şu coverlerin telif hakklarını konuşsak?? :)

konuşuruz abi acelesi yok. Biz senin çok iyi bildiğin gibi herhangi bir konser veya organizasyonda seni karşımıza oturtup gözünün içine baka baka The New Beginning albümünü baştan sona ska veya pank coverlarını çalabiliriz :):) (Ne eğlenceli olur yaw :)) ancak işi ticarete döküp albüm yaparsak oturur konuşuruz. 2 tandır yaparım ellerimle sen de verirsin telif hakkını :)

eVeT ben geldim gene arkadaşlar. bursa rock city de konser varmış dediler. siyahlarımızı giyelim ve gidelim bakalım. bi de master of puppets söyledik mi keyfimiz yerine gelir.

wah wah, neyse üzülme Eorwin bir harf eksik bir harf fazla fark etmez.

bu kez konserde insanların yanından kaçmayacaksın değil mi sen onu söyle bakalım.

Geri