Let It Flow

remorsless demiş ki:
klip şarkıya çok uyumlu ve güzel let it flow tayfasına başarılarının devamını diliyorum. ayrıca yeni bir bayan vokal gruba katmayı düşünmüyor musunuz şu anda. bildiğim kadarıyla şu an 3 kişisiniz. eleman takviyeleri olacak sanırım.

Güzel dilekleriniz için teşekkürler.

Vokal konusunda hiç bir ön yargımız yok. Bu da bizleri, önümüzdeki olasılıkları daha sağlıklı değerlendirmeye sevk ediyor. Eğer yakın veya uzak gelecekte iş bazında profesyonel bir düşünce yapısına sahip olan, yetenekli bir bayan vokal ile karşılaşırsak, şartlar da uyuyorsa, neden olmasın..

Ayrıca, şu anki ana kadromuz 3 kişi olmasına rağmen, konser kadromuz 6 kişiden oluşmaktadır.

Mutlulukla..

bn deramde ilk izlediimde yabancı sanmıştım harikalar summer rocks ta çalcaklar blue jean davetiye verio duyrulur mekan sarıyer

bekle bekle değdi valla...
tebrik ederim murat abi seni ve diğer üyeleri..
klipte emeği geçen herkese saygılar sunuyorum.
yalnız konserlerde söyleyen bayan bir vokal vardı ... İzmir Dungeon`da, Crossfire ile çıktığınız gün bir duyuru yapmıstınız yeni vokalimiz falan oda olmadı galiba klipteki vokal her ne kadar iyi söylesede tarzınıza bayan vokal daha iyi gidiyor, ya da ben öyle düşünüyorum bir dinleyici olarak..klip çok güzel olmuş tekrar tebrik ederim.summer rocks da "let it flow" `a başarılar diliyorum..

Kra demiş ki:
bekle bekle değdi valla...
tebrik ederim murat abi seni ve diğer üyeleri..
klipte emeği geçen herkese saygılar sunuyorum.
yalnız konserlerde söyleyen bayan bir vokal vardı ... İzmir Dungeon`da, Crossfire ile çıktığınız gün bir duyuru yapmıstınız yeni vokalimiz falan oda olmadı galiba klipteki vokal her ne kadar iyi söylesede tarzınıza bayan vokal daha iyi gidiyor, ya da ben öyle düşünüyorum bir dinleyici olarak..klip çok güzel olmuş tekrar tebrik ederim.summer rocks da "let it flow" `a başarılar diliyorum..

Teşekkürler Kra. Dungeon konserindeki vokal ve basçı arkadaşlarla yola devam ediyoruz. Daha önce de dile getirdiğimiz üzere, kendileri bize sadece konserlerde eşlik etmekteler.

Mutlulukla..

goktug17 demiş ki:
kusura bakmayin ama grubun ismi rap grubu gibi muziginiz cok guzel ama isim yanlis secilmis bence

Grubun adı, müziğimize dahil olan etkenlerin en önde geleni.
"Akışına bırakmak" anlamına geliyor.
Rap grubu ismi olarak algılıyorsanız orası size kalmış.
Ama herşey bakış açılarından ibaret.

Mutlulukla..

goktug17 demiş ki:
kusura bakmayin ama grubun ismi rap grubu gibi muziginiz cok guzel ama isim yanlis secilmis bence
Sen çok fazla rap ile ilgileniyorsun anlaşılan...
"let it flow" un tarzını biliyorsan , ismininde ne kadar özenle seçilmiş olduğunuda bilmen gerekir..
@
şimdi daha iyi anladım...murat abi..
daimi 3 üyeniz var ... umarım istediğiniz şeyleri elde edebilirsiniz.

grubun isminin ne olduğu önemli değildir..belki çekicilik ve mana taşıyabilir yaptığı müzik açısından ama fazla takılmamak gerekir..yaptığı müziğe gelince zaten söylenecek pek bişey yok..

summer rock open air e gelemesem de rock station da kesinlikle konserde olacagim...bu arada konserlerde soyleyen bayan vokal kimdir tanidik mi? haftaya festivalde basarilar diliyorum...

remorsless demiş ki:
summer rock open air e gelemesem de rock station da kesinlikle konserde olacagim...bu arada konserlerde soyleyen bayan vokal kimdir tanidik mi? haftaya festivalde basarilar diliyorum...

Teşekkür ederiz.
Konserlerde bize eşlik eden vokal arkadaşımızın adı Pınar Kaya'dır.

Murat süperdi ya ben hala etkisindeyim ma doymadim ben o içtenliginiz ve arkadasliginizda cabasiydi pena içinde çok teşekkürler

Geri