YaraBandı (Alt. Rock)- Ankara

selam...
ya ben konserde çok eğlendim özellikle ayrılamayız biz parçasında millet baya coştu sanki:)
e baya bi yığın da hata yaptım:( ama basçımızında dediği gibi sahne tozu yutmak şart!!!
ya lütfen moralinizi bozmayın aksaklık ses sistemindeydi...çok daha güzel olucak herşey:)
bu arada the question ve anova yı dinleyemedim:(ama forumdaki dilek ve görüşleri için çoooooookk teşekkür ederim.yapıcı ve düzeyli eleştiriler bizim için çok önemli!!!
önümüzdeki etkinliklerde görüşmek üzere...

Biz bu organizasyon için bizi tercih ettiğin için çok teşekkür ederiz the tick..
Yardımlarından dolayı sonsuz teşekkürler..

..

Beklediğimden kat kat kötü bi ses sistemi,sıkış tıkış bi sahne,ekipman yetersiz, ne kadar iyi çalabilirsinizki? Bütün bu olumsuz şartlara rağmen konseri tamamlayabilmemiz mucize,30 Wlık amfi ile bar konseri verdik..yinede grup elemanlarını kutluyorum,gerçekten kişisel olarak herkes iyi hazırlanmıştı..sadece şansımız kötü gitti,yinede tebrikler..

insula konseri

sahne tozu yutmak lazim gercekten yaw.. bence tek hatamiz sound check i cok kisa tutmamizdi.. cikan ilk grup oldugumuz icin sound check te herkes "hadiiii" der gibiydi.. ben daha amfinin bass ve treble ini yeni bulmusken, calfornication in ilk notalalarini duymaya basladim :) neyse ama bunlarin hepsi deneyimdir.. hersey daa guzel olcak umarim..

slm

:LOL: sey... ben sırf bu gruba yorum yazmak için foruma üye oldum..
insulada ve old marinerde gercekten çok iidiniz..
umarım hersey yolunda gider....
simdiden basarılar.....

insula'a gercekten ııydınız arkadaslar tebrıkler. yalnız keske davulun da sesını duyabılseydık. neyse toparlanıcagından emınım cunku hakikaten hıc de fena dııldı.
hersey yoluna gırcek. :)

insuladaydım(hep insuladayım gerçi)
ya ses sistemi çok kötüydü,sahnenin sağında duvar dibinde olmama rağmen duymadım hiç vokalin sesinii.ama yalan iyiydi=)
daha çok çıkın daha çok izleyelim=)

cennet yorumların için çok teşekkür ederiz..
umarız bir sonraki konserimiz çok daha iyi olacak..
biz yürekten inanıyoruz :D

pearlhuli demiş ki:
Grup ismi çok hosuma gitti kayıtları falan varmı bi girip bakayım dedim ama bide ne göreyim 8O :)
Solo gitarcınız özhan şu PARADOX'un vokalist ve gitaristi olan özhan dimi? Gerçi buda sorumu sanırım o :) gerçekten şuan buna inandım çok başarılı olcağınız belli tekrar tebrik ediyorum ama keşke VOKAL'dede özhan olsaymış ama ozamanda paradox'un bir anlamı kalmazdı nese şimdiden başarılar diliyorum en yakın zamanda istanbulda konsere bekliyorum paradox la beraber gelirsiniz artık özhan önce onlarla sonlarla sizlerle çalar ıkı gruplada görmek gerçekten güzel olcak özhanı :LOL:

Grupça hepinize basarılar dılıyorum özhan'a ikinci grubunda ayrıca başarılar diliyorum 8)

Grupla hiçbir alakam yoktur sanırım isim benzerliğinden kaynaklanan bir yanlış anlaşılma olmuş ;)
Buarada bende ilk kez kendi adımda birini duydum dikkatimi çekti :)

Neyse arkadaslar ben formunuzu oyalamayım daha fazla , böyle bir olaydan sonra en yakın zamanda izlemek veya dinlemek isterim ..

Başarı sizinle olsun ...

Sevgiler.

Aslında bu yorumdan sonra bizde seni merak etmedik dersek yalan olur.. :D
Kim bilir beraber bir organizasyonda yer alırız ilerde.. :)

Slm Insula'daki konserinizdeydim. Grubunuzun solisti mi deişti yaw? Resimdekinden farklıydı Insula'daki vokal. Neyse eleştirilere geçiyim. İlk izlenimim açıkçası pek iyi değil. Yani grubun uyumu pek iyi değildi. Tabi bir grubu bir süre takip ettikten sonra onun hakkında kesin bir yorum yapılabilir. Ama Insula'dakinden daha iyi performanslarınızın olduğuna inanıyorum. Başarılar... Bol çalışmalar...

evet solist deisti.. artik ilknurla dvm ediorz...

grup uyumunun pek ii olmamasinin bi kac sebebi var tabi, bundan sonraki ilk konserde umarm duzelecektir. ama ses sistemi daha ii olsaydi, mesela ben en azindan ritm gitari ve kendi sesimi duyabilseydim, daa ii olurdu.. :?

tesekkurler herkesin yorumlari icin.. bizi sizler var ettiniz saolun die bi geikle bitiriim :p

metakrep yorumların için çok teşekkür ederiz.. zaten performansımızdanbizimde çok memnun olmadığımız (özellikle benim) sahneden indikten sonra yüzümden okunuyordu herhalde.. gerçekten normal performansımızın %10unu dahi gösteremediğimize inanıyorum..
bu arada bi takım nedenlerle vokal değişikliği yapmak zorunda kaldık.. fakat yolumuza bu kadro ile devam etmeye kararlıyız..
umarız bundan sonraki konserlerimize gelirsin ve yorumların iyi yönde değişir metakrep.. :D

Hadi ya? Gruplar ne? Ne zaman konuştunuz? Yoksa konser ayarladınızda haberimiz mi yok? Sırtımdan vurulmuş gibi hissediyorum :) İlknur Hanım bunlar unutmaz haberin ola :) Heheh...

Sevgiler YaraBandı'na... :)

Umarım yakın bir zamanda aynı sahneyi paylaşmak dileği ile efenim...

Amoremorte demiş ki:
Erman çok asi çalıyosun be bası :D

Umarım en kısa zamanda izleyebilirim sizi. Yarabandı'na başarılar!!!

slm erman tanidinmi beni olm? :) olm erdem adam tabii asi calicak onu kim yetistirdi biz onu thrashci yetistirdik ama gurbetten goruyorumki bizimki nerelere gitmis :) nese yaptigin muzigin tarzindan daha onemlisi nasil yaptigindir umarim iyi yapiyorsunuzdur zaten senden suphem yok ( Erman: ben caliyorum abi siz kendinize bakin !! ) :D buarada niye bukadar gec yazdin dersen basliginizi yeni gordum acikcasi :oops: nese dostum grubunuza basarilar dilerim hersey gonlunuzce olsun

Çok saolasın Barışcım..
Bak sana cevap yazarkende bir hbr vermiş olayım buradan..
Daha anlamlı olsun..
12 Mayıs cuma saat 14:00 de Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Bahar Şenliklerindeyiz..

Bu arada Satriani ve Vai'yi görmeden gelme.. :D

Geri