Fotoğrafcılık

Fotoğraf karesi çekenin düşüncesine ve duygusuna dair bir kıvılcım yaratıyorsa, o an çekerken ne hissedildiğini düşünmeye başladıysan işte o kare sanattır. Denklanşöre basmak kadar basit değil yani. Tüm sanatlarda olduu gibi fotoğrafta da bir dünya görüşü ve birikim gerekebilir. Farklı bir açıdan bakmak denilen şeyin somut halidir fotoğraf

;) Yazdıklarım ciddi bu arada. Abartı, geyik fln değil.

Bayılırım dolunayı, bulutları, günbatımını seyretmeye... Eh bolca da fotosunu çekerim tabiki bunların bir de... Bakalım.. Zaten dikkatsiz biriyim. Sonum kötü olmaz umarım :roll:

bende çok isterdmm bi yıldızı çekmeyii
ama işte eft imkansız gibi bişi bence zaten fotoğrafçılık bi bakış açısı istioo
dünyaya bi bakış açısı yoksa fotolar da bi anlam olmas bence

anarchist_hippy demiş ki:
Hati demiş ki:
bulutları farkeden var mı son zamanlarda ya da kafasını kaldırıp gökyüzüne bakan

Kaç kere bulutları seyrederken önümdeki insana, ağaca..vb. bilimum nesneye çarptığımı söylesem gülersiniz burada :oops:

bulutları seyretmeyi bende çok severim bi ara baya bi fotoğraf falanda çekmiştim özellikle Bryan Adams - Cloud Number Nine bu şarkı eşliğinde harika ;)

bu işi yapan biri olmayı çok istemişimdir her zaman ama sanmıyorum mümkün olacağını...beceriksizliğimi bilen bilir :D saçlarını seviyorum belki :D alla alla...

1,5 yıldır fotoğrafla uğraşıyorum.laf olsun diye bu işe girenler de tanıdım.her işin hakkını vermeli.fotoğraf tabi ki sanattır ve bunu sanatçılar yapabilir!bu kadar basit...

00027.jpg

hadi ilk foto benden.. :)

NOT: Zenith TTL ile çekildi (analog makine) ...

Geri