Defakto (Nu-metal & Hardcore) - Ankara

arkadaşlar merhaba.dün akşam nedjimada tesadüfen lavaboya indiğimde bir kaç şarkı izledim sizi.ama şunu söylemeliyimki karşımda gerçekten vasat bir grup buldum.gerçekten tamamen ''iyiniyetli'' birkaç eleştri yapmak istiyorum.umarım yanlış algılanmaz.
vokalist meslektaşımın aşırıya kaçan detoneleri,çok fazla kulak tırmalayan ve gereği olmayan yerlerde yaptığı brutalleri beni rahatsız etti.gitar ve basları gerçekten hiç anlayamadım.hatta dinlediğim şarkıların ne olduğunu ancak şarkının yarısında anlayabildim.davullarda şarkılarla bağdaştıramadığım ritimler vs..bilmiyorum biraz sert bi eleştiri olabilir ama gördüğüm buydu.tabi nedjimanın ses düzeneğinin kötülüğününde bunda payı var.sonuç olarak bu hatalar aşılırsa eminim çok daha iyi bir grup olursunuz.yolunuz açık olsun arkadaşlar.başarılar

HARD-CORE kardeşliği !!

dlynch demiş ki:
arkadaşlar merhaba.dün akşam nedjimada tesadüfen lavaboya indiğimde bir kaç şarkı izledim sizi.ama şunu söylemeliyimki karşımda gerçekten vasat bir grup buldum.gerçekten tamamen ''iyiniyetli'' birkaç eleştri yapmak istiyorum.umarım yanlış algılanmaz.
vokalist meslektaşımın aşırıya kaçan detoneleri,çok fazla kulak tırmalayan ve gereği olmayan yerlerde yaptığı brutalleri beni rahatsız etti.gitar ve basları gerçekten hiç anlayamadım.hatta dinlediğim şarkıların ne olduğunu ancak şarkının yarısında anlayabildim.davullarda şarkılarla bağdaştıramadığım ritimler vs..bilmiyorum biraz sert bi eleştiri olabilir ama gördüğüm buydu.tabi nedjimanın ses düzeneğinin kötülüğününde bunda payı var.sonuç olarak bu hatalar aşılırsa eminim çok daha iyi bir grup olursunuz.yolunuz açık olsun arkadaşlar.başarılar

HARD-CORE kardeşliği !!

Eleştrilerinde yerden göğe kadar haklısın. Yalnız şunu da belirtmem gerekiyor ki dünkü konser bizim verdiğimiz açık ara en kötü konserdi. Hiç bu kadar aksilik üst üste gelmemişti.. Vokalin ciddi bir problemi vardı o yüzden kendini veremedi. Gitar tonlarında her zaman olduğu gibi sorun vardı. Bana gelince de, dün hi-hat kelebeksiz (hi-hati açıp kapatamıyordum), nerdeyse trampetsiz (derisi, vidaları eksik olduğundan, yurdumuzun delta ovaları gibiydi) ve 37.5 derece ateşle çalmak zorunda kaldım..
Aksilikler illaki olur ama bizde biraz daha fazlası olur :)
Nispeten düzgün giden konserlerimizden görüntüleri izlemek istersen sitemize girerek ya da youtube'dan defakto diye aratıp çıkan videoları izlemeni çok isterim..
Teşekkürler..

Eleştiriler için teşekkürler davulcumuz açıklamayı yapmış onada teşekkürler. Buarada muhtemelen bundan sonra defakto daha fazla kulağınızı tırmalamayacak. Görüşmek üzere

bende sunu soylesem iyi olur sanirim o halinizle bile buralardaki gruplardan iyisiniz gercekten ornegin en son alternatif yapan bir grubun konserine gittim konserde adam sozleri unuttu ya zaten geri kalanlarda bisey yapmadi basci bir ara master of puppets caliyodu baterist ise daha komediydi grup kurbandan yalan calarken o yosma caliyodu falan yani bunun bir suru ornegini verebilirim buralardan neyse defakto ya tam destek ;)

sound666 demiş ki:
bende sunu soylesem iyi olur sanirim o halinizle bile buralardaki gruplardan iyisiniz gercekten ornegin en son alternatif yapan bir grubun konserine gittim konserde adam sozleri unuttu ya zaten geri kalanlarda bisey yapmadi basci bir ara master of puppets caliyodu baterist ise daha komediydi grup kurbandan yalan calarken o yosma caliyodu falan yani bunun bir suru ornegini verebilirim buralardan neyse defakto ya tam destek ;)
çağrı saol dostum bu tarza tam olarak gönül veren insan anlar bu tarzın ne kadar zor olduğunu diğer zayfalardada görüldüğü gibi çoğu insan sırf konusmuk için konusmus ama ses düzeneği cıdden çok iğrençti hakanında dedığı gibi vokalımızın cıddı bı sıkıntısı vardı ben yanından ayrıldığımda saat baya geçti ve hala vokalımız kendını sakınlestırebılmıs değıldı neyse herkese desteklerınden dolayı çok tesekkürederız görüsmek üzere...

seninde abi sanirim sorunlarin bitmis degil olur boyle seyler ya duzelmeyecek seyler degil tabi sounlari bilmiyorum ben muzik acisndan konusuyorum neyse abi bisey sorayim baska sarki yapmayi dusunuyomusunuz benim bildigim sadece yaratik sarkiniz var

sound666 demiş ki:
seninde abi sanirim sorunlarin bitmis degil olur boyle seyler ya duzelmeyecek seyler degil tabi sounlari bilmiyorum ben muzik acisndan konusuyorum neyse abi bisey sorayim baska sarki yapmayi dusunuyomusunuz benim bildigim sadece yaratik sarkiniz var
valla dostum hakan ve volkanında dedığı gibi" belkı" dıye bi bestemız var hazırda ama kayıt nezaman olur orası daha kesın değıl belkı çok yakında dınleme fırsatı bulursunuz belkıde biraz zaman alır..buarada doğru tahmın benım sorunlarımda tam anlamıyla bıtmıs değıl ama sonra özel olarak konusuruz seninle ;) görüsmek üzere....

sound666 demiş ki:
MeSSiaH_sic ve endlesshate in mesajlarini once anlamdiydim saolsun erbil abi acikladi durumu :D:D:D

valla dostum bestenın ısmınden kaynaklanan bisey :D :D :D ama emın olunki kayıt yapıldığında sizlerde anlıycaksınız süper bi beste tadından yenılmıycek tarzda hemde :D görüsmek üzere

gitaristimiz berk 12 aralık 2006 tarıhıyle türk silahlı kuvvetlerıne dahıl olucaktır hayırlı tezkereler kardesım :!: bu acı olayımızı hafifletmek için sizlere sığınıyoruz arkadaslar :LOL: :LOL: :LOL: sakası bi yana hayırlı tezkereler berk

Geri