Metro

bu grubun ilk ve tek albümlerini mutlaka edinin derim.vokali bende cok begenenlerdenim,acıkcası yeni vokalleri ile neye benziceklerini merak ediyom.bakalım bekleyip görücez? "sahte" parcasına taparım buarada...

Dün bir müzik kanalında kliplerini gördüm bu yavaş yavaş piyasaya girmeye başladıklarını gösteriyor galiba albüm tarihleri hakkında bilgisi olan var mı var sa bana da söylesin lütfen bu arada benim favori parçam OYUN BİTTİ. Bence yeni bir paramparça kesinlikle çok güzel sözleri var ve çok ta kaliteli bir alt yapıya sahip. Yeni vokaller besteciler olacaksa mutlaka çok güzel olacaktır. :oops:

valla o klip bence bayaa eskidi artık malesef piyasaya girdiklerini göstermiyo bu,bence ilk ve tel albümlerine ulas bişekilde cok begeneceksin tüm sarkıları

Avucumda gökyüzü yüreğimde okyanuslar aşkımın tek şahidi parlayan yakamozlar... :oops: ;) :roll: Çok tatlı bir parçaydı bu yaaa...Albümlerini kaybettim kahretsinki..Mp3leri olcaktı bnde ama nerdedirlerki..Vokalleri müthişti..Çok şeker şirin ve soft bir sesti..Keşke bir albüm daha olsaa

Valla albümdeki tüm parçalarını beğeniyorum, hiç ayırtedemiyorum. Purpy : Öyle bir çıktım bugün evden, tüm dertlerim orda kaldı... Çok şirin bir parça :D

İlle de bir favorim var ama :

İçime sığmıyor gözlerin, gözyaşların karanlığım..
Bir parçası eksik artık, bu devasa yapbozun, görmüyorsun !
Çok acımasızca hala yola devam edişin,
Dön bir bak arkana, bu benim son gidişim..

albüm duyduğum kadarıyla mayısta piyasada olcakmış eh nihayet diyorum. bu arada artık değer de yok grupta tanıdığımız bir tek burak var o da zaten şarkıları ve herşeyi yapan kişi nasıl olcağını harbiden merak ediyorum ama bana çok iyi bişey çıkacakmış gibi geliyo bu kadar bekladiklerine göre bi bildikjleri vardır heraldfe

evet ya bi albüm bu kadar mı uzun sürede çıkar ben artık yeni şarkılarını dinlemek istiyorum zaten metronun bence güzel yanı grup üyeleri değil şarkıları ben o kadar takmıyorum kişileri şarkılar eskisi kadar güzel olsun yeter.... ;)

bence vokalistin değişmesi hayati bir problem değil zaten bestelerin ve sözlerin sahibi burak tı o yüzden vokalde sadece onun olması belki çok daha iyi olacaktır. grupların bu tarz kaygılarını anlamsız buluyorum çünkü bizler en azından ben müziğe ve sözlere göre seçimimi yapıyorum zaten rock müziğin ruhu bana her zaman daha erkeksi gelmiştir. neyse çıksa da görsek.........

malesef bu gurup yazıldığı kadar başarılı değildir ... bi kere vokalistin sesi çok yetersiz bunların avucumda gökyüzü parçasında teomanın sesi vokalden daha çok duyuluyo nerdeyse.... konserlerinde de hepten dökülüyolar ... zaten dağıldı gurup herhalde.. görünmüyolar

valla ben bu sefer kesin çıkıyo diye biliyorum ayrıca bu senin uydurman ben canlı dinledim tamam bir vokal karmaşası vardı ama bu duruma dökülüyo diyemeyiz. sanırım sen teoman sevmeyengillerden olduğun için bu kadar sert bir tavır takınıyorsun.

sana sadece peki diyorum lafebesi boşver istersen. önemli olan metro yoksa ben niye bu sayfaya yazayım ki. di mi şarkıları net var bi
ldiğim kadarıyla AMA ZATEN YENİ ALBÜM ÇIKMAK ÜZEREYSE FAZLA BEKLEMİYCEZ DEMEKTİR.

Geri