çakırkeyif

Selam...Nooldu Bilkent olayı?Derinaltı diye bir grup Feridun Düzağaçla çıkıyomuş..Forumlarında yazmışlar saatini yerini vs..siz kime beraber çıkıyosunuz?Hadi kolay gelsin...

Çakırkeyif 'i manevi kardeş grup ilan ettik :) Bundan sonra elimizden geldiğince herkonuda tam destek sözü :)
Malum artık evrimde bir "sürgünpower" üyesidir :)
Sana da sevgiler ve saygılar güntaç BEY....

Seninde dediğin Gibi "Böyle daha iyi" :p

Çakırkeyifte bu kardeşlikten gurur duymakla beraber yardımlaşma açısından aynı desteği vereceği için, en büyük FENER!! :LOL: Sağolassın canercim daha ciddi bir sekilde tekrarlamak gerekirse bizde sizin icin her turlu desteği veririz çünkü hepiniz tanıdığım kadarıyla güzel adamlarsınız :LOL: :LOL:

ve ben cümle kurma özürlüyüm..neyse siz anladınız beni sonuçta :)
sevgiler başarılar..

Ben bu deja-vu Roxy olayından sonra çakırkeyifin geleceğinin tamammen değiştiğine inananlardanım eger bi takım yeni projeler dusunulurse beni de dahil etmeyi unutmayın hem belki benimde projelerim vardır. Konusuruz...
SAYGILARIMLA

Ben inanmayanlardanım artık..Baştan beri çakırkeyif deja vuyla kardeş grup diye takip ediyodum bu forumu..Ama sonuç hep aynı! "Arkadaşlar şunu şunu yapıyoruz,şurada sahneye çıkıyoruz,şunlarla görüşüyoruz" deniyo,sonuç her seferinde sıfır!!
Üstelik Deja vu forumunda kardeş gruptan bir tebrik bile olmamış deja vu ya! üstelik üstelik bi de laf sokmuşlar Cenk'e..İnsanlar inandıkları projelerin peşinden gidince sonuçlar doğuyo demek ki,yazıp yazıp fos çıkan şeylerle,ne biliyim fenerbahçenin konuşulduğu forumlarla ne yazık ki sonuç gittikçe uzaklaşıyo demek ki..Gerçekleri görmek lazım..Ben yinede bişey söylemek isterim nacizane siz gerçekten bişeyler olmasını istiyosanız yeni bir vokalistle ve yukarıda yazan yeni projelere açık olan arkadaşlarla toplanıp gerçekten sıfırdan bir çakırkeyif kurup yola devam edin..Mutluluklar ve başarılar...

Sevgili vadaa,

ben burada bizim grubun muhtemel projelerini paylaştım ancak SENİN BİLEMEYECEÐİN bir sürü şanssızlıkla karşılaştık...Tabi sende haklısın bizim atıp tuttuğumuzu zannedebilirsin ancak eğer biraz türkiye'de ki müzik piyasasını biliyorsan bu hedeflerin gerçekleşmesinin ne kadar zor olduğunu biliyosundur..Fenerbahce konuşulması grubun içinde bulunan gergin ortamı en azından burada birazda olsun yumuşatmakdı.
Roxy konusuna gelince,
lafını etmek istemem ama senin yine ve yine bilemeyeceğin gibi deja-vu demosunu kaydettiğinde teker teker arayıp tebrik etmiştim..Roxy'de finale kaldıklarını tolga bana söylediğinde kendi grubummuş gibi sevindim ve GURUR duydum...
deja-vu forumuna yazdığıma gelince,
ben gecenin 3ünde deja-vu'nun sayfasına uykulu gözlerle girdim.sadece cenk'in t-shirt muhabbetini okudum (sayfanın oncesinde roxy tebrikleri olduğunu ertesi gün öğrendim) ve imzasından cakırkeyifin silindiğini gördüm...
kendi grubunmuş gibi farzet ve kendini benim yerime koy.Ancak bütün deja-vu elemanlarından bu mesaj için özür diliyorum çünkü bunun deja-vu'yu yıpratmak amaclı bir mesaj olarak görülebileceğini o an düşünemedim...TEKRAR ÖZÜR DİLİYORUM!!
sevgili vadaa bilmiyorum haberin varmı ama bende eski bir deja-vu uyesiyim.Kesinlikle deja-vu'yu yıptatmam yıpratanda karşısında ilk beni bulur ve bunuda bütün deja-vu elemanları biliyor zaten...O yuzden herşeyi bilmeden böyle ağır ve YIPRATICI eleştrilere dikkat edelim

sevgiler saygılar

eveeeeet, yeter bu kadar sustuğum.artık biraz laf yapalım.öncelikle ikili ilişkilere karışan worldpuan arkadaşa hayatta başarılar diliyorum.bi zahmet kendini de tanıtsın.biz arkadaşı tanıyormuyuz ama o bizim hakkımızda birçok şeyi bildiğini idda edebilyor ve bizim hakkımızda atıp tutabiliyor.insanların hakkını korumakta küçük mor'a düşmüş.sanırım kendisi hukuk okuyor :LOL: pardon...bende bilmediğim bişeye karıştım...lütfen arkadaşlar yorum yapacaksak bildiğimiz konularda yapalım.delikanlı olalım!!!inanıp inanmaması beni şahsen hiç ilgilendirmez ama bi zahmet küçük MOR arkadaş :oops: araştırma yapsın ve müzik piyasasında işler nasıl yürüyor öğrensin.bu arada son haber: 50cent'le görüşmelerim devam ediyor ,inşallah yakında eminem le albüm anlaşması yapıcam ,mtv ilede görüştüm mor arkadaş reklamını göstericekler. 8) bende göstericem...
şaka bi yana belirtilen kişilerle görüşmek forumlarda atıp tutmaya,yatıp kalkmaya,vb.... benzemiyor...biz grupça kendisine reklamlarda başarılar diliyoruz...ve onu ciddiye aldığımız içinde herkesten özür diliyoruz...
sevgiler!!!!!

bu arada unutmadan: ŞAMPİYON FENER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sevgili guntouch,biliyosun ki grubunuza karşı uzun zamandır hep ilgiliydim,çünkü gerçekten müzik piyasasını o kadar iyi biliyorum ki- 30 yaşında ve 12 senedir İstanbul'da büyük otellerde müzik yapan biri olarak- söylemek istediğim şey buydu zaten..Herşey kesinleşir kesinleşir ondan sonraburada yoruma sunulur..Ben gerçekten heyecan duymuştum izzet öz,armağan çağlayan vs..olaylarında...Dedim ki gerçekten bişeylere ulaşmak için uğraşılınca sonuç olabiliyomuş..Ben hayal kırıklığına uğradım sende hak verirsin buna..Ben hiç yıkıcı bir eleştiri yapmadım ve üstelik belki de haddim olmayarak gaza bile getirmeye çalıştım çakırkeyifi..Ama ben hayal kırıklığına uğradım onu söylemiştim mesajımda..Deja vu forumunda senin özellikle msjını aradım ama sadece yazdığın tek masajı görünce dedim böyle olmamalıydı her olayda deja vunun yanında olan ve foruma yazan güntaç böyle bir msj atmamalı diye düşünmüştüm sadece...Ama sana saygım-tahminimce yaşça benden küçükte olsan- sonsuzdur..
Diğer arkadaşa gelince; -nickini yazmak istemiyorum- siteden atılan bi arkadaş vardı ondada aynı vakayı yaşamıştık forumda..Evrim33 nickli arkadaş belli ki bu arkadaşa yakın bir kişiliğe sahip..Saldırgan ve sinirli ..Küçük mor ne demek :D Ne ayıp evladım?Sen önce grup arkadaşın olan güntaçtan birazcık efendilik dersi al ondan sonra ben senle zaten konuşurum..Hatta Cenk gibi -tanımasamda-sempatik bir arkadaştanda sempati dersleri al o zaman daha iyi anlaşırız...Beni merak etmişsin buralarda yazıp gizemli kişilik olayı yaratmaya çalışan insanlara benzetmişsin heralde beni..Çok yakınındaki birine sorsan kim olduğumu söylerdi sana...Adım FATİH..İstanbulluyum..30 yaşındayım..Müzisyenim..Beşiktaşta oturuyorum..Fenerbahçeliyim- ki güntaçla demin nickini yazmadığım arkadaşa karşı pekçok mücadele vermiştik- Ankara'dan Dejavu,Manga ve Çilekeşi çok beğeniyor ve destekliyorum..Tamam mı evrim33 kardeş??

arkadaslar merhaba,ben trakya tıp 4 ten serkan burç
üniversitemizde bir rock topluluğumuz var
ve10-15 amatör grubun katılacağı bir rock festivali duzenlemeyi planlıyoruz okulumuzda 500 kişilik bir kultur merkezimiz mevcut
gidiş dönüş masraf-yemek ve kalacak yeri temin ederiz
daha başka ne gibi istekleriniz var lutfen bana ulaşın
sbd983@yahoo.com

Geri